Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

День працівника харчової та переробної промисловості

День працівника харчової та переробної промисловості
12/10/2016
День працівника харчової та переробної промисловості
1604/2021
Фахівці  Органу з сертифікації систем управління Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (ДП «Херсонстандартметрологія») впродовж І кварталу 2021 року зареєстрували 5 сертифікатів відповідності систем управління якістю вимогам стандартів (2 сертифікати на відповідність системи управління якістю ДСТУ ISO 9001, 3 сертифікати на відповідність системи управління безпечністю харчових продуктів ДСТУ ISO 22000). Крім того, фахівці провели попередню оцінку 4 систем та остаточну  оцінку 6 систем управління, здійснили 6  наглядових аудитів за сертифікованими системами управління.   З питань розробки та впровадження систем управління звертатись за адресою: ДП «Херсонстандартметрологія», м. Херсон, вул. Смольна,134-а, к. 207 тел. (0552) 41-04-67, факс 41-04-78, e-mail: csm_suya@i.ua
детальніше >
В ДП «Херсонстандартметрологія» зареєстрували 5 сертифікатів відповідності систем управління вимогам стандартів
1504/2021
Впродовж І кварталу 2021 року у фахівці Органу з сертифікації продукції та послуг ДП «Херсонстандартметрологія» видали 22 сертифікати на продукцію та послуги. З них 11 сертифікатів на харчову продукцію, 7 сертифікатів на промислову продукцію, 3 сертифікати на готельні послуги, 1 сертифікат на послуги харчування. Всього впродовж І кварталу 2021 року на добровільну сертифікацію продукції та послуг надійшла 32 заявки. Сертифікація передбачає підтвердження третьою стороною показників (характеристик) продукції (процесів або послуг) на підставі випробувань, обстеження, атестації виробництва та оцінки систем управління якістю.  Згідно з галуззю акредитації Орган з оцінки відповідності                       ДП…
детальніше >
На добровільну сертифікацію продукції та послуг надійшло 32 заявки

Сьогодні, 13 жовтня, фахівці ДП «Херсонстандартметрологія» взяли участь у засіданні за «круглим столом» присвяченому Дню працівника харчової та переробної промисловості, також на захід були запрошені представники обласної та районних державних адміністрацій, представники Держпродспоживслужби в Херсонській області, Херсонської Торгово-промислової палати, громадських організацій, Асоціації фермерів та приватних землевласників у Херсонській області, керівники підприємств харчової та переробної промисловості області.

Організатором заходу виступив Департамент агропромислового розвитку Херсонської обласної державної адміністрації.
Головною темою заходу стало обговорення стану та подальшого розвитку переробки овочів та фруктів. Під час проведення круглого столу обговорювалися питання подальшого розвитку галузі переробки овочів та фруктів у Херсонській області, перспективні плани щодо впровадження на підприємствах регіону інноваційних технологій у виробництві продовольчих товарів, а також проблемні питання, які виникають у ході господарської діяльності підприємств переробної промисловості та можливі шляхи вирішення.
Крім того, у рамках заходу з нагоди Дня працівників харчової та переробної промисловості, найкращих працівників відповідної галузі Херсонщини було відзначено дипломами Міністерства аграрної політики та продовольства України, грамотами та подяками голів обласної державної адміністрації та обласної ради, Департаменту агропромислового розвитку Херсонської обласної державної адміністрації.

Поділитися статею:
Напишіть нам