Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

Перезавантаження існуючої системи безпечності харчових продуктів

Перезавантаження існуючої системи безпечності харчових продуктів
01/04/2014
Перезавантаження існуючої системи безпечності харчових продуктів
0503/2021
Шановні наші, прекрасні, милі і добрі жінки! Вітаємо вас з вашим весняним, ніжним і романтичним святом - днем 8 Березня! Бажаємо вам не тільки радості і благополуччя, а й залишатися завжди такими ж красивими і успішними. Нехай у вас завжди виходить поєднувати вашу роботу і зберігати добру, теплу атмосферу в ваших чудових сім'ях. Посміхайтеся частіше, адже ваші посмішки - це запорука гарного настрою на весь наш спільний робочий день. Зі святом! З повагою від імені чоловічого колективу в.о. генерального директора ДП «Херсонстандартметрологія» Микола Курдюмов
детальніше >
З 8 березня!
2501/2021
     Фахівці  Органу з сертифікації систем управління Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (ДП «Херсонстандартметрологія») впродовж 2020 року зареєстрували 49 сертифікатів відповідності систем управління якістю вимогам стандартів (10 сертифікатів на відповідність системи управління якістю ДСТУ ISO 9001, 37 сертифікатів на відповідність системи управління безпечністю харчових продуктів ДСТУ ISO 22000, 2 сертифікати на відповідність системи управління навколишнім середовищем ДСТУ ISO 14000).    Крім того, фахівці провели попередню оцінку 44 систем та остаточну  оцінку 46 систем управління, здійснили 16  наглядових аудитів за сертифікованими системами управління.   З питань розробки та впровадження систем управління звертатись за адресою: ДП «Херсонстандартметрологія», м. Херсон,…
детальніше >
В ДП «Херсонстандартметрологія» зареєстрували 49 сертифікатів відповідності систем управління вимогам стандартів

Державна ветеринарна та фітосанітарна служба подала до Верховної Ради України низку законопроектів задля «перезавантаження існуючої системи безпечності харчових продуктів». Зокрема, законопроекти покликані відновити втрачену довіру до українського виробника. Крім цього, оскільки вони є частиною «гігієнічного законодавства» ЄС, повинні розширити експорт української продукції до Європи.

Зокрема, до Верховної Ради подаються такі законопроекти:

  • проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо без-печності харчових продуктів»,
  • проект Закону «Про корми»,
  • проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо ідентифікації та реєстрації тварин»,
  • проект Закону «Про побічні продукти тваринного походження, що не призначені для споживання людьми»,
  • проект Закону «Про державний контроль у сфері забезпечення безпечності якості харчових продуктів, кормів, благополуччя тварин».

За словами Голови Держветфітослужби, усі ці проекти законів було зареєстровано раніше, проте, у зв'язку зі зміною Уряду вони були відкликані. Наразі їх відпрацьовано та втретє подано до Верховної Ради.

Зокрема, як повідомив Володимир Горжеєв, законопроекти мають на меті перезавантажити існуючу систему щодо безпечності харчових продуктів через запровадження в Україні кращих світових практик у зазначеній сфері. Усі ці законодавчі акти є складовою великого «гігієнічного законодавств» Євросоюзу, зазначив керівник галузі.

«За основу змін було взято харчове законодавство ЄС з європейськими механізмами захисту споживачів, механізмами, які дозволяють зробити державний контроль за безпечністю харчових продуктів дійсно результативним та при цьому не створюють зайвих бар'єрів для розвитку харчової промисловості», - резюмував Володимир Горжеєв.

Поділитися статею:
Напишіть нам