Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

Зустріч міністра економічного розвитку і торгівлі України Павла Шеремета з Послом Нідерландів в Україні. Про перспективи співпраці двох країн

Зустріч міністра економічного розвитку і торгівлі України Павла Шеремета з Послом Нідерландів в Україні. Про перспективи співпраці двох країн
07/04/2014
Зустріч міністра економічного розвитку і торгівлі України Павла Шеремета з Послом Нідерландів в Україні. Про перспективи співпраці двох країн
3004/2021
  Шановні колеги! Прийміть найкращі вітання і побажання з Великоднем! Смачної паски! Христос Воскрес! Нехай свято подарує вам справжнє щастя і умиротворення. Бажаю вам, щоб переможний дух надії, радості, всепрощення і супроводжували Вас і Вашу родину, давав сили та наснагу для справ на добробут і процвітання вашої родини. Миру вам, любові і надії в цей радісний день! З повагою в.о.генерального директора ДП «Херсонстандартметрологія» Микола Курдюмов  
детальніше >
З Великоднем!
1604/2021
Фахівці  Органу з сертифікації систем управління Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (ДП «Херсонстандартметрологія») впродовж І кварталу 2021 року зареєстрували 5 сертифікатів відповідності систем управління якістю вимогам стандартів (2 сертифікати на відповідність системи управління якістю ДСТУ ISO 9001, 3 сертифікати на відповідність системи управління безпечністю харчових продуктів ДСТУ ISO 22000). Крім того, фахівці провели попередню оцінку 4 систем та остаточну  оцінку 6 систем управління, здійснили 6  наглядових аудитів за сертифікованими системами управління.   З питань розробки та впровадження систем управління звертатись за адресою: ДП «Херсонстандартметрологія», м. Херсон, вул. Смольна,134-а, к. 207 тел. (0552) 41-04-67, факс 41-04-78, e-mail: csm_suya@i.ua
детальніше >
В ДП «Херсонстандартметрологія» зареєстрували 5 сертифікатів відповідності систем управління вимогам стандартів

Міністр економічного розвитку і торгівлі України Павло Шеремета провів зустріч із Послом Нідерландів в Україні КейсомКломпенхаувером, під час якої обговорили шляхи розширення економічної співпраці двох країн.

Міністр відзначив важливість для України економічного співробітництва з Нідерландами, одним із головних зовнішньоекономічних партнерів України серед країн Європи.

Павло Шеремета наголосив, що українська сторона зацікавлена у розширенні технічного й інвестиційного співробітництва з Нідерландами, передусім в енергетичній сфері. Україна сподівається на плідну співпрацю з компанією «Shell» у газовидобувній сфері.

Своєю чергою, Кейс Кломпенхаувер зазначив, що позитивно оцінює прагнення Уряду України провести реформи, спрямовані на спрощення ведення бізнесу в Україні й залучення інвестицій. На його думку, збільшенню притоку іноземних інвестицій в українську економіку, зокрема і з Нідерландів, сприятиме підписання Україною угоди з Міжнародним валютним фондом.

«Ці інвестиції допоможуть приватному сектору відчувати себе захищенішим із правової точки зору. При цьому Нідерланди залишаються позитивно налаштованими щодо інвестицій в Україну», - підкреслив Посол.

Також він впевнений, що надходження інвестицій в Україну багато в чому залежить від успішності реформ судової та податкової систем, а також заходів із гарантування захисту прав власності.

На думку Павла Шеремети, відкриття європейських ринків для української продукції сприятиме розширенню економічної співпраці між Україною та Нідерландами. В умовах необхідності переорієнтації українського експорту надзвичайно важливого значення для України набуває питання освоєння нових ринків

Кейс Кломпенхаувер зазначив, що Нідерланди готові запропонувати Україні технічну допомогу у створенні чіткої та ефективної системи стимулювання експорту, маючи неабиякий досвід у цьому напрямку.

Під час зустрічі сторони погодили необхідність створення «дорожньої карти» щодо розвитку й модернізації перспективних секторів української економіки, а також чіткого плану її реалізації.

Посол Нідерландів в Україні повідомив, що на сьогодні голландські інвестори зацікавлені у вкладанні коштів в українське сільське господарство. Наразі проводяться зустрічі в регіонах України, на яких обговорюються можливі варіанти співпраці.

Серед інших перспективних напрямків інвестування він назвав енергетику й енергоефективність, промисловість і сферу водопостачання.

Довідка:

За обсягами торгівлі товарами та послугами між Україною і країнами Європи у 2013 р. Нідерланди посідають 8-ме місце (частка 4,5%). Зростання двосторонньої торгівлі склало минулого року 9% з обсягом 2,4 млрд дол. Обсяги експорту українських товарів і послуг до Нідерландів збільшилися на 23% (1,2 млрд дол.). Сальдо негативне для України у обсязі 73 млн дол.

Уряд України і «Royal Dutch Shell» 24 січня 2013 року підписали Угоду про розподіл продукції на розвідку, розробку і видобуток вуглеводнів на Юзівській ділянці (Донецька і Харківська обл.). Практичний видобуток газу може початися вже з 2015 року. Загальні інвестиції компанії на Юзівській площі оцінюються в обсязі 10 млрд дол. Проект з видобутку сланцевого газу з «Shell» може стати найбільшим інвестиційним проектом в історії України. Базовий сценарій «Shell» - інвестиції понад 10 млрд дол., у перспективі - більше 50 млрд дол.

За матеріалами: http://me.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=233805&cat_id=38461

Поділитися статею:
Напишіть нам