Міністерство економіки України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»
Підприємство

Метою Закону України «Про доступ до публічної інформації» є забезпечення прозорості та відкритості суб'єктів владних повноважень і створення механізмів реалізації права кожного на доступ до публічної інформації.

Цей Закон не поширюється на відносини щодо отримання інформації суб'єктами владних повноважень при здійсненні ними своїх функцій, а також на відносини у сфері звернень громадян, які регулюються спеціальним законом.

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація - це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.

Надання публічної інформації ДП «Херсонстандартметрологія» здійснюється у відповідь на запит на отримання публічної інформації. Запит складається у довільній формі або за  зразком . При цьому необхідно вказати:

 
  • Ім`я та прізвище запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер телефону;
  • Опис інформації, яку запитувач хотів би отримати (вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит);
  • Підпис і дату.

Для оформлення інформаційного запиту ви можете звернутися усно:

  • за телефоном: (0552) 41-04-81
  • факсом: (0552)41-04-81

письмово:

  • електронною поштою: csm-office@i.ua
  • за адресою:73011, м. Херсон, вул. Смольна, 134а; ДП "Херсонстандартметрологія", кабінет 203, (на конверті вказувати "Публічна інформація")

Нормативно-правова база

Наша адреса:
м. Херсон, 73000
вул. Смольна, 134а,
м. Нова Каховка, 74900
вул.Букіна, 20
Режим роботи
Пн - Чт
8.00 - 17.00 (перерва 12.00 - 12.45)
Пт
8.00 - 15.30 (перерва 12.00 - 12.30)
Сб - Нд
Вихідний
Звертатися до громадської приймальні ДП "Херсонстандартметрологія" можна щодня, крім вихідних та святкових днів, з 8-30 до 16-45 години
Напишіть нам