Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

ДП «Херсонстандартметрологія» відзначене Подякою

ДП «Херсонстандартметрологія» відзначене Подякою
09/08/2018
ДП «Херсонстандартметрологія» відзначене Подякою
1311/2018
Цей перелік визначено у Додатку ІІ «Речовини або продукти, що спричиняють алергію або непереносимість» Регламенту № 1169/20116 1. Злаки, що містять рослинні білки, а саме: пшениця, жито, ячмінь, овес, пшениця спельта, камут або їхні гібридні види та продукти, за винятком: — сиропу з глюкози на основі пшениці включно з декстрозою, — мальтодекстрини на основі пшениці, — сиропу з глюкози на основі ячменю, — зернових, що використовуються для виробництва алкогольних продуктів перегонки, включно з етиловим спиртом сільськогосподарського походження; 2. Ракоподібні та продукти з ракоподібних; 3. Яйця та продукти з яєць; 4. Риба та продукти з риби, за винятком: — рибного желатину,…
детальніше >
До уваги споживачів! Перелік речовин або продуктів, які можуть спричиняти алергію або непереносимість
1211/2018
Одним із надійних засобів захисту споживачів харчових продуктів є система НАССР (Hazard Analysis and Critical Control Points). Система ідентифікує, оцінює і контролює небезпечні фактори, що є визначальними для безпечності харчових продуктів. Вона гарантує безпечність продукції на повному шляху харчового ланцюжка та надає змогу виявити усі критичні точки, які можуть вплинути на безпечність кінцевого продукту, усунути шкідливі фактори та контролювати повний процес виробництва. Система НАССР є обов’язком в рамках законодавства більшості цивілізованих країн, таких як: країни Євросоюзу, США, Канада, Японія, Нова Зеландія тощо. Вже 20 вересня 2019 року настає кінцева дата, коли система безпечності харчової продукції НАССР має бути впроваджена на всіх…
детальніше >
Впровадження системи НАССР - інструмент захисту репутації виробника.

Сьогодні, 09 серпня 2018 року, в.о. генерального директора Лариса Бартків взяла участь у заходах з нагоди Дня поля «Інноваційні технології вирощування посухостійких культур та ефективне використання зрощення в сучасних умовах».

Захід організовано Інститутом зрошуваного землеробства НААН, (м. Херсон, сел. Наддніпрянське) з метою підвищення ефективності функціонування галузі землеробства в Південному регіоні України за умов посилення посушливості клімату.

Серед учасників заходу:

- Міністерство аграрної політики та продовольства України;

- Національна академія аграрних наук України;

- Обласні державні адміністрації та Департаменти агропромислового розвитку Херсонської, Миколаївської, Одеської, Запорізької, Дніпропетровської областей;

- Державне агентство водних ресурсів України;

- Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області;

- Сільськогосподарські підприємства та фермерські господарства;

- Вітчизняні та іноземні компанії;

- Співтовариство виробників і споживачів бобових України;

- Вчені науково-дослідних установ Національної академії аграрних наук України, науковці та науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів України.

Програмою заходів було передбачено демонстрацію понад 300 сортів і гібридів сучасних посухостійких культур (сорго, просо), високорентабельних технічних та кормових культур (кукурудза, соя, соняшник, люцерна) селекції Інституту та провідних селекційних установ України, а також ознайомлення з інтенсивними технологіями вирощування сільськогосподарських культур, підготовкою ґрунту до сівби озимих за різних попередників з презентацією відповідної сільгосптехніки; консультування провідних спеціалістів з питань підбору кращих сортів і забезпечення насінням культур під урожай 2019 року.

У рамках Дня поля відбулася церемонія нагородження за сприяння в організації та проведенні Форуму «АГРОПОРТ Південь Херсон 2018», на якому і ДП «Херсонстандартметрологія» відзначене Подякою.

Поділитися статею:
Напишіть нам