Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

Як сертифікація ISO 9001 впливає на прибуток компанії?

Як сертифікація ISO 9001 впливає на прибуток компанії?
28/03/2014
Як сертифікація ISO 9001 впливає на прибуток компанії?
0503/2021
Шановні наші, прекрасні, милі і добрі жінки! Вітаємо вас з вашим весняним, ніжним і романтичним святом - днем 8 Березня! Бажаємо вам не тільки радості і благополуччя, а й залишатися завжди такими ж красивими і успішними. Нехай у вас завжди виходить поєднувати вашу роботу і зберігати добру, теплу атмосферу в ваших чудових сім'ях. Посміхайтеся частіше, адже ваші посмішки - це запорука гарного настрою на весь наш спільний робочий день. Зі святом! З повагою від імені чоловічого колективу в.о. генерального директора ДП «Херсонстандартметрологія» Микола Курдюмов
детальніше >
З 8 березня!
2501/2021
     Фахівці  Органу з сертифікації систем управління Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (ДП «Херсонстандартметрологія») впродовж 2020 року зареєстрували 49 сертифікатів відповідності систем управління якістю вимогам стандартів (10 сертифікатів на відповідність системи управління якістю ДСТУ ISO 9001, 37 сертифікатів на відповідність системи управління безпечністю харчових продуктів ДСТУ ISO 22000, 2 сертифікати на відповідність системи управління навколишнім середовищем ДСТУ ISO 14000).    Крім того, фахівці провели попередню оцінку 44 систем та остаточну  оцінку 46 систем управління, здійснили 16  наглядових аудитів за сертифікованими системами управління.   З питань розробки та впровадження систем управління звертатись за адресою: ДП «Херсонстандартметрологія», м. Херсон,…
детальніше >
В ДП «Херсонстандартметрологія» зареєстрували 49 сертифікатів відповідності систем управління вимогам стандартів

Будь-який з стандартів ISO 9001, що регламентує системи менеджменту якості - дієвий інструмент у боротьбі за ефективність і якість. Кожна модель управління повинна в максимальному ступені відповідати потребам організації та підвищувати її конкурентоспроможність. Про цю просту істину нерідко забувають підприємства, що надають послуги чи є товаровиробниками.

Головна сила, яку несе в собі ISO 9001, полягає в його універсальній здатності надавати незалежну оцінку діяльності компанії. В умовах глобальної світової конкуренції стандарт ставить перед усіма організаціями загальні, зрозумілі цілі, незалежно від умов роботи і культурних відмінностей. Не стільки сам стандарт, скільки його розумне й відповідальне використання забезпечує сталий розвиток бізнесу.

Фірми, які вперше прийняли рішення домагатися сертифікації ISO 9001, демонструють кращі фінансові показники в порівнянні з фірмами, що не наважилися на цю процедуру. Це свідчить про те, що у фірмах, які домагаються сертифікації, відбуваються зміни, що сприяють відносного збільшення прибутку, як через зниження витрат, так і через збільшення обсягу продажів.

 

Поділитися статею:
Напишіть нам