Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

Нагородження переможців конкурсу дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі»

Нагородження переможців конкурсу дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі»
10/10/2019
Нагородження переможців конкурсу дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі»
2603/2020
Відповідно до статті 17 Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» засоби вимірювальної техніки, які застосовуються у сфері законодавчо регульованої метрології, що перебувають в експлуатації, підлягають періодичній повірці та повірці після ремонту. Постановою Кабінету Міністрів України від 04.06.2015 № 374 затверджено Перелік категорій законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що підлягають періодичній повірці (до Переліку включено 80 категорій законодавчо регульованих ЗВТ)._ Разом з тим, для контролю метрологічних характеристик ЗВТ, які не входять до Переліку, в експлуатації може проводитись повірка або калібрування в добровільному порядку. Беручи до уваги досвід провідних європейських країни закликаємо у добровільному порядку проводити саме калібрування. З питань калібрування…
детальніше >
До уваги підприємців! Повірка та калібрування засобів вимірювальної техніки.
2303/2020
Шановні партнери! Ми стежимо за ситуацією з пандемією коронавируса, усвідомлюємо загрози, які виходять від неї. Ми також розуміємо необхідність виконання взятих на себе зобов'язань. Турбота про здоров'я персоналу в цей складний кризовий час є пріоритетом для нас. Працівники ДП “ХЕРСОНСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ” забезпечені транспортом та засобами індивідуального захисту (дезінфікуючі засоби, маски), щоб уникнути можливих ризиків, що виходять від вимушених місць громадського перебування та виконання службових обов'язків. Ми закликаємо дотримуватися рекомендацій МОЗ та Мінекономіки щодо персонального та колективного захисту, дотримуватися карантину тим, хто працює вдома. Також повідомляємо, що ДП “ХЕРСОНСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ” відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 “Про…
детальніше >
Робота ДП “ХЕРСОНСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ” під час карантину

Сьогодні, 10 жовтня 2019 року, в День працівників стандартизації та метрології відбулася церемонія нагородження переможців виставки - конкурсу дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі», яка проходила в Херсонському Палаці дитячої та юнацької творчості (вулиця Петра Калнишевського, 2).

У церемонії нагородження взяли участь начальник сектору маркетингу та зв’язків з громадськістю Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» Олександра Ковальська, заступник начальника головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Наталя Клим, голова правління громадської організації «Бізнес-асоціація «МИ – ХЕРСОНЦІ» Віталій Бєлобров, керівник громадської організації «Добродія-Херсон» Вікторія Гавренкова.

Метою проведення виставки-конкурсу було формування у свідомості дітей, наймолодших споживачів суспільства уявлення про якісну, безпечну продукцію та популяризацію руху за підвищення якості життя та безпечності продукції. Учасникам була надана можливість реалізувати власні творчі здібності і таланти в номінаціях конкурсу:

«Я пізнаю якісну продукцію»

«Ми – архітектори якісного світу»

«Кращий плакат на споживчу тематику».

Учасники конкурсу мали можливість реалізувати власні творчі здібності і таланти виготовляючи плакати на споживчу тематику, набуваючи додаткових знань про споживання якісної продукції, стверджувати через набуті знання те, що самі є архітекторами якісного світу.

Конкурс сприяє формуванню здорового способу життя, адже вчить пізнавати якісну продукцію, відрізняти її з поміж багатьох найменувань на споживчому ринку.
«Хочу подякувати всім учасникам конкурсу, які гідно представили своє уявлення про якісну та безпечну продукцію», – відзначила Олександра Ковальська під час церемонії нагородження, зауваживши що ми всі спільно повинні робити все для того, щоб жити у якісному світі. Хотілося б щоб ви, діти, не тільки у своїх роботах, а й у повсякденному житті стверджували ідею бажання жити у кращому та якіснішому світі. Кожен з нас, де б він не знаходився, має робити життя кращим».

Приємно, що учні Білозерського, Бериславського, Великоолександрівського, Верхньорогачицького, Горностаївського, Каланчацького, Каховського, Новотроїцького районів, міст Нова Каховка та Херсон представили свої роботи на конкурс і сьогодні отримали свої нагороди.

 

 

 

 

 

 

 

Поділитися статею:
Напишіть нам