Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

Сертифікація продукції - офіційна форма підтвердження якості

Сертифікація продукції - офіційна форма підтвердження якості
06/07/2014
Сертифікація продукції - офіційна форма підтвердження якості
3004/2021
  Шановні колеги! Прийміть найкращі вітання і побажання з Великоднем! Смачної паски! Христос Воскрес! Нехай свято подарує вам справжнє щастя і умиротворення. Бажаю вам, щоб переможний дух надії, радості, всепрощення і супроводжували Вас і Вашу родину, давав сили та наснагу для справ на добробут і процвітання вашої родини. Миру вам, любові і надії в цей радісний день! З повагою в.о.генерального директора ДП «Херсонстандартметрологія» Микола Курдюмов  
детальніше >
З Великоднем!
1604/2021
Фахівці  Органу з сертифікації систем управління Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (ДП «Херсонстандартметрологія») впродовж І кварталу 2021 року зареєстрували 5 сертифікатів відповідності систем управління якістю вимогам стандартів (2 сертифікати на відповідність системи управління якістю ДСТУ ISO 9001, 3 сертифікати на відповідність системи управління безпечністю харчових продуктів ДСТУ ISO 22000). Крім того, фахівці провели попередню оцінку 4 систем та остаточну  оцінку 6 систем управління, здійснили 6  наглядових аудитів за сертифікованими системами управління.   З питань розробки та впровадження систем управління звертатись за адресою: ДП «Херсонстандартметрологія», м. Херсон, вул. Смольна,134-а, к. 207 тел. (0552) 41-04-67, факс 41-04-78, e-mail: csm_suya@i.ua
детальніше >
В ДП «Херсонстандартметрологія» зареєстрували 5 сертифікатів відповідності систем управління вимогам стандартів

Однією з офіційних форм підтвердження якості в Україні є сертифікація продукції. Послуги від Органу з оцінки відповідності Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»- кращій спосіб швидко вирішити проблему оцінки відповідності продукції вимогам нормативних документів.

Сертифікат відповідності підтверджує відповідність продукції вимогам чинних стандартів. Отримати сертифікат можна на серійний випуск або певну партію продукції.. Документи видає акредитований Орган з оцінки відповідності Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації». Документи діють на всій території України незалежно від регіону, в якому зареєстрований заявник.

За встановленими правилами сертифікація в Україні проводиться в кілька етапів. Перший етап - подання заявки і пакету документів в акредитований орган з оцінки відповідності. Другий етап - проведення лабораторних випробувань зразків продукції. За результатами випробувань визначається можливість видачі відповідних документів.

Сертифікація продукції поділяється на дві основні частини - система добровільної та система обов\'язкової сертифікації продукції, які включають різні схеми оформлення. Фахівці Органу з оцінки відповідності Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» нададуть повну інформацію про можливі схеми отримання дозвільної документації, які можна застосувати в певних обставинах, а заявник обирає для себе оптимальний варіант оформлення. Сертифікат відповідності залежно від обраної схеми оформлення може бути виданий на термін від одного до п\'яти років.

Обов‘язковому підтвердженню відповідності, в тому числі декларуванню, підлягає продукція, щодо якої визначені обов\'язкові вимоги безпеки. Ці вимоги поширюються як на вітчизняну, так і на імпортовану з інших країн продукцію.

Процедура добровільної сертифікації проводиться за ініціативою заявника, однак наявність добровільного сертифіката якості слугує вагомим аргументом для споживача. Саме з цієї причини підприємства проводять добровільну оцінку якості призначеної для реалізації продукції. На практиці споживачу важлива наявність документу, який підтверджує якість. Для споживача зовсім неважливо, процедура сертифікації є добровільною чи обов\'язковою. Адже будь-який з документів підтверджує безпеку пропонованих товарів, а це є головним показником для споживача. Отримати сертифікат відповідності на продукцію можна тільки за наявності протоколів випробувань. Для цього проводяться лабораторні випробування продукції, і тільки при наявності належної доказової бази видається відповідний документ.

Випробування проводять лабораторії, які мають відповідну компетенцію. На базі Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» функціонує Випробувальний центр продукції, який забезпечує широкий спектр випробувань з метою сертифікації, оформлення декларацій про відповідність продукції вимогам технічних регламентів.

Орган з оцінки відповідності Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» стане для Вас найбільш надійними партнером, якщо Вам потрібна сертифікація продукції.

Наша адреса: м. Херсон, вул. Смольна, 134-а, к. 207,
тел. (0552) 41-04-70, 41-04-71, 41-04-73 , факс (0552) 41-04-69
e-mail: sert@khcsm.org.ua

 

Поділитися статею:
Напишіть нам