Міністерство економіки України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

Виконання завдань Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення

Виконання  завдань Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення
28/01/2014
Виконання завдань Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення
2812/2023
Дорогі друзі, З найкращими побажаннями з Різдвом Христовим та Новим роком! Нехай ці святкові дні приносять Вам тепло, радість та щасливі миті з рідними та близькими. Бажаємо кожному з Вас невичерпної енергії та сил для здійснення усіх задуманих планів у новому році. Нехай кожен день приносить Вам нові можливості для саморозвитку та досягнень. Нехай мир та благополуччя заповнять кожен куточок нашої країни, а спільні зусилля приведуть до перемоги.   З Новим роком та світлими побажаннями, ДП "Херсонстандартметрологія"
детальніше >
З Новим 2024 роком!
1010/2023
Шановні колеги! Щиро вітаю Вас із професійним святом — Днем працівників стандартизації та метрології і Всесвітнім днем стандартів! Метрологічна діяльність надзвичайно важлива для суспільства, адже ваш професіоналізм гарантуєте безпеку для життя і здоров’я людини, охорони навколишнього середовища, створює умови для раціонального використання всіх видів національних ресурсів та відповідності об’єктів стандартизації своєму призначенню, сприяє усуненню технічних бар’єрів у торгівлі. Стандарти допомагають випускати якісну продукцію, яка гідно конкурує на міжнародному ринку. Вони сприяють розвиткові міжнародної торгівлі, підвищенню якості, продуктивності, ефективності та надійності на всіх рівнях сектору економіки. Від Вашої професійної майстерності залежить економічна стабільність держави в цілому, інтеграція країни у світовий простір,…
детальніше >
День працівників стандартизації та метрології України. Всесвітній день стандартів!

Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (далі - ДП «Херсонстандартметро-логія») активно сприяє реалізації в регіоні завдань Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання.

Так, на виконання пріоритетного завдання «Створення нових робочих місць з гідною оплатою праці, орієнтованих на внутрішній ринок, розвиток системи територіальної та професійної мобільності робочої сили» керівництво ДП «Херсонстандартметрологія» в 2013 році створило 38 робочих місць.

Ще одне пріоритетне завдання - «Укладання договорів між роботодавцями і навчальними закладами про прийом на роботу». На виконання цього завдання керівництвом ДП «Херсонстандартметрологія» у 2013 році укладено 7 договорів з вищими навчальними закладами (Херсонський національний технічний університет, Херсонський державний університет, Херсонська державна морська академія тощо), в тому числі про проходження студентами практики на власній матеріально-технічній базі.

Суть наступного завдання Президента України - посилення державного контролю за якістю медичних послуг та препаратів, захист громадян від цінових стрибків на ринку лікарських засобів, гарантування якісної безкоштовної екстреної медичної допомоги, створення інституту сімейного лікаря. Фахівцями ДП «Херсонстандартметрологія» з метою сприяння забезпеченню якості, безпеки та ефективності лікування загалом у 2013 році проведено атестацію 15 клініко-діагностичних лабораторій, здійснено метрологічну повірку 978 одиниць діагностичного обладнання (ультразвукові діагностичні апарати - 48 од., вимірювачі артеріального тиску - 489 од., аналізатори глюкози і крові -11 од., аналізатори парів спирту - 29 од., біохімічні аналізатори крові - 41 од., іономіри ph-метри - 189 од., коагулометри - 3 од., спектрофотометри - 37 од., фотоелектроколориметри - 131 од. тощо).

Керівництво ДП «Херсонстандартметрологія» і надалі спрямовує свою політику на виконання програмних цілей, які ставлять Президент України Віктор Федорович Янукович та голова Херсонської обласної державної адміністрації Микола Михайлович Костяк.

Поділитися статею:
Напишіть нам