Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

Впровадження та сертифікація систем управління якістю на відповідність вимогам ДСТУ ISO 9001:2009

Впровадження та сертифікація систем управління якістю на відповідність вимогам ДСТУ ISO 9001:2009
06/03/2014
Впровадження та сертифікація систем управління якістю на відповідність вимогам ДСТУ ISO 9001:2009
0912/2019
Впродовж 11 місяців 2019 року фонд нормативних документів Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» поповнено  на 68 нормативних документів і тепер він налічує  20 430  найменування стандартів.  Для  176 підприємств області виготовлено  491 офіційну копію нормативних документів, для 85 підприємств області впродовж  11 місяців 2019 року актуалізовано 2050 нормативних документів. Крім того,  фахівці сектору стандартизації та репутаційного менеджменту надали методичну допомогу з розробки технічних умов для 146 підприємств області, взяли на облік  12 одиниць технічних умов та 71 одиницю змін до технічних умов. Для придбання офіційних  копій нормативних документів та поставлення на облік  технічних умов на продукцію та послуги  звертатись за адресою м. Херсон, вул. Смольна, 134-А,  кімн. 203, тел.…
детальніше >
Стандартизація: 176 підприємств області забезпечені офіційними копіями нормативних документів
0412/2019
Туризм є однією з галузей економіки України, що активно розвивається. Пріоритетний напрям розвитку в’їзного та внутрішнього туризму є важливим чинником підвищення якості життя в Україні, утворення додаткових робочих місць, поповнення валютних запасів держави та підвищення її авторитету на міжнародному рівні. З метою   підвищення   рівня   туристичного   обслуговування, сприяння   споживачам   у  свідомому  виборі  туристичних  послуг, забезпечення рівних можливостей суб'єктам  туристичної  діяльності на ринку туристичних послуг,  забезпечення захисту прав і законних інтересів,  життя,  здоров'я та майна громадян,  підвищення  рівня екологічної    безпеки    об'єктам    туристичної   інфраструктури присвоюються категорії якості та рівня обслуговування. Категорії готелям та іншим об’єктам, що призначаються для надання послуг з тимчасового розміщення…
детальніше >
До уваги керівників готелей та інших об’єктів, що призначаються для надання послуг з тимчасового розміщення (проживання)!

06 березня 2014 року о 10:00 годині у приміщенні Херсонського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Херсонської обласної державної адміністрації відбулося засідання «круглого столу» на тему «Впровадження та сертифікація систем управління якістю на відповідність вимогам ДСТУ ISO 9001:2009 «Система управління якістю: Вимоги». Засідання «круглого столу» було вирішено організувати у зв'язку з набранням чинності наказу МОЗ України від 20.12.2013 № 1116 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 14 березня 2011 року №142 «Про вдосконалення акредитації закладів охорони здоров'я».

Організатором «круглого столу» виступило Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації».

У засіданні взяли участь 45 представників 31 закладу охорони здоров'я Херсонської області. В ході засідання розглядалися наступні питання:

  • оновлення системи та вдосконалення контролю якості медичної допомоги з метою удосконалення процесу акредитації закладів охорони здоров'я та можливості ефективного використання результатів акредитації шляхом впровадження та сертифікації систем управління якістю;
  • механізми впровадження та сертифікація систем управління якістю на відповідність ДСТУ ISO 9001:2009 «Система управління якістю. Вимоги»;
  • 4категоризація об'єктів, що надають послуги проживання. Процедура та механізми впровадження».

Відкрила засідання перший заступник генерального директора ДП «Херсонстандартметрологія» Тетяна Сопочева. З доповідями виступили Андрій Пасіка, заступник начальника управління з організації медичної допомоги населенню - начальник відділу розвитку та контролю якості медичної допомоги населенню, акредитації Департаменту охорони здоров'я Херсонської обласної державної адміністрації; Світлана Янкович, провідний інженер відділу систем управління ДП «Херсонстандартметрологія»; Олена Бондар, інженер 2 категорії відділу сертифікації продукції та послуг ДП «Херсонстандартметрологія».

Засідання проходило в атмосфері емоційної зацікавленості та інтелектуальної творчості. Всі, хто бажав, отримали можливість висловити свою особисту думку із винесених на обговорення питань.

Поділитися статею:
Напишіть нам