Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

Приєднуйся до кращого!

Приєднуйся до кращого!
29/01/2014
Приєднуйся до кращого!
0608/2019
Впродовж першого півріччя 2019 року фахівці Органу з сертифікації продукції та послуг ДП «Херсонстандартметрологія» видали 106 сертифікатів на продукцію та послуги. З них 41 сертифікат на харчову продукцію, 32 сертифікати на промислову продукцію, 16 сертифікатів на готельні послуги, 20 сертифікатів на послуги харчування та 2 сертифікати на послуги ДТЗ. Всього впродовж першого півріччя 2019 року на добровільну сертифікацію продукції та послуг надійшло 125 заявок. Сертифікація передбачає підтвердження третьою стороною показників (характеристик) продукції (процесів або послуг) на підставі випробувань, обстеження, атестації виробництва та оцінки систем управління якістю.             Згідно з галуззю акредитації Орган з оцінки відповідності ДП «Херсонстандартметрологія» акредитований на проведення…
детальніше >
На добровільну сертифікацію продукції та послуг надійшло 125 заявок
0108/2019
Впродовж першого півріччя 2019 року фонд нормативних документів Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» поповнено  на 41 нормативний документ і тепер він налічує  20 403 найменування стандартів.  Для  95 підприємств області виготовлено  260 офіційних копії нормативних документів, для 46 підприємств області впродовж  першого півріччя 2019 року актуалізовано 999 нормативних документів. Крім того,  фахівці сектору стандартизації та репутаційного менеджменту надали методичну допомогу з розробки технічних умов для 83 підприємств області, взяли на облік  6 одиниць технічних умов та 38 одиниці змін до технічних умов.   Для придбання офіційних  копій нормативних документів та поставлення на облік  технічних умов на продукцію та послуги  звертатись за адресою м. Херсон, вул. Смольна, 134-А,  кімн. 203,…
детальніше >
Стандартизація: 95 підприємств області забезпечені офіційними копіями нормативних документів

Кожен з нас є споживачем. Купуючи мобільні телефони, побутову техніку, меблі, продукти харчування, одяг, обслуговуючись у ресторанах та кафе, ми розраховуємо, що за наші гроші нам нададуть якісний товар і в разі його поломки забезпечать своєчасний ремонт. Але не завжди так буває. Мабуть, майже кожен споживач стикався з незаконними діями продавця, виробника товарів або виконавця послуг.

З метою підвищення якості товарів, робіт, послуг, державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» розпочав роботу, спрямовану на виявлення незаконних дій, що порушують права громадян. Тепер кожен зможе завітати на офіційний сайт організації http://khcsm.org.ua/ та залишити свій відгук про надання послуг, про організації та товари у рубриці «Громадський контроль якості». Залишаючи відгук, зазначте тему листа "Контроль якості", аргументуйте свою думку, інакше відгук буде розцінений як спроба недобросовісної конкуренції.

ДП «Херсонстандартметрологія» прагне налагодити конструктивний діалог між продавцями і виробниками товарів, виконавцями робіт і послуг та споживачем.

Для реалізації цієї мети ДП «Херсонстандартметрологія» ставить перед собою наступні завдання:

  • здійснювати просвітницьку діяльність громадян з метою ліквідації юридичної неграмотності в сфері споживчого ринку;
  • здійснювати контроль за дотриманням прав споживачів, правил торговельного, побутового та іншого видів обслуговування споживачів;
  • залучати суспільство до проведення лабораторних досліджень, експертиз якості та безпеки товарів;
  • проводити спеціалізовані заходи з виконання сучасних умов щодо розвитку національних товаровиробників

Електрона книга скарг та пропозицій - новація, що стимулюватиме продавців та виробників до надання якісних товарів та послуг. А для споживачів стане, так би мовити, гарантією якості. 

ДП «Херсонстандартметрологія», в свою чергу, й надалі орієнтується на споживача та створює належні умови для підвищення якості та конкурентоспроможності української продукції та послуг.

Поділитися статею:
Напишіть нам