Міністерство економіки України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»
Випробувальний центр продукції

Випробувальний центр

Випробувальний центр продукції є структурним підрозділом  державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації».

Сфера акредитації Випробувального центру продукції дозволяє проводити випробування всіх видів харчової продукції (у т.ч. дитячого харчування), продовольчої сировини, кормів, напоїв, алкогольної продукції, води питної, товарів побутової хімії та парфюмерно-косметичної продукції тощо.

Випробувальний центр продукції оснащено сучасним устаткованням, що дозволяє проводити визначення широкого спектру показників якості та безпеки. Дослідження здійснюються в найрізноманітних напрямках і дають можливість провести аналіз від початкової стадії до готового продукту, що потрапляє до споживача.

Випробування проводяться відповідно до вимог національних і міжнародних стандартів.

З метою забезпечення контролю якості результатів випробувань Випробувальний центр продукції використовує сертифіковані стандартні зразки, тест-ситеми та постійно підтверджує свою компетентність участю у міжлабораторних порівняльних раундах.

На базі Випробувального центру проводяться семінари, консультації та навчання для працівників підприємств і організацій стосовно методів випробування.

Випробувальний центр постійно розширює сферу своєї діяльності та вдосконалює випробувальну базу шляхом придбання сучасного лабораторного устатковання та освоєння нових видів випробувань.

Відповідно до вимог Закону України «Про акредитацію органів з оцінки відповідності» Випробувальний центр продукції пройшов плановий щорічний нагляд за акредитованими лабораторіями з боку Національного органу по акредитації України. За результатами нагляду встановлено відповідність Випробувального центру вимогам міжнародного стандарту ДСТУ ISO/IEC 17025:2006, а також розширено сферу акредитації за напрямком по визначенню алергенів (глютену) в харчовій продукції та сировині.

Запрошуємо до співпраці виробників продукції, організації та фірми, які займаються виробництвом, експортом та імпортом продукції!

Якість обслуговування та конфіденційність гарантуємо!

Напишіть нам