Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

Наш дім. Енергозбереження

Наш дім. Енергозбереження
20/10/2016
Наш дім. Енергозбереження
3004/2021
  Шановні колеги! Прийміть найкращі вітання і побажання з Великоднем! Смачної паски! Христос Воскрес! Нехай свято подарує вам справжнє щастя і умиротворення. Бажаю вам, щоб переможний дух надії, радості, всепрощення і супроводжували Вас і Вашу родину, давав сили та наснагу для справ на добробут і процвітання вашої родини. Миру вам, любові і надії в цей радісний день! З повагою в.о.генерального директора ДП «Херсонстандартметрологія» Микола Курдюмов  
детальніше >
З Великоднем!
1604/2021
Фахівці  Органу з сертифікації систем управління Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (ДП «Херсонстандартметрологія») впродовж І кварталу 2021 року зареєстрували 5 сертифікатів відповідності систем управління якістю вимогам стандартів (2 сертифікати на відповідність системи управління якістю ДСТУ ISO 9001, 3 сертифікати на відповідність системи управління безпечністю харчових продуктів ДСТУ ISO 22000). Крім того, фахівці провели попередню оцінку 4 систем та остаточну  оцінку 6 систем управління, здійснили 6  наглядових аудитів за сертифікованими системами управління.   З питань розробки та впровадження систем управління звертатись за адресою: ДП «Херсонстандартметрологія», м. Херсон, вул. Смольна,134-а, к. 207 тел. (0552) 41-04-67, факс 41-04-78, e-mail: csm_suya@i.ua
детальніше >
В ДП «Херсонстандартметрологія» зареєстрували 5 сертифікатів відповідності систем управління вимогам стандартів

Організатор виставки - Херсонський виставочний центр «Експо-Центр».

На виставці була представлена величезна кількість матеріалів і пристосувань для ремонту і облаштування житла, тепло-, енерго-, водооснащення, котельне обладнання, енергозберігаючі технології, альтернативні джерела енергії, нові рішення для комунального господарства, а саме - велика кількість твердопаливних котлів, металопластикових вікон з системою енергозбереження, камінів та системи утеплення для підлоги тощо.
Експозиція виставки розташована як всередині залу, так і на відкритій площі.
За умов стрімкого розвитку галузі і зростаючої ділової активності Херсонців саме виставка залишається найбільш ефективним інструментом демонстрації нових продуктів і технологій.
Головна мета виставки - просування сучасних будівельних технологій, енергетичної та електротехнічної галузей, а також створення умов для зміцнення ділових контактів і виведення на регіональний ринок ефективних вітчизняних і зарубіжних матеріалів і технологій, які продемонструють широкий спектр обладнання та розробок для підвищення енергоефективності, а також енергозберігаючі технології для різних галузевих напрямків.
Експозиція відбувалася за наступною тематикою:

  • Енергоефективні та ресурсозберігаючі технології та обладнання для водо-, тепло-, і енергопостачання.
  • Автономні і альтернативні джерела.
  • Сучасні теплоізоляційні матеріали.
  • Будівельні та оздоблювальні матеріали.

В рамках виставки відбулася конференція «Енергозбереження та енергоефективність».
Виставка дала можливість виробникам представити свою продукцію, а споживачам - вибрати найбільш вигідні пропозиції компаній.

Поділитися статею:
Напишіть нам