Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

ДП «Херсонстандартметрологія» відзначене Подякою

ДП «Херсонстандартметрологія» відзначене Подякою
09/08/2018
ДП «Херсонстандартметрологія» відзначене Подякою
1008/2018
Фахівці  Органу з сертифікації систем управління Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (ДП «Херсонстандартметрологія») за сім місяців 2018 року зареєстрували 11 сертифікатів відповідності систем управління якістю вимогам стандартів (6 сертифікатів на відповідність системи управління якістю ДСТУ ISO 9001, 5 сертифікатів на відповідність системи управління безпечністю харчових продуктів ДСТУ ISO 22000). Крім того, фахівці провели попередню оцінку  10 та остаточну  оцінку 9 систем управління. Також здійснили 22 наглядових аудити та 6 внутрішніх аудитів за функціонуванням систем управління. Для 7-х підприємств області фахівці надали  методичну допомогу з питань розробки та впровадження систем управління.   З питань розробки та впровадження систем управління звертатись за адресою: ДП «Херсонстандартметрологія»,…
детальніше >
В ДП «Херсонстандартметрологія» зареєстрували 11 сертифікатів відповідності систем управління вимогам стандартів
0608/2018
Як повідомили на сайті Мінекономрозвитку, нещодавно Уряд визначив порядок надання зірок готелям в Україні. Як повідомляє Мінекономрозвитку, Кабінет Міністрів України підтримав його ініціативу щодо реалізації Порядку встановлення категорій готелям та іншим об’єктам,  які надають послуги з тимчасового розміщення (проживання).  Ухвалені зміни дозволять акредитованим органам проводити сертифікацію та оцінку відповідності готелів критеріям якості послуг для подальшого  присвоєння категорії від 1 до 5 зірок. Відтепер оцінювання готелів на відповідність вимогам державних стандартів буде проводитися органами сертифікації, що акредитовані Національним агентством з акредитації України (НААУ). Наявність у готелів сертифікатів допоможе споживачам краще орієнтуватися при виборі готелю для свого розміщення, відтак сприятиме підвищенню рівня…
детальніше >
Гарні новини для власників готельного бізнесу

Сьогодні, 09 серпня 2018 року, в.о. генерального директора Лариса Бартків взяла участь у заходах з нагоди Дня поля «Інноваційні технології вирощування посухостійких культур та ефективне використання зрощення в сучасних умовах».

Захід організовано Інститутом зрошуваного землеробства НААН, (м. Херсон, сел. Наддніпрянське) з метою підвищення ефективності функціонування галузі землеробства в Південному регіоні України за умов посилення посушливості клімату.

Серед учасників заходу:

- Міністерство аграрної політики та продовольства України;

- Національна академія аграрних наук України;

- Обласні державні адміністрації та Департаменти агропромислового розвитку Херсонської, Миколаївської, Одеської, Запорізької, Дніпропетровської областей;

- Державне агентство водних ресурсів України;

- Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області;

- Сільськогосподарські підприємства та фермерські господарства;

- Вітчизняні та іноземні компанії;

- Співтовариство виробників і споживачів бобових України;

- Вчені науково-дослідних установ Національної академії аграрних наук України, науковці та науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів України.

Програмою заходів було передбачено демонстрацію понад 300 сортів і гібридів сучасних посухостійких культур (сорго, просо), високорентабельних технічних та кормових культур (кукурудза, соя, соняшник, люцерна) селекції Інституту та провідних селекційних установ України, а також ознайомлення з інтенсивними технологіями вирощування сільськогосподарських культур, підготовкою ґрунту до сівби озимих за різних попередників з презентацією відповідної сільгосптехніки; консультування провідних спеціалістів з питань підбору кращих сортів і забезпечення насінням культур під урожай 2019 року.

У рамках Дня поля відбулася церемонія нагородження за сприяння в організації та проведенні Форуму «АГРОПОРТ Південь Херсон 2018», на якому і ДП «Херсонстандартметрологія» відзначене Подякою.

Поділитися статею:
Напишіть нам