Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

Приєднуйся до кращого!

Приєднуйся до кращого!
29/01/2014
Приєднуйся до кращого!
1612/2019
Впродовж 11 місяців 2019 року фахівці випробувального центру продукції Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» прийняли на випробування 2 008 зразків продукції, з них по договірних роботах – 1 798 зразків, за рішенням органу з сертифікації – 210 зразків. Фахівці провели 21 621 випробувань продукції, видали 2008 протоколів випробувань. За результатами випробувань 63 зразки продукції не відповідали вимогам нормативних документів. До того ж  перевірено 604 зразків продукції на вміст ГМО, в 6 зразках виявлено вміст ГМО. Крім того, випробувальний центр продукції ДП «Херсонстандартметрологія» успішно взяв участь у 31 раунді Програми міжлабораторних порівнянь результатів вимірювань (МПР). До того…
детальніше >
У випробувальному центрі продукції ДП «Херсонстандартметрологія» провели понад 21 тисячу випробувань
1312/2019
Фахівці  Органу з сертифікації систем управління Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (ДП «Херсонстандартметрологія») впродовж 11 місяців 2019 року зареєстрували 10 сертифікатів відповідності систем управління якістю вимогам стандартів (2 сертифікати на відповідність системи управління якістю ДСТУ ISO 9001, 8 сертифікатів на відповідність системи управління безпечністю харчових продуктів ДСТУ ISO 22000). Крім того, фахівці провели попередню оцінку 5 систем та остаточну  оцінку 7 систем управління, здійснили 34 наглядових аудити за сертифікованими системами управління.   З питань розробки та впровадження систем управління звертатись за адресою: ДП «Херсонстандартметрологія», м. Херсон, вул. Смольна,134-а, к. 206 тел. (0552) 41-04-67, факс 41-04-78, e-mail: csm_suya@i.ua  
детальніше >
В ДП «Херсонстандартметрологія» зареєстрували 10 сертифікатів відповідності систем управління вимогам стандартів

Кожен з нас є споживачем. Купуючи мобільні телефони, побутову техніку, меблі, продукти харчування, одяг, обслуговуючись у ресторанах та кафе, ми розраховуємо, що за наші гроші нам нададуть якісний товар і в разі його поломки забезпечать своєчасний ремонт. Але не завжди так буває. Мабуть, майже кожен споживач стикався з незаконними діями продавця, виробника товарів або виконавця послуг.

З метою підвищення якості товарів, робіт, послуг, державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» розпочав роботу, спрямовану на виявлення незаконних дій, що порушують права громадян. Тепер кожен зможе завітати на офіційний сайт організації http://khcsm.org.ua/ та залишити свій відгук про надання послуг, про організації та товари у рубриці «Громадський контроль якості». Залишаючи відгук, зазначте тему листа "Контроль якості", аргументуйте свою думку, інакше відгук буде розцінений як спроба недобросовісної конкуренції.

ДП «Херсонстандартметрологія» прагне налагодити конструктивний діалог між продавцями і виробниками товарів, виконавцями робіт і послуг та споживачем.

Для реалізації цієї мети ДП «Херсонстандартметрологія» ставить перед собою наступні завдання:

  • здійснювати просвітницьку діяльність громадян з метою ліквідації юридичної неграмотності в сфері споживчого ринку;
  • здійснювати контроль за дотриманням прав споживачів, правил торговельного, побутового та іншого видів обслуговування споживачів;
  • залучати суспільство до проведення лабораторних досліджень, експертиз якості та безпеки товарів;
  • проводити спеціалізовані заходи з виконання сучасних умов щодо розвитку національних товаровиробників

Електрона книга скарг та пропозицій - новація, що стимулюватиме продавців та виробників до надання якісних товарів та послуг. А для споживачів стане, так би мовити, гарантією якості. 

ДП «Херсонстандартметрологія», в свою чергу, й надалі орієнтується на споживача та створює належні умови для підвищення якості та конкурентоспроможності української продукції та послуг.

Поділитися статею:
Напишіть нам