Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

У випробувальному центрі продукції ДП «Херсонстандартметрологія» - нове обладнання.

У випробувальному центрі продукції ДП «Херсонстандартметрологія» - нове обладнання.
21/02/2019
У випробувальному центрі продукції ДП «Херсонстандартметрологія» - нове обладнання.
0608/2019
Впродовж першого півріччя 2019 року фахівці Органу з сертифікації продукції та послуг ДП «Херсонстандартметрологія» видали 106 сертифікатів на продукцію та послуги. З них 41 сертифікат на харчову продукцію, 32 сертифікати на промислову продукцію, 16 сертифікатів на готельні послуги, 20 сертифікатів на послуги харчування та 2 сертифікати на послуги ДТЗ. Всього впродовж першого півріччя 2019 року на добровільну сертифікацію продукції та послуг надійшло 125 заявок. Сертифікація передбачає підтвердження третьою стороною показників (характеристик) продукції (процесів або послуг) на підставі випробувань, обстеження, атестації виробництва та оцінки систем управління якістю.             Згідно з галуззю акредитації Орган з оцінки відповідності ДП «Херсонстандартметрологія» акредитований на проведення…
детальніше >
На добровільну сертифікацію продукції та послуг надійшло 125 заявок
0108/2019
Впродовж першого півріччя 2019 року фонд нормативних документів Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» поповнено  на 41 нормативний документ і тепер він налічує  20 403 найменування стандартів.  Для  95 підприємств області виготовлено  260 офіційних копії нормативних документів, для 46 підприємств області впродовж  першого півріччя 2019 року актуалізовано 999 нормативних документів. Крім того,  фахівці сектору стандартизації та репутаційного менеджменту надали методичну допомогу з розробки технічних умов для 83 підприємств області, взяли на облік  6 одиниць технічних умов та 38 одиниці змін до технічних умов.   Для придбання офіційних  копій нормативних документів та поставлення на облік  технічних умов на продукцію та послуги  звертатись за адресою м. Херсон, вул. Смольна, 134-А,  кімн. 203,…
детальніше >
Стандартизація: 95 підприємств області забезпечені офіційними копіями нормативних документів

Випробувальний центр продукції (ВЦ) державного підприємства  «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» дооснащено новим сучасним устаткованням: рідинним хроматографом Agilent 1260 Infinity виробництва провідної компанії Agilet Technologies.

Цей прилад дозволяє вирішувати переважну більшість задач, які стосуються безпечності та якості харчових продуктів, а саме: визначення мікотоксинів, поліциклічних ароматичних вуглеводнів (ПАВ), амінокислот та вітамінів.

На сьогоднішній день вже проводиться  визначення мікотоксинів: афлатоксину В1 та суми афлатоксинів В1, В2, G1, G2 . Відповідно до "Регламенту максимальних рівнів окремих забруднюючих речовин у харчових продуктах" та директиви Комісії ЄС контроль за  вмістом   мікотоксинів  являється обов’язковим та суворо регламентується.

 Проводиться освоєння та напрацювання щодо визначення бенз(а)пірену, що відноситься до поліциклічних ароматичних вуглеводнів (ПАВ).  Бенз(а)пірен - онкогенна речовина, яка утворюється під час взаємодії деяких органічних речовин та високих температур. На теперішній час у країнах ЄС приділяється багато уваги контролю безпеки олієжировмісних продуктів, у тому числі вмісту бенз(а)пірену в олії та насінні соняшнику. Директива Комісії ЄС 208/2005/ЄЄС жорстко регламентує вміст ПАВ у харчових продуктах. Зокрема, вміст бенз(а)пірену в олії та жирах не повинен перевищувати 0,002 мг/кг. А також, згідно ДСТУ 4492:2017 «Олія соняшникова. ТУ», введеного в дію з 1.01.2019р. вміст бенз(а)пірену та суми бенз(а)пірену, бенз(а)антрацену, бенз(в)флуорантену суворо регламентується та встановлена чітка періодичність (один раз у 90 днів).

В найближчий час в планах  освоєння визначення амінокислот та вітамінів.

 Амінокислоти – це органічні сполуки, які утворюють основний будівельний матеріал організму людини – білок. Вони поділяються на замінні та незамінні. Перші синтезуються організмом, а другі можна отримати тільки з їжею. Амінокислоти допомагають виробляти антитіла, які зміцнюють імунну систему людини, а також краще засвоюватися вітамінам та мікроелементам. Амінокислотний аналіз може бути використаний для кількісного визначення білків та пептидів та їх ідентифікації.

З питань проведення досліджень продукції звертатись за адресою:

м. Херсон, вул. Смольна, 134а, тел. (0552 ) 41 04 74, факс (0552 ) 41 04 75

e-mail: csm_lab@i.ua

Поділитися статею:
Напишіть нам