Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

Як сертифікація ISO 9001 впливає на прибуток компанії?

Як сертифікація ISO 9001 впливає на прибуток компанії?
27/03/2014
Як сертифікація ISO 9001 впливає на прибуток компанії?
3004/2021
  Шановні колеги! Прийміть найкращі вітання і побажання з Великоднем! Смачної паски! Христос Воскрес! Нехай свято подарує вам справжнє щастя і умиротворення. Бажаю вам, щоб переможний дух надії, радості, всепрощення і супроводжували Вас і Вашу родину, давав сили та наснагу для справ на добробут і процвітання вашої родини. Миру вам, любові і надії в цей радісний день! З повагою в.о.генерального директора ДП «Херсонстандартметрологія» Микола Курдюмов  
детальніше >
З Великоднем!
1604/2021
Фахівці  Органу з сертифікації систем управління Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (ДП «Херсонстандартметрологія») впродовж І кварталу 2021 року зареєстрували 5 сертифікатів відповідності систем управління якістю вимогам стандартів (2 сертифікати на відповідність системи управління якістю ДСТУ ISO 9001, 3 сертифікати на відповідність системи управління безпечністю харчових продуктів ДСТУ ISO 22000). Крім того, фахівці провели попередню оцінку 4 систем та остаточну  оцінку 6 систем управління, здійснили 6  наглядових аудитів за сертифікованими системами управління.   З питань розробки та впровадження систем управління звертатись за адресою: ДП «Херсонстандартметрологія», м. Херсон, вул. Смольна,134-а, к. 207 тел. (0552) 41-04-67, факс 41-04-78, e-mail: csm_suya@i.ua
детальніше >
В ДП «Херсонстандартметрологія» зареєстрували 5 сертифікатів відповідності систем управління вимогам стандартів

Будь-який з стандартів ISO 9001, що регламентує системи менеджменту якості - дієвий інструмент у боротьбі за ефективність і якість. Кожна модель управління повинна в максимальному ступені відповідати потребам організації та підвищувати її конкурентоспроможність. Про цю просту істину нерідко забувають підприємства, що надають послуги чи є товаровиробниками.

Головна сила, яку несе в собі ISO 9001, полягає в його універсальній здатності надавати незалежну оцінку діяльності компанії. В умовах глобальної світової конкуренції стандарт ставить перед усіма організаціями загальні, зрозумілі цілі, незалежно від умов роботи і культурних відмінностей. Не стільки сам стандарт, скільки його розумне й відповідальне використання забезпечує сталий розвиток бізнесу.

Фірми, які вперше прийняли рішення домагатися сертифікації ISO 9001, демонструють кращі фінансові показники в порівнянні з фірмами, що не наважилися на цю процедуру. Це свідчить про те, що у фірмах, які домагаються сертифікації, відбуваються зміни, що сприяють відносного збільшення прибутку, як через зниження витрат, так і через збільшення обсягу продажів.

 

Поділитися статею:
Напишіть нам