Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

Право виконувати вимірювання при визначенні меж земельних ділянок мають не всі

Право виконувати вимірювання  при визначенні меж земельних ділянок мають не всі
26/02/2014
Право виконувати вимірювання при визначенні меж земельних ділянок мають не всі
3004/2021
  Шановні колеги! Прийміть найкращі вітання і побажання з Великоднем! Смачної паски! Христос Воскрес! Нехай свято подарує вам справжнє щастя і умиротворення. Бажаю вам, щоб переможний дух надії, радості, всепрощення і супроводжували Вас і Вашу родину, давав сили та наснагу для справ на добробут і процвітання вашої родини. Миру вам, любові і надії в цей радісний день! З повагою в.о.генерального директора ДП «Херсонстандартметрологія» Микола Курдюмов  
детальніше >
З Великоднем!
1604/2021
Фахівці  Органу з сертифікації систем управління Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (ДП «Херсонстандартметрологія») впродовж І кварталу 2021 року зареєстрували 5 сертифікатів відповідності систем управління якістю вимогам стандартів (2 сертифікати на відповідність системи управління якістю ДСТУ ISO 9001, 3 сертифікати на відповідність системи управління безпечністю харчових продуктів ДСТУ ISO 22000). Крім того, фахівці провели попередню оцінку 4 систем та остаточну  оцінку 6 систем управління, здійснили 6  наглядових аудитів за сертифікованими системами управління.   З питань розробки та впровадження систем управління звертатись за адресою: ДП «Херсонстандартметрологія», м. Херсон, вул. Смольна,134-а, к. 207 тел. (0552) 41-04-67, факс 41-04-78, e-mail: csm_suya@i.ua
детальніше >
В ДП «Херсонстандартметрологія» зареєстрували 5 сертифікатів відповідності систем управління вимогам стандартів

До уваги суб'єктів господарювання, які виступають виконавцями (підрядниками) робіт із землеустрою!

Через реальну можливість зняття мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення виникає питання впорядкування земельних ділянок та їх реєстрації, адже питання землі є історично актуальним, особливо нині. Формування земельних ділянок є одним з найбільш проблемних питань. Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (далі - ДП «Херсонстандартметрологія») як орган з атестації неодноразово вже інформує в засобах масової інформації про те, що для виконання робіт із землеустрою підприємствам та організаціям необхідно отримати свідоцтво про атестацію в державній метрологічній системі.

Значні часові та грошові витрати при здійсненні землевпорядних дій ускладнюють процедуру придбання та реалізацію законних прав на землю власників і користувачів земельних ділянок, створюють суттєві труднощі при захисті прав на землю. У той же час такі землевпорядні дії, як встановлення кордонів, погодження меж - зачіпають інтереси правовласників земельних ділянок, тому що забезпечують опис земельної ділянки як об'єкта права. Те саме стосується інших об'єктів нерухомості.

На теперішній час в області працюють близько 60 підприємств, що займаються виготовленням технічної документації на присвоєння кадастрового номера земельній ділянці. Однак слід зазначити, що ці підприємства хоча і забезпечені фахівцями та ліцензією на провадження господарської діяльності щодо проведення робіт із землеустрою та землеоціночних робіт, але не всі мають такий документ, як свідоцтво про атестацію в державній метрологічній системі, що надає право виконувати вимірювання при визначенні меж земельних ділянок.

До робіт із землеустрою віднесено обстежувальні, вишукувальні, топографо-геодезичні, картографічні, проектні та проектно-вишукувальні роботи, що виконуються з метою складання документації із землеустрою. Ліцензійні умови провадження господарської діяльності вимагають від суб'єктів господарювання наявність структурного підрозділу для проведення робіт із землеустрою та землеоціночних робіт.

Як роз'яснюють фахівці ДП «Херсонстандартметрологія», такий структурний підрозділ може виконувати вимірювання фізичних величин з документальним оформленням їх результатів у сфері поширення державного метрологічного контролю та нагляду за умови його атестації в державній метрологічній системі.

З питань атестації та отримання правової підтримки при виникненні спірних ситуацій звертатись за адресою

730011, м. Херсон, вул. Смольна 134 а, кімн. 116,

тел.(0552) 41 04 67, 41 04 82, моб.050 758 3361, 050 396 2321.

Поділитися статею:
Напишіть нам