Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

У випробувальному центрі продукції ДП «Херсонстандартметрологія» - нове обладнання.

У випробувальному центрі продукції ДП «Херсонстандартметрологія» - нове обладнання.
21/02/2019
У випробувальному центрі продукції ДП «Херсонстандартметрологія» - нове обладнання.
2005/2019
Тема Всесвітнього дня метрології 2019 року - «Міжнародна система одиниць вимірювання - принципово краще». Ця тема була обрана тому, що 16 листопада 2018 року Генеральна конференція з мір та ваг погодила, мабуть, один з найбільш значних змін Міжнародної системи одиниць (СІ) з моменту її створення. Дослідження нових методів вимірювання, в тому числі з використанням квантових явищ, лежать в основі змін, які набирають чинності 20 травня 2019 року. В даний час СІ ґрунтується на наборі визначень, кожне з яких пов'язане з законами фізики, і має перевагу, що полягає в можливості забезпечити подальше вдосконалення науки і техніки в галузі вимірювань для задоволення…
детальніше >
Всесвітній день метрології - 20 травня
0805/2019
Шановні колеги, дорогі ветерани!Прийміть найщиріші вітання з річницею Великої Перемоги!Цей дійсно святий день завжди викликає у мене почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас. Я схиляю голову перед священною пам'яттю загиблих, які великою ціною завоювали нам Перемогу.Висловлюю свою безмежну синівську вдячність усім, хто тяжкою ратною працею наближав довгоочікуваний день визволення та кував перемогу в тилу. Низький уклін вам за це!Щиросердно бажаю вам міцного здоров'я, добра й благополуччя. Нехай в вашій домівці завжди панують мир, спокій та достаток. З найкращими побажаннями разом із колективом генеральний директор ДП «Херсонстандартметрологія» Микола Курдюмов
детальніше >
9 травня - День Перемоги!

Випробувальний центр продукції (ВЦ) державного підприємства  «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» дооснащено новим сучасним устаткованням: рідинним хроматографом Agilent 1260 Infinity виробництва провідної компанії Agilet Technologies.

Цей прилад дозволяє вирішувати переважну більшість задач, які стосуються безпечності та якості харчових продуктів, а саме: визначення мікотоксинів, поліциклічних ароматичних вуглеводнів (ПАВ), амінокислот та вітамінів.

На сьогоднішній день вже проводиться  визначення мікотоксинів: афлатоксину В1 та суми афлатоксинів В1, В2, G1, G2 . Відповідно до "Регламенту максимальних рівнів окремих забруднюючих речовин у харчових продуктах" та директиви Комісії ЄС контроль за  вмістом   мікотоксинів  являється обов’язковим та суворо регламентується.

 Проводиться освоєння та напрацювання щодо визначення бенз(а)пірену, що відноситься до поліциклічних ароматичних вуглеводнів (ПАВ).  Бенз(а)пірен - онкогенна речовина, яка утворюється під час взаємодії деяких органічних речовин та високих температур. На теперішній час у країнах ЄС приділяється багато уваги контролю безпеки олієжировмісних продуктів, у тому числі вмісту бенз(а)пірену в олії та насінні соняшнику. Директива Комісії ЄС 208/2005/ЄЄС жорстко регламентує вміст ПАВ у харчових продуктах. Зокрема, вміст бенз(а)пірену в олії та жирах не повинен перевищувати 0,002 мг/кг. А також, згідно ДСТУ 4492:2017 «Олія соняшникова. ТУ», введеного в дію з 1.01.2019р. вміст бенз(а)пірену та суми бенз(а)пірену, бенз(а)антрацену, бенз(в)флуорантену суворо регламентується та встановлена чітка періодичність (один раз у 90 днів).

В найближчий час в планах  освоєння визначення амінокислот та вітамінів.

 Амінокислоти – це органічні сполуки, які утворюють основний будівельний матеріал організму людини – білок. Вони поділяються на замінні та незамінні. Перші синтезуються організмом, а другі можна отримати тільки з їжею. Амінокислоти допомагають виробляти антитіла, які зміцнюють імунну систему людини, а також краще засвоюватися вітамінам та мікроелементам. Амінокислотний аналіз може бути використаний для кількісного визначення білків та пептидів та їх ідентифікації.

З питань проведення досліджень продукції звертатись за адресою:

м. Херсон, вул. Смольна, 134а, тел. (0552 ) 41 04 74, факс (0552 ) 41 04 75

e-mail: csm_lab@i.ua

Поділитися статею:
Напишіть нам