Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

ДП «Херсонстандартметрологія» відзначене Подякою

ДП «Херсонстандартметрологія» відзначене Подякою
09/08/2018
ДП «Херсонстандартметрологія» відзначене Подякою
1709/2018
Впродовж 8-х місяців 2018 року фахівці сектору метрологічного забезпечення Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (далі - ДП «Херсонстандартметрологія») встановили та документально підтвердили технічну компетентність 76 лабораторій в Херсонській області, що виконують вимірювання. Фахівці ДП «Херсонстандартметрологія» відповідно до вимог СОУ РЧ 74.9-02568648-001:2015 провели оцінювання стану вимірювань в 28 вимірювальних лабораторіях, здійснили моніторинг фактичного стану вимірювань в 48 лабораторіях. З метою незалежного підтвердження запровадження системи керування вимірюваннями та оцінки її відповідності вимогам, встановленим ДСТУ ISO 10012:2005, фахівці ДП «Херсонстандартметрологія» провели 5 аудитів. До того ж фахівці ДП «Херсонстандартметрологія» надали інформаційно-консультаційні послуги щодо підготовки комплекту документів для документального підтвердження…
детальніше >
В Херсонській області підтвердили технічну компетентність 76 лабораторій, що виконують вимірювання
1409/2018
З початку 2018 року фонд нормативних документів Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» поповнено  на 65 нормативних документів і тепер він налічує  20 334  найменування стандартів.  Для 92-х підприємств області виготовлено  313 офіційних копій нормативних документів, для 51-го підприємства області впродовж вісьмох місяців з початку 2018 року  актуалізовано 1294 нормативних документи, укладено 8 договорів із суб’єктами підприємницької діяльності всіх форм власності щодо абонементного обслуговування з питань стандартизації. Крім того,  фахівці сектору стандартизації та репутаційного менеджменту надали консультативно-методичну допомогу з розробки технічних умов для 73-х підприємств області, взяли на облік  26 одиниць технічних умов та 38 одиниць змін до технічних умов. Для придбання офіційних  копій нормативних документів та поставлення на облік  технічних умов на продукцію та послуги …
детальніше >
Стандартизація: 92 підприємства області забезпечені офіційними копіями нормативних документів

Сьогодні, 09 серпня 2018 року, в.о. генерального директора Лариса Бартків взяла участь у заходах з нагоди Дня поля «Інноваційні технології вирощування посухостійких культур та ефективне використання зрощення в сучасних умовах».

Захід організовано Інститутом зрошуваного землеробства НААН, (м. Херсон, сел. Наддніпрянське) з метою підвищення ефективності функціонування галузі землеробства в Південному регіоні України за умов посилення посушливості клімату.

Серед учасників заходу:

- Міністерство аграрної політики та продовольства України;

- Національна академія аграрних наук України;

- Обласні державні адміністрації та Департаменти агропромислового розвитку Херсонської, Миколаївської, Одеської, Запорізької, Дніпропетровської областей;

- Державне агентство водних ресурсів України;

- Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області;

- Сільськогосподарські підприємства та фермерські господарства;

- Вітчизняні та іноземні компанії;

- Співтовариство виробників і споживачів бобових України;

- Вчені науково-дослідних установ Національної академії аграрних наук України, науковці та науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів України.

Програмою заходів було передбачено демонстрацію понад 300 сортів і гібридів сучасних посухостійких культур (сорго, просо), високорентабельних технічних та кормових культур (кукурудза, соя, соняшник, люцерна) селекції Інституту та провідних селекційних установ України, а також ознайомлення з інтенсивними технологіями вирощування сільськогосподарських культур, підготовкою ґрунту до сівби озимих за різних попередників з презентацією відповідної сільгосптехніки; консультування провідних спеціалістів з питань підбору кращих сортів і забезпечення насінням культур під урожай 2019 року.

У рамках Дня поля відбулася церемонія нагородження за сприяння в організації та проведенні Форуму «АГРОПОРТ Південь Херсон 2018», на якому і ДП «Херсонстандартметрологія» відзначене Подякою.

Поділитися статею:
Напишіть нам