Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

Виконання завдань Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення

Виконання  завдань Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення
28/01/2014
Виконання завдань Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення
0912/2019
Впродовж 11 місяців 2019 року фонд нормативних документів Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» поповнено  на 68 нормативних документів і тепер він налічує  20 430  найменування стандартів.  Для  176 підприємств області виготовлено  491 офіційну копію нормативних документів, для 85 підприємств області впродовж  11 місяців 2019 року актуалізовано 2050 нормативних документів. Крім того,  фахівці сектору стандартизації та репутаційного менеджменту надали методичну допомогу з розробки технічних умов для 146 підприємств області, взяли на облік  12 одиниць технічних умов та 71 одиницю змін до технічних умов. Для придбання офіційних  копій нормативних документів та поставлення на облік  технічних умов на продукцію та послуги  звертатись за адресою м. Херсон, вул. Смольна, 134-А,  кімн. 203, тел.…
детальніше >
Стандартизація: 176 підприємств області забезпечені офіційними копіями нормативних документів
0412/2019
Туризм є однією з галузей економіки України, що активно розвивається. Пріоритетний напрям розвитку в’їзного та внутрішнього туризму є важливим чинником підвищення якості життя в Україні, утворення додаткових робочих місць, поповнення валютних запасів держави та підвищення її авторитету на міжнародному рівні. З метою   підвищення   рівня   туристичного   обслуговування, сприяння   споживачам   у  свідомому  виборі  туристичних  послуг, забезпечення рівних можливостей суб'єктам  туристичної  діяльності на ринку туристичних послуг,  забезпечення захисту прав і законних інтересів,  життя,  здоров'я та майна громадян,  підвищення  рівня екологічної    безпеки    об'єктам    туристичної   інфраструктури присвоюються категорії якості та рівня обслуговування. Категорії готелям та іншим об’єктам, що призначаються для надання послуг з тимчасового розміщення…
детальніше >
До уваги керівників готелей та інших об’єктів, що призначаються для надання послуг з тимчасового розміщення (проживання)!

Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (далі - ДП «Херсонстандартметро-логія») активно сприяє реалізації в регіоні завдань Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання.

Так, на виконання пріоритетного завдання «Створення нових робочих місць з гідною оплатою праці, орієнтованих на внутрішній ринок, розвиток системи територіальної та професійної мобільності робочої сили» керівництво ДП «Херсонстандартметрологія» в 2013 році створило 38 робочих місць.

Ще одне пріоритетне завдання - «Укладання договорів між роботодавцями і навчальними закладами про прийом на роботу». На виконання цього завдання керівництвом ДП «Херсонстандартметрологія» у 2013 році укладено 7 договорів з вищими навчальними закладами (Херсонський національний технічний університет, Херсонський державний університет, Херсонська державна морська академія тощо), в тому числі про проходження студентами практики на власній матеріально-технічній базі.

Суть наступного завдання Президента України - посилення державного контролю за якістю медичних послуг та препаратів, захист громадян від цінових стрибків на ринку лікарських засобів, гарантування якісної безкоштовної екстреної медичної допомоги, створення інституту сімейного лікаря. Фахівцями ДП «Херсонстандартметрологія» з метою сприяння забезпеченню якості, безпеки та ефективності лікування загалом у 2013 році проведено атестацію 15 клініко-діагностичних лабораторій, здійснено метрологічну повірку 978 одиниць діагностичного обладнання (ультразвукові діагностичні апарати - 48 од., вимірювачі артеріального тиску - 489 од., аналізатори глюкози і крові -11 од., аналізатори парів спирту - 29 од., біохімічні аналізатори крові - 41 од., іономіри ph-метри - 189 од., коагулометри - 3 од., спектрофотометри - 37 од., фотоелектроколориметри - 131 од. тощо).

Керівництво ДП «Херсонстандартметрологія» і надалі спрямовує свою політику на виконання програмних цілей, які ставлять Президент України Віктор Федорович Янукович та голова Херсонської обласної державної адміністрації Микола Михайлович Костяк.

Поділитися статею:
Напишіть нам