Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

Випробувальним центром продукції 30 зразків рису

Випробувальним центром продукції 30 зразків рису
23/01/2014
Випробувальним центром продукції 30 зразків рису
1612/2019
Впродовж 11 місяців 2019 року фахівці випробувального центру продукції Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» прийняли на випробування 2 008 зразків продукції, з них по договірних роботах – 1 798 зразків, за рішенням органу з сертифікації – 210 зразків. Фахівці провели 21 621 випробувань продукції, видали 2008 протоколів випробувань. За результатами випробувань 63 зразки продукції не відповідали вимогам нормативних документів. До того ж  перевірено 604 зразків продукції на вміст ГМО, в 6 зразках виявлено вміст ГМО. Крім того, випробувальний центр продукції ДП «Херсонстандартметрологія» успішно взяв участь у 31 раунді Програми міжлабораторних порівнянь результатів вимірювань (МПР). До того…
детальніше >
У випробувальному центрі продукції ДП «Херсонстандартметрологія» провели понад 21 тисячу випробувань
1312/2019
Фахівці  Органу з сертифікації систем управління Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (ДП «Херсонстандартметрологія») впродовж 11 місяців 2019 року зареєстрували 10 сертифікатів відповідності систем управління якістю вимогам стандартів (2 сертифікати на відповідність системи управління якістю ДСТУ ISO 9001, 8 сертифікатів на відповідність системи управління безпечністю харчових продуктів ДСТУ ISO 22000). Крім того, фахівці провели попередню оцінку 5 систем та остаточну  оцінку 7 систем управління, здійснили 34 наглядових аудити за сертифікованими системами управління.   З питань розробки та впровадження систем управління звертатись за адресою: ДП «Херсонстандартметрологія», м. Херсон, вул. Смольна,134-а, к. 206 тел. (0552) 41-04-67, факс 41-04-78, e-mail: csm_suya@i.ua  
детальніше >
В ДП «Херсонстандартметрологія» зареєстрували 10 сертифікатів відповідності систем управління вимогам стандартів

Рис - найдавніша злакова культура з унікальними поживними властивостями. Він містить в своєму складі безліч необхідних людському організму мікроелементів і мінералів: марганець, фосфор, цинк, селен, залізо, калій, кальцій. Багата ця злакова культура вітамінами Е, РР, групи В здатними задовольнити всі потреби людини. Основна перевага рису полягає в тому, що він безперечний лідер за кількістю складних вуглеводів, які накопичуються в м'язах людини, забезпечуючи організм довготривалою енергією. Ця злакова культура при вживанні в їжу вбирає всі шкідливі речовини, які надходять в організм разом з іншими продуктами харчування.

Тобто, рис - це корисний продукт, який забезпечує організм відповідною енергією, вітамінами і клітковиною. Але поряд з такими позитивними властивостями рису існує і негативна. Рис - це джерело миш'яку, що є канцерогеном. Постійне потрапляння в організм малих доз цього токсичного елементу підвищує ризик захворювання раку сечового міхура, легень і шкіри, виникнення діабету 2 типу, серцево-судинних захворювань, а також спостерігається підвищення рівня генетичних мутацій в клітинах людини.

Спеціалісти стверджують, що в декількох районах світу, де вирощують рис фіксується висока концентрація миш'яку. Відомо, що жителі сільських районів Західної Бенгалії в Індії споживають рис як основний продукт харчування. При цьому концентрація миш'яку в рисі, вирощеному на цій території, становить 0,2 мг/кг. У результаті було виявлено порушення в ядрах клітин людського організму в порівнянні з тими людьми, які споживають рис, ненасичений миш'яком. Також в процесі дослідження встановлено, що генетичні пошкодження активізуються зі збільшенням кількості токсичного металу в рисі як для чоловіків, так і для жінок.

Очевидно, такою своєю особливістю рис зобов'язується методу землеробства, оскільки він вирощується на заводнених землях, і тому всмоктування миш'яку, розчиненому у воді корінням значно посилюється. Великими кількостями токсичний метал накопичується в основному у зовнішній шкарлупі, яка знімається, коли зерна очищаються для приготування білого рису. Тому коричневий рис містить більше миш'яку, ніж білий.

Як відзначають вчені - це дослідження одне з перших, яке показало пряму залежність між споживанням рису, в якому міститься миш'як в значних концентраціях і погіршенням здоров'я. Все це підтверджує необхідність регулювати рівень миш'яку в рисі для того, щоб зберегти здоров'я людей.

Лабораторні дослідження рису свідчать, що в нашій країні теж існує така проблема. Так, Випробувальним центром продукції Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (далі - ДП «Херсонстандартметрологія») за минулий рік було досліджено 30 зразків рису. Вісімдесят відсотків цих зразків мають концентрацію миш'яку близько до межі допустимого рівня, яка становить 0,2 мг/кг, тобто така ж концентрація, як і в рисі, вирощеному в Західній Бенгалії, жителі якої хворіють від споживання цієї злакової культури. Тому важливо проводити дослідження продуктів споживання на вміст токсичних елементів.

З питань проведення досліджень за показниками безпеки звертатись за адресою:

м. Херсон, вул. Смольна, 134-а, тел.(0552) 41 04 74, факс(0552) 41 04 75

e-mail: lab@khcsm.org.ua

Поділитися статею:
Напишіть нам