Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

Заходи Програми економічного, соціального та культурного розвитку Херсонської області на 2014 рік

Заходи Програми економічного, соціального та культурного розвитку Херсонської області на 2014 рік
16/03/2014
Заходи Програми економічного, соціального та культурного розвитку Херсонської області на 2014 рік
3004/2021
  Шановні колеги! Прийміть найкращі вітання і побажання з Великоднем! Смачної паски! Христос Воскрес! Нехай свято подарує вам справжнє щастя і умиротворення. Бажаю вам, щоб переможний дух надії, радості, всепрощення і супроводжували Вас і Вашу родину, давав сили та наснагу для справ на добробут і процвітання вашої родини. Миру вам, любові і надії в цей радісний день! З повагою в.о.генерального директора ДП «Херсонстандартметрологія» Микола Курдюмов  
детальніше >
З Великоднем!
1604/2021
Фахівці  Органу з сертифікації систем управління Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (ДП «Херсонстандартметрологія») впродовж І кварталу 2021 року зареєстрували 5 сертифікатів відповідності систем управління якістю вимогам стандартів (2 сертифікати на відповідність системи управління якістю ДСТУ ISO 9001, 3 сертифікати на відповідність системи управління безпечністю харчових продуктів ДСТУ ISO 22000). Крім того, фахівці провели попередню оцінку 4 систем та остаточну  оцінку 6 систем управління, здійснили 6  наглядових аудитів за сертифікованими системами управління.   З питань розробки та впровадження систем управління звертатись за адресою: ДП «Херсонстандартметрологія», м. Херсон, вул. Смольна,134-а, к. 207 тел. (0552) 41-04-67, факс 41-04-78, e-mail: csm_suya@i.ua
детальніше >
В ДП «Херсонстандартметрологія» зареєстрували 5 сертифікатів відповідності систем управління вимогам стандартів

На виконання Програми економічного, соціального та культурного розвитку Херсонської області на 2014 рік, які необхідно здійснити для досягнення стратегічних цілей розвитку економіки і соціальної сфери області, фахівці Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (далі - ДП «Херсонстандартметрологія») здійснили низку заходів.

Так, в лютому місяці 2014 року з метою підтримки підприємств області, що виробляють високотехнологічну продукцію, зокрема підприємств судно- та автомобілебудування, підприємств з виробництва сонячних колекторів 9 підприємствам області надано методичну допомогу з питань стандартизації, метрології, сертифікації, впровадження сучасних систем управління тощо.

Крім того, для підприємств області здійснено повірку 10 437 одиниць засобів вимірювальної техніки (ЗВТ), калібровано 23 одиниці ЗВТ, атестовано 188 одиниць обладнання, в тому числі для ПАТ «Херсонський суднобудівний завод», ПАТ «Каховський завод ЕЗУ», ПАТ «Завод крупних електричних машин». Також проведено атестацію 12 вимірювальних лабораторій підприємств, здійснено контроль за діяльністю 12 атестованих вимірювальних лабораторій. В зв'язку з розширенням галузі виконано позачергову атестацію 1 вимірювальної лабораторії.

З метою забезпечення необхідними нормативними документами, гармонізованими з європейськими, для 14 підприємств області виготовлено 67 офіційних копій нормативних документів, актуалізовано 399 нормативних документів.

В сфері сертифікації та оцінки відповідності продукції вимогам технічних регламентів видано 20 сертифікатів на продукцію та послуги, з них 5 сертифікатів на харчову продукцію, 9 сертифікатів на промислову продукцію, 2 сертифікати на готельні послуги, 4 сертифікати на послуги харчування, в тому числі для ЗАТ «Завод крупних електричних машин», ПАТ «Каховський завод ЕЗУ». Також проведено 22 технагляди за виробництвом сертифікованої продукції. Від підприємств області надійшло 18 заявок на добровільну сертифікацію промислової та 5 заявок на добровільну сертифікацію харчової продукції.

Поділитися статею:
Напишіть нам