Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

Забезпечення теплом Генічеського району-одне з пріоритетних питань

Забезпечення теплом Генічеського району-одне з пріоритетних питань
15/11/2016
Забезпечення теплом Генічеського району-одне з пріоритетних питань
3004/2021
  Шановні колеги! Прийміть найкращі вітання і побажання з Великоднем! Смачної паски! Христос Воскрес! Нехай свято подарує вам справжнє щастя і умиротворення. Бажаю вам, щоб переможний дух надії, радості, всепрощення і супроводжували Вас і Вашу родину, давав сили та наснагу для справ на добробут і процвітання вашої родини. Миру вам, любові і надії в цей радісний день! З повагою в.о.генерального директора ДП «Херсонстандартметрологія» Микола Курдюмов  
детальніше >
З Великоднем!
1604/2021
Фахівці  Органу з сертифікації систем управління Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (ДП «Херсонстандартметрологія») впродовж І кварталу 2021 року зареєстрували 5 сертифікатів відповідності систем управління якістю вимогам стандартів (2 сертифікати на відповідність системи управління якістю ДСТУ ISO 9001, 3 сертифікати на відповідність системи управління безпечністю харчових продуктів ДСТУ ISO 22000). Крім того, фахівці провели попередню оцінку 4 систем та остаточну  оцінку 6 систем управління, здійснили 6  наглядових аудитів за сертифікованими системами управління.   З питань розробки та впровадження систем управління звертатись за адресою: ДП «Херсонстандартметрологія», м. Херсон, вул. Смольна,134-а, к. 207 тел. (0552) 41-04-67, факс 41-04-78, e-mail: csm_suya@i.ua
детальніше >
В ДП «Херсонстандартметрологія» зареєстрували 5 сертифікатів відповідності систем управління вимогам стандартів

Генеральний директор Державного підприємства  «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» Микола Курдюмов взяв участь у на виїзному засіданні колегії обласної державної адміністрації у м. Генічеську.

Одним з питань, яке розглянули 16.11.2016 року  на колегії – стан теплозабезпечення Генічеського району, про що голова облдержадміністрації А. Гордєєв зазначив: «Ми повинні бути впевнені, що кожен мешканець Генічеська має можливість опалювати свій дім. Наразі мешканці Генічеська мають змогу отримувати «теплі кредити» ще дешевше, тому що з обласного бюджету, окрім 40% обіцяних державою, виділяється 10%, а тепер,на додачу до них, ще 10 з районного бюджету».

Також на колегії зазначалось, що для вирішення питання сталого газопостачання в м. Генічеську обласною державною адміністрацією спільно із  галузевими фахівцями, було розглянуто та опрацьовано 6 варіантів: будівництво газопроводів, переведення квартир м. Генічеська на індивідуальне електричне опалення зі встановленням двозонних приладів обліку електроенергії; будівництво у м. Генічеську локальних котелень та альтернативне газопостачання споживачів Генічеського району в умовах припинення газопостачання тощо.

За результатами обговорення Департамент житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу обласної державної адміністрації спільно з ПАТ «Херсонгаз» нададуть до Міненерговугілля та ПАТ «Укртрансгаз» вихідні дані для проведення техніко-економічних розрахунків будівництва магістрального газопроводу «Енергодар – Верхній Рогачик – Нижні Сірогози – Іванівка – Новотроїцьке Херсонської області».

Поділитися статею:
Напишіть нам