Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

Підприємства, які постачають людям воду, повинні забезпечити належну якість своїх послуг відповідно до вимог стандартів

Підприємства, які постачають людям воду, повинні забезпечити належну якість своїх послуг відповідно до вимог стандартів
26/09/2016
Підприємства, які постачають людям воду, повинні забезпечити належну якість своїх послуг відповідно до вимог стандартів
3004/2021
  Шановні колеги! Прийміть найкращі вітання і побажання з Великоднем! Смачної паски! Христос Воскрес! Нехай свято подарує вам справжнє щастя і умиротворення. Бажаю вам, щоб переможний дух надії, радості, всепрощення і супроводжували Вас і Вашу родину, давав сили та наснагу для справ на добробут і процвітання вашої родини. Миру вам, любові і надії в цей радісний день! З повагою в.о.генерального директора ДП «Херсонстандартметрологія» Микола Курдюмов  
детальніше >
З Великоднем!
1604/2021
Фахівці  Органу з сертифікації систем управління Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (ДП «Херсонстандартметрологія») впродовж І кварталу 2021 року зареєстрували 5 сертифікатів відповідності систем управління якістю вимогам стандартів (2 сертифікати на відповідність системи управління якістю ДСТУ ISO 9001, 3 сертифікати на відповідність системи управління безпечністю харчових продуктів ДСТУ ISO 22000). Крім того, фахівці провели попередню оцінку 4 систем та остаточну  оцінку 6 систем управління, здійснили 6  наглядових аудитів за сертифікованими системами управління.   З питань розробки та впровадження систем управління звертатись за адресою: ДП «Херсонстандартметрологія», м. Херсон, вул. Смольна,134-а, к. 207 тел. (0552) 41-04-67, факс 41-04-78, e-mail: csm_suya@i.ua
детальніше >
В ДП «Херсонстандартметрологія» зареєстрували 5 сертифікатів відповідності систем управління вимогам стандартів

Як відомо, скасовано урядову постанову від 28.09.2001 № 1282 «Про затвердження Порядку відрахування до спецфонду місцевих бюджетів 10% вартості питної води, яка подається через системи централізованого постачання з відхиленням від вимог стандартів».Таким чином нормативно-правові акти приведені у відповідність до вимог чинного законодавства, адже Законом «Про технічні регламенти та оцінки відповідності» виключена норма Закону «Про питну воду та питне водопостачання» про право підприємства питного водопостачання допускати тимчасове відхилення якості питної води від вимог державного стандарту.

«Підприємства, які постачають людям воду, повинні забезпечити належну якість своїх послуг відповідно до вимог стандартів», - наголосив Міністр регіонального розвитку Геннадій Зубко. Перевіряти якість питної води можуть лише випробувальні лабораторії, акредитовані відповідно до вимог Національного стандарту України ДСТУ ISO/IEC 17025:2006 (ISO/IEC 17025: 2005), який установлює загальні вимоги до компетентності у випробовуванні.
Національне агентство з акредитації України засвідчило компетентність Випробувального центру продукції ДП «Херсонстандартметрологія» відповідно до вимог ДСТУ ISO/IEC 17025:2006 (ISO/IEC 17025: 2005) атестатом про акредитацію за № 2Н448, зареєстрованим у Реєстрі 04 серпня 2014 року. І це істотно підвищує рівень довіри клієнтів.
Як правило, непридатну до вживання воду неможливо визначити без проведення спеціальних лабораторних досліджень. Для цього необхідне відповідне обладнання.
Оснащення єдиного в області випробувального центру продукції ДП «Херсонстандартметрологія» дозволяє проводити випробування питної води за майже всіма показниками, передбаченими національними стандартами (ДСТУ) та державними санітарними правилами і нормами (ДСанПіН). Нині це особливо актуально, адже як відомо, вимоги до випробування води зростають.

З питань випробувань питної води звертайтеся у випробувальний центр продукції ДП «Херсонстандартметрологія» за адресою:
м. Херсон, вул. Смольна, 134-а, тел. (0552) 41 04 74, факс (0552 ) 41 04 75
e-mail: lab@khcsm.org.ua

Поділитися статею:
Напишіть нам