Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

Ви можете запропонувати нову версію стандарту ISO 22000!

Ви можете запропонувати нову версію стандарту ISO 22000!
12/05/2014
Ви можете запропонувати нову версію стандарту ISO 22000!
3004/2021
  Шановні колеги! Прийміть найкращі вітання і побажання з Великоднем! Смачної паски! Христос Воскрес! Нехай свято подарує вам справжнє щастя і умиротворення. Бажаю вам, щоб переможний дух надії, радості, всепрощення і супроводжували Вас і Вашу родину, давав сили та наснагу для справ на добробут і процвітання вашої родини. Миру вам, любові і надії в цей радісний день! З повагою в.о.генерального директора ДП «Херсонстандартметрологія» Микола Курдюмов  
детальніше >
З Великоднем!
1604/2021
Фахівці  Органу з сертифікації систем управління Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (ДП «Херсонстандартметрологія») впродовж І кварталу 2021 року зареєстрували 5 сертифікатів відповідності систем управління якістю вимогам стандартів (2 сертифікати на відповідність системи управління якістю ДСТУ ISO 9001, 3 сертифікати на відповідність системи управління безпечністю харчових продуктів ДСТУ ISO 22000). Крім того, фахівці провели попередню оцінку 4 систем та остаточну  оцінку 6 систем управління, здійснили 6  наглядових аудитів за сертифікованими системами управління.   З питань розробки та впровадження систем управління звертатись за адресою: ДП «Херсонстандартметрологія», м. Херсон, вул. Смольна,134-а, к. 207 тел. (0552) 41-04-67, факс 41-04-78, e-mail: csm_suya@i.ua
детальніше >
В ДП «Херсонстандартметрологія» зареєстрували 5 сертифікатів відповідності систем управління вимогам стандартів

Міжнародна організація зі стандартизації (ISO) пропонує всім зацікавленим сторонам взяти участь у відкритому обговоренні поточної версії стандарту ISO 22000:2005 \"Системи менеджменту безпеки харчових продуктів. Вимоги до всіх організацій в ланцюзі виробництва і споживання харчових продуктів\", а також представити свої пропозиції для його новій версії, розробка якої почнеться цього року.

Поточна версія стандарту ISO 22000 була опублікована в 2005 році для використання будь-якою організацією з харчової промисловості. Стандарт створює основу для встановлення правил, процедур і керівних принципів у галузі управління безпекою харчових продуктів, сприяючи зниженню витрат на менеджмент. Користувачам документа також надаються функціональні інструменти, необхідні для забезпечення безпеки харчових продуктів в рамках єдиної узгодженої системи, в основі якої лежать і інші стандарти ISO.

Нещодавно представники ISO оголосили про перегляд документа з метою актуалізації його змісту з урахуванням потреб світового ринку. Відгуки та пропозиції за стандартом ISO 22000 буде приймати підкомітет ПК 17 \"Системи управління безпечністю харчової продукції\" технічного комітету TК 34 \"Харчові продукти\" . Це дозволить зібрати якомога більше коментарів перед початком процесу доопрацювання документа у вересні.

Поділитися статею:
Напишіть нам