Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

Випробувальним центром продукції 30 зразків рису

Випробувальним центром продукції 30 зразків рису
23/01/2014
Випробувальним центром продукції 30 зразків рису
0608/2019
Впродовж першого півріччя 2019 року фахівці Органу з сертифікації продукції та послуг ДП «Херсонстандартметрологія» видали 106 сертифікатів на продукцію та послуги. З них 41 сертифікат на харчову продукцію, 32 сертифікати на промислову продукцію, 16 сертифікатів на готельні послуги, 20 сертифікатів на послуги харчування та 2 сертифікати на послуги ДТЗ. Всього впродовж першого півріччя 2019 року на добровільну сертифікацію продукції та послуг надійшло 125 заявок. Сертифікація передбачає підтвердження третьою стороною показників (характеристик) продукції (процесів або послуг) на підставі випробувань, обстеження, атестації виробництва та оцінки систем управління якістю.             Згідно з галуззю акредитації Орган з оцінки відповідності ДП «Херсонстандартметрологія» акредитований на проведення…
детальніше >
На добровільну сертифікацію продукції та послуг надійшло 125 заявок
0108/2019
Впродовж першого півріччя 2019 року фонд нормативних документів Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» поповнено  на 41 нормативний документ і тепер він налічує  20 403 найменування стандартів.  Для  95 підприємств області виготовлено  260 офіційних копії нормативних документів, для 46 підприємств області впродовж  першого півріччя 2019 року актуалізовано 999 нормативних документів. Крім того,  фахівці сектору стандартизації та репутаційного менеджменту надали методичну допомогу з розробки технічних умов для 83 підприємств області, взяли на облік  6 одиниць технічних умов та 38 одиниці змін до технічних умов.   Для придбання офіційних  копій нормативних документів та поставлення на облік  технічних умов на продукцію та послуги  звертатись за адресою м. Херсон, вул. Смольна, 134-А,  кімн. 203,…
детальніше >
Стандартизація: 95 підприємств області забезпечені офіційними копіями нормативних документів

Рис - найдавніша злакова культура з унікальними поживними властивостями. Він містить в своєму складі безліч необхідних людському організму мікроелементів і мінералів: марганець, фосфор, цинк, селен, залізо, калій, кальцій. Багата ця злакова культура вітамінами Е, РР, групи В здатними задовольнити всі потреби людини. Основна перевага рису полягає в тому, що він безперечний лідер за кількістю складних вуглеводів, які накопичуються в м'язах людини, забезпечуючи організм довготривалою енергією. Ця злакова культура при вживанні в їжу вбирає всі шкідливі речовини, які надходять в організм разом з іншими продуктами харчування.

Тобто, рис - це корисний продукт, який забезпечує організм відповідною енергією, вітамінами і клітковиною. Але поряд з такими позитивними властивостями рису існує і негативна. Рис - це джерело миш'яку, що є канцерогеном. Постійне потрапляння в організм малих доз цього токсичного елементу підвищує ризик захворювання раку сечового міхура, легень і шкіри, виникнення діабету 2 типу, серцево-судинних захворювань, а також спостерігається підвищення рівня генетичних мутацій в клітинах людини.

Спеціалісти стверджують, що в декількох районах світу, де вирощують рис фіксується висока концентрація миш'яку. Відомо, що жителі сільських районів Західної Бенгалії в Індії споживають рис як основний продукт харчування. При цьому концентрація миш'яку в рисі, вирощеному на цій території, становить 0,2 мг/кг. У результаті було виявлено порушення в ядрах клітин людського організму в порівнянні з тими людьми, які споживають рис, ненасичений миш'яком. Також в процесі дослідження встановлено, що генетичні пошкодження активізуються зі збільшенням кількості токсичного металу в рисі як для чоловіків, так і для жінок.

Очевидно, такою своєю особливістю рис зобов'язується методу землеробства, оскільки він вирощується на заводнених землях, і тому всмоктування миш'яку, розчиненому у воді корінням значно посилюється. Великими кількостями токсичний метал накопичується в основному у зовнішній шкарлупі, яка знімається, коли зерна очищаються для приготування білого рису. Тому коричневий рис містить більше миш'яку, ніж білий.

Як відзначають вчені - це дослідження одне з перших, яке показало пряму залежність між споживанням рису, в якому міститься миш'як в значних концентраціях і погіршенням здоров'я. Все це підтверджує необхідність регулювати рівень миш'яку в рисі для того, щоб зберегти здоров'я людей.

Лабораторні дослідження рису свідчать, що в нашій країні теж існує така проблема. Так, Випробувальним центром продукції Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (далі - ДП «Херсонстандартметрологія») за минулий рік було досліджено 30 зразків рису. Вісімдесят відсотків цих зразків мають концентрацію миш'яку близько до межі допустимого рівня, яка становить 0,2 мг/кг, тобто така ж концентрація, як і в рисі, вирощеному в Західній Бенгалії, жителі якої хворіють від споживання цієї злакової культури. Тому важливо проводити дослідження продуктів споживання на вміст токсичних елементів.

З питань проведення досліджень за показниками безпеки звертатись за адресою:

м. Херсон, вул. Смольна, 134-а, тел.(0552) 41 04 74, факс(0552) 41 04 75

e-mail: lab@khcsm.org.ua

Поділитися статею:
Напишіть нам