Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

Виконуємо заходи Програми економічного, соціального та культурного розвитку Херсонської області на 2014 рік

Виконуємо заходи Програми економічного, соціального та культурного розвитку Херсонської області на 2014 рік
23/06/2014
Виконуємо заходи Програми економічного, соціального та культурного розвитку Херсонської області на 2014 рік
3004/2021
  Шановні колеги! Прийміть найкращі вітання і побажання з Великоднем! Смачної паски! Христос Воскрес! Нехай свято подарує вам справжнє щастя і умиротворення. Бажаю вам, щоб переможний дух надії, радості, всепрощення і супроводжували Вас і Вашу родину, давав сили та наснагу для справ на добробут і процвітання вашої родини. Миру вам, любові і надії в цей радісний день! З повагою в.о.генерального директора ДП «Херсонстандартметрологія» Микола Курдюмов  
детальніше >
З Великоднем!
1604/2021
Фахівці  Органу з сертифікації систем управління Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (ДП «Херсонстандартметрологія») впродовж І кварталу 2021 року зареєстрували 5 сертифікатів відповідності систем управління якістю вимогам стандартів (2 сертифікати на відповідність системи управління якістю ДСТУ ISO 9001, 3 сертифікати на відповідність системи управління безпечністю харчових продуктів ДСТУ ISO 22000). Крім того, фахівці провели попередню оцінку 4 систем та остаточну  оцінку 6 систем управління, здійснили 6  наглядових аудитів за сертифікованими системами управління.   З питань розробки та впровадження систем управління звертатись за адресою: ДП «Херсонстандартметрологія», м. Херсон, вул. Смольна,134-а, к. 207 тел. (0552) 41-04-67, факс 41-04-78, e-mail: csm_suya@i.ua
детальніше >
В ДП «Херсонстандартметрологія» зареєстрували 5 сертифікатів відповідності систем управління вимогам стандартів

З метою підтримки розвитку виробництва продукції з високою доданою вартістю та стимулювання споживання такої продукції в травні місяці поточного року фахівцями Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації» (далі - ДП «Херсонстандартметрологія») надано методичну допомогу з питань стандартизації, метрології, сертифікації, впровадження сучасних систем управління 7 підприємствам області.

Також фахівцями ДП «Херсонстандартметрологія» проведено атестацію 14 вимірювальних лабораторій, контроль за діяльністю 6 атестованих вимірювальних лабораторій, позачергову атестацію 1 вимірювальної лабораторії в зв\'язку з розширенням галузі вимірювань, в тому числі для ПАТ «Завод крупних електричних машин» проведено атестацію лабораторії відповідно до процедури «Правил уповноваження та атестації у державній метрологічній системі».

Крім того, фахівцями ДП «Херсонстандартметрологія» здійснено повірку 12 649 одиниць засобів вимірювальної техніки (ЗВТ), калібровано 44 одиниці ЗВТ, атестовано 251 одиницю обладнання, в тому числі для ПАТ «Херсонський суднобудівний завод» здійснено повірку 32 од. ЗВТ та метрологічну атестацію 3 од. обладнання; для Херсонського державного заводу «Паллада» здійснено повірку 2 од. ЗВТ; для ПАТ «Каховський завод ЕЗУ» здійснено повірку 6 од. ЗВТ; для ТОВ «Новокаховський електромеханічний завод» здійснено повірку 13 од. ЗВТ; для ПАТ «Завод крупних електричних машин» здійснено повірку 11 од. ЗВТ; для ТОВ «НВП «Херсонський машинобудівний завод» здійснено повірку 42 од. ЗВТ, проведено 1 експертизу щодо відповідності засобів вимірювальної техніки, які ввозяться на територію України, вимогам Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» та видано 1 висновок щодо відповідності засобів вимірювальної техніки, які ввозяться на територію України, вимогам Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність».

В сфері сертифікації продукції та оцінки відповідності продукції вимогам технічних регламентів фахівцями ДП «Херсонстандартметрологія» видано 50 сертифікатів на продукцію та послуги, з них 5 сертифікатів на харчову продукцію, 13 сертифікатів на промислову продукцію, 13 сертифікатів на готельні послуги, 19 сертифікатів на послуги харчування; проведено 50 технаглядів за виробництвом продукції. Для ТОВ «Новокаховський електромеханічний завод», ПАТ «Каховський завод ЕЗУ», ТОВ «НВП «Херсонський машинобудівний завод», ФОП Ушаков В.М., ПАТ «Херсонський суднобудівний завод» виконано 74 роботи, пов\'язані з проведенням оцінки відповідності продукції вимогам технічних регламентів, нагляду за виробництвом продукції, сертифікації продукції, технагляду за виробництвом сертифікованої продукції. Крім того, для ПАТ «Херсонський суднобудівний завод» проведена робота з підготовки рішення щодо необхідності проведення обов\'язкового декларування продукції. Впродовж травня місяця поточного року надійшло 24 заявки на добровільну сертифікацію промислової продукції та 2 заявки на добровільну сертифікацію харчової продукції.

З метою забезпечення необхідними нормативними документами фахівці ДП «Херсонстандартметрологія» виготовили для 15 підприємств області 54 офіційних копії нормативних документів, актуалізували для 14 підприємств області 378 нормативних документів, в тому числі для ПАТ «Завод крупних електричних машин» здійснено перевірку та підготовку до державної реєстрації 2 проектів технічних умов на новий вид продукції.

Поділитися статею:
Напишіть нам