Міністерство економіки України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

Законодавчі нововведення в сфері надання послуг з тимчасового розміщення

Законодавчі нововведення в сфері надання послуг з тимчасового розміщення
22/01/2014
Законодавчі нововведення в сфері надання послуг з тимчасового розміщення
2812/2023
Дорогі друзі, З найкращими побажаннями з Різдвом Христовим та Новим роком! Нехай ці святкові дні приносять Вам тепло, радість та щасливі миті з рідними та близькими. Бажаємо кожному з Вас невичерпної енергії та сил для здійснення усіх задуманих планів у новому році. Нехай кожен день приносить Вам нові можливості для саморозвитку та досягнень. Нехай мир та благополуччя заповнять кожен куточок нашої країни, а спільні зусилля приведуть до перемоги.   З Новим роком та світлими побажаннями, ДП "Херсонстандартметрологія"
детальніше >
З Новим 2024 роком!
1010/2023
Шановні колеги! Щиро вітаю Вас із професійним святом — Днем працівників стандартизації та метрології і Всесвітнім днем стандартів! Метрологічна діяльність надзвичайно важлива для суспільства, адже ваш професіоналізм гарантуєте безпеку для життя і здоров’я людини, охорони навколишнього середовища, створює умови для раціонального використання всіх видів національних ресурсів та відповідності об’єктів стандартизації своєму призначенню, сприяє усуненню технічних бар’єрів у торгівлі. Стандарти допомагають випускати якісну продукцію, яка гідно конкурує на міжнародному ринку. Вони сприяють розвиткові міжнародної торгівлі, підвищенню якості, продуктивності, ефективності та надійності на всіх рівнях сектору економіки. Від Вашої професійної майстерності залежить економічна стабільність держави в цілому, інтеграція країни у світовий простір,…
детальніше >
День працівників стандартизації та метрології України. Всесвітній день стандартів!

Видача свідоцтва про встановлення певної категорії здійснюється Державним агенством України з туризму і курортів (м. Київ, пр-т Перемоги,14).

Постановою Кабінету Міністрів України від 29.07.2009 № 803 затверджено Порядок встановлення категорій готелям та іншим об'єктам, що призначаються для надання послуг з тимчасового розміщення (проживання) (далі - Порядок).

Згідно з пунктом 3 Порядку категорії готелям та іншим об'єктам, що призначаються для надання послуг з тимчасового розміщення встановлюються за результатами добровільної сертифікації послуг з тимчасового розміщення стосовно рівня безпеки для життя та здоров'я, захисту їх майна та охорони навколишнього природного середовища в державній системі сертифікації та оцінювання відповідності готелю вимогам певної категорії.

Отримання сертифікату відповідності закладу харчування та категорії перукарні обов'язкове для готелів категорії «три зірки», «чотири зірки», «п'ять зірок»

Згідно із пунктом 10 Порядку орган із сертифікації надсилає документи про результати оцінювання відповідності готелю та пропозиції щодо встановлення йому відповідної категорії комісії із встановлення категорій готелям Державного агенства України з туризму і курортів, яка протягом 14 днів розглядає їх і приймає рішення щодо присвоєння заявленої категорії.

Консультації щодо отримання сертифікату відповідності на послуги з тимчасового розміщення та процедури оцінювання відповідності готелю вимогам певної категорії можна отримати в Органі з сертифікації ДП «Херсонстандартметрологія» (кімн. 207), вул. Смольна, 134-а, м. Херсон, або за тел. (0552) 41-04-70.

Поділитися статею:
Напишіть нам