Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

Виконання завдань Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення

Виконання  завдань Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення
28/01/2014
Виконання завдань Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення
0608/2019
Впродовж першого півріччя 2019 року фахівці Органу з сертифікації продукції та послуг ДП «Херсонстандартметрологія» видали 106 сертифікатів на продукцію та послуги. З них 41 сертифікат на харчову продукцію, 32 сертифікати на промислову продукцію, 16 сертифікатів на готельні послуги, 20 сертифікатів на послуги харчування та 2 сертифікати на послуги ДТЗ. Всього впродовж першого півріччя 2019 року на добровільну сертифікацію продукції та послуг надійшло 125 заявок. Сертифікація передбачає підтвердження третьою стороною показників (характеристик) продукції (процесів або послуг) на підставі випробувань, обстеження, атестації виробництва та оцінки систем управління якістю.             Згідно з галуззю акредитації Орган з оцінки відповідності ДП «Херсонстандартметрологія» акредитований на проведення…
детальніше >
На добровільну сертифікацію продукції та послуг надійшло 125 заявок
0108/2019
Впродовж першого півріччя 2019 року фонд нормативних документів Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» поповнено  на 41 нормативний документ і тепер він налічує  20 403 найменування стандартів.  Для  95 підприємств області виготовлено  260 офіційних копії нормативних документів, для 46 підприємств області впродовж  першого півріччя 2019 року актуалізовано 999 нормативних документів. Крім того,  фахівці сектору стандартизації та репутаційного менеджменту надали методичну допомогу з розробки технічних умов для 83 підприємств області, взяли на облік  6 одиниць технічних умов та 38 одиниці змін до технічних умов.   Для придбання офіційних  копій нормативних документів та поставлення на облік  технічних умов на продукцію та послуги  звертатись за адресою м. Херсон, вул. Смольна, 134-А,  кімн. 203,…
детальніше >
Стандартизація: 95 підприємств області забезпечені офіційними копіями нормативних документів

Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (далі - ДП «Херсонстандартметро-логія») активно сприяє реалізації в регіоні завдань Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання.

Так, на виконання пріоритетного завдання «Створення нових робочих місць з гідною оплатою праці, орієнтованих на внутрішній ринок, розвиток системи територіальної та професійної мобільності робочої сили» керівництво ДП «Херсонстандартметрологія» в 2013 році створило 38 робочих місць.

Ще одне пріоритетне завдання - «Укладання договорів між роботодавцями і навчальними закладами про прийом на роботу». На виконання цього завдання керівництвом ДП «Херсонстандартметрологія» у 2013 році укладено 7 договорів з вищими навчальними закладами (Херсонський національний технічний університет, Херсонський державний університет, Херсонська державна морська академія тощо), в тому числі про проходження студентами практики на власній матеріально-технічній базі.

Суть наступного завдання Президента України - посилення державного контролю за якістю медичних послуг та препаратів, захист громадян від цінових стрибків на ринку лікарських засобів, гарантування якісної безкоштовної екстреної медичної допомоги, створення інституту сімейного лікаря. Фахівцями ДП «Херсонстандартметрологія» з метою сприяння забезпеченню якості, безпеки та ефективності лікування загалом у 2013 році проведено атестацію 15 клініко-діагностичних лабораторій, здійснено метрологічну повірку 978 одиниць діагностичного обладнання (ультразвукові діагностичні апарати - 48 од., вимірювачі артеріального тиску - 489 од., аналізатори глюкози і крові -11 од., аналізатори парів спирту - 29 од., біохімічні аналізатори крові - 41 од., іономіри ph-метри - 189 од., коагулометри - 3 од., спектрофотометри - 37 од., фотоелектроколориметри - 131 од. тощо).

Керівництво ДП «Херсонстандартметрологія» і надалі спрямовує свою політику на виконання програмних цілей, які ставлять Президент України Віктор Федорович Янукович та голова Херсонської обласної державної адміністрації Микола Михайлович Костяк.

Поділитися статею:
Напишіть нам