Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

Встановлено міжповірочні інтервали засобів вимірювальної техніки

Встановлено міжповірочні інтервали засобів вимірювальної техніки
22/11/2016
Встановлено міжповірочні інтервали засобів вимірювальної техніки
3004/2021
  Шановні колеги! Прийміть найкращі вітання і побажання з Великоднем! Смачної паски! Христос Воскрес! Нехай свято подарує вам справжнє щастя і умиротворення. Бажаю вам, щоб переможний дух надії, радості, всепрощення і супроводжували Вас і Вашу родину, давав сили та наснагу для справ на добробут і процвітання вашої родини. Миру вам, любові і надії в цей радісний день! З повагою в.о.генерального директора ДП «Херсонстандартметрологія» Микола Курдюмов  
детальніше >
З Великоднем!
1604/2021
Фахівці  Органу з сертифікації систем управління Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (ДП «Херсонстандартметрологія») впродовж І кварталу 2021 року зареєстрували 5 сертифікатів відповідності систем управління якістю вимогам стандартів (2 сертифікати на відповідність системи управління якістю ДСТУ ISO 9001, 3 сертифікати на відповідність системи управління безпечністю харчових продуктів ДСТУ ISO 22000). Крім того, фахівці провели попередню оцінку 4 систем та остаточну  оцінку 6 систем управління, здійснили 6  наглядових аудитів за сертифікованими системами управління.   З питань розробки та впровадження систем управління звертатись за адресою: ДП «Херсонстандартметрологія», м. Херсон, вул. Смольна,134-а, к. 207 тел. (0552) 41-04-67, факс 41-04-78, e-mail: csm_suya@i.ua
детальніше >
В ДП «Херсонстандартметрологія» зареєстрували 5 сертифікатів відповідності систем управління вимогам стандартів

01 листопада 2016 року в Міністерстві юстиції України зареєстрували  наказ Мінекономрозвитку України №1747 від 13.10.2016 року «Про затвердження міжповірочних інтервалів  законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації, за категоріями».

Наказ направлено на встановлення у державі для законодавчо регульованих ЗВТ, що перебувають в експлуатації та підлягають періодичній повірці, чітких та однозначних міжповірочних інтервалів, протягом яких нормовані метрологічні характеристики ЗВТ залишаються незмінними, а ЗВТ забезпечують надійні результати вимірювань.

Прийняття цього  наказу не тільки встановлює міжповірочні інтервали законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації, за категоріями; а ще дає можливість реалізувати частину другу статті 17 Закону України від 5 червня 2014 року № 1314-VII «Про метрологію та метрологічну діяльність» та  забезпечує захист громадян від наслідків недостовірних результатів вимірювань.  

Поділитися статею:
Напишіть нам