Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

Щодо надання підтримки місцевим товаровиробникам

Щодо надання підтримки місцевим товаровиробникам
07/07/2014
Щодо надання підтримки місцевим товаровиробникам
3004/2021
  Шановні колеги! Прийміть найкращі вітання і побажання з Великоднем! Смачної паски! Христос Воскрес! Нехай свято подарує вам справжнє щастя і умиротворення. Бажаю вам, щоб переможний дух надії, радості, всепрощення і супроводжували Вас і Вашу родину, давав сили та наснагу для справ на добробут і процвітання вашої родини. Миру вам, любові і надії в цей радісний день! З повагою в.о.генерального директора ДП «Херсонстандартметрологія» Микола Курдюмов  
детальніше >
З Великоднем!
1604/2021
Фахівці  Органу з сертифікації систем управління Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (ДП «Херсонстандартметрологія») впродовж І кварталу 2021 року зареєстрували 5 сертифікатів відповідності систем управління якістю вимогам стандартів (2 сертифікати на відповідність системи управління якістю ДСТУ ISO 9001, 3 сертифікати на відповідність системи управління безпечністю харчових продуктів ДСТУ ISO 22000). Крім того, фахівці провели попередню оцінку 4 систем та остаточну  оцінку 6 систем управління, здійснили 6  наглядових аудитів за сертифікованими системами управління.   З питань розробки та впровадження систем управління звертатись за адресою: ДП «Херсонстандартметрологія», м. Херсон, вул. Смольна,134-а, к. 207 тел. (0552) 41-04-67, факс 41-04-78, e-mail: csm_suya@i.ua
детальніше >
В ДП «Херсонстандартметрологія» зареєстрували 5 сертифікатів відповідності систем управління вимогам стандартів

На виконання плану заходів щодо надання підтримки місцевим товаровиробникам та насичення їх продукцією торговельної мережі області з метою здійснення контролю якості продукції, що реалізується на ринках, спеціалізованих торговельних майданчиках, у роздрібній торговельній мережі в IІ кварталі 2014 року фахівцями Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (далі - ДП «Херсонстандартметрологія») відібрано в торгівельній мережі 76 найменувань харчової продукції (кулінарні, кондитерські вироби, хліб та хлібобулочні вироби, крупи, овочі, консервна продукція). Всі зразки направлені до випробувального центру продукції ДП «Херсонстандартметрологія» для визначення показників якості та безпеки.

З метою надання допомоги у впровадженні на підприємствах переробної промисловості систем якості фахівцями ДП «Херсонстандартметрологія» впродовж IІ кварталу 2014 року проведено сертифікацію систем управління якістю на 8 підприємствах області.

Крім того надано інформаційно-консультативну допомогу з питань стандартизації метрології та сертифікації, оцінки відповідності, захисту прав споживачів - 37 суб\'єктам підприємництва області.

Впродовж IІ кварталу 2014 року фахівцями ДП «Херсонстандартметрологія» проведено 2 семінари щодо впровадження систем управління:

- 30 травня 2014 року на тему «Важливі аспекти сфери технічного регулювання в умовах створення зони вільної торгівлі згідно з Угодою про асоціацію між Україною та ЄС».

Семінар було вирішено організувати у зв\'язку з підписанням Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. У заході взяли участь виробники промислових товарів та експортери Херсонської області.

В ході засідання розглядалися наступні питання:

- Законодавство України в сфері технічного регулювання в умовах створення зони вільної торгівлі в зв\'язку з підписанням Угоди про асоціацією між Україною та ЄС;

- Сприяння взаємній торгівлі шляхом усунення технічних бар\'єрів між Україною та Європейським Союзом і Митним союзом;

- Забезпечення діяльності інституцій у сфері технічного регулювання відповідно до існуючої європейської практики. Основні аспекти розвитку стандартизації на сучасному етапі розвитку економічних відносин України;

- Застосування процедур оцінки відповідності відповідно до європейської практики.

- 04 червня 2014 року на тему «Методична допомога та рекомендації учасникам Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) - «100 кращих товарів України». Мета семінару - надання методичної допомоги та інформаційне забезпечення учасників Конкурсу.

Конкурс відкриває ряд можливостей для підприємства, серед головних такі, як розширення ринків збуту продукції; привернення нових торгівельних партнерів; зростання популярності серед споживачів; отримання могутнього рекламного імпульсу завдяки висвітленню ходу і результатів Конкурсу в засобах масової інформації на місцевому і національному рівнях; інформованість відносно впровадження сучасних систем управління згідно з вимогами міжнародних стандартів.

Поділитися статею:
Напишіть нам