Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

Павло Шеремета: Для зростання національної економіки необхідні структурні фундаментальні реформи

Павло Шеремета: Для зростання національної економіки необхідні структурні фундаментальні реформи
09/07/2014
Павло Шеремета: Для зростання національної економіки необхідні структурні фундаментальні реформи
3004/2021
  Шановні колеги! Прийміть найкращі вітання і побажання з Великоднем! Смачної паски! Христос Воскрес! Нехай свято подарує вам справжнє щастя і умиротворення. Бажаю вам, щоб переможний дух надії, радості, всепрощення і супроводжували Вас і Вашу родину, давав сили та наснагу для справ на добробут і процвітання вашої родини. Миру вам, любові і надії в цей радісний день! З повагою в.о.генерального директора ДП «Херсонстандартметрологія» Микола Курдюмов  
детальніше >
З Великоднем!
1604/2021
Фахівці  Органу з сертифікації систем управління Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (ДП «Херсонстандартметрологія») впродовж І кварталу 2021 року зареєстрували 5 сертифікатів відповідності систем управління якістю вимогам стандартів (2 сертифікати на відповідність системи управління якістю ДСТУ ISO 9001, 3 сертифікати на відповідність системи управління безпечністю харчових продуктів ДСТУ ISO 22000). Крім того, фахівці провели попередню оцінку 4 систем та остаточну  оцінку 6 систем управління, здійснили 6  наглядових аудитів за сертифікованими системами управління.   З питань розробки та впровадження систем управління звертатись за адресою: ДП «Херсонстандартметрологія», м. Херсон, вул. Смольна,134-а, к. 207 тел. (0552) 41-04-67, факс 41-04-78, e-mail: csm_suya@i.ua
детальніше >
В ДП «Херсонстандартметрологія» зареєстрували 5 сертифікатів відповідності систем управління вимогам стандартів

Зростання національної економіки можливе (за оптимістичними прогнозами) наприкінці нинішнього або ж на початку наступного року. На цьому наголосив Міністр економічного розвитку і торгівлі України Павло Шеремета. «Зростання економіки може відбутися лише наприкінці цього року чи на початку майбутнього за реалізації необхідних дисциплінованих, структурних, фундаментальних реформ. За базовим сценарієм, якщо брати 2015 рік, ми говоримо про можливість зростання і фокусуємо увагу в цьому напрямку», - сказав Міністр.
Втім, він зазначив, що перспективи розвитку економіки України у поточному році залишаються хиткими. Так, експерти не виключають, що зниження ВВП у 2014 році може дорівнювати 3% і навіть більше, відбуватиметься також зростання цін на споживчому ринку.

Загрозами, які спричиняють такий розвиток сценарію, виступають, насамперед, накопичення як зовнішніх, так і внутрішніх зобов\'язань (у т.ч. боргових), високий рівень зарегульованості, який вже тривалий час демонструє українська економіка, а також слабке використання ефективних двигунів зростання економіки. Павло Шеремета зазначив: є ще декілька стримуючих факторів, які теж негативно впливають на поточну економічну ситуацію, але вони необхідні для пожвавлення економіки.

«Стримуючими факторами є проведений секвестр бюджету, зростання курсу, цін (в тому числі, й на тарифи, газ, тепло). У результаті ми матимемо звуження внутрішнього споживчого попиту домогосподарств, але це є частина тих потрібних «ліків», які необхідні для того, щоб стабілізувати економічну ситуацію в країні», - сказав Павло Шеремета.

Разом з тим Міністр акцентував увагу, що економіка України хронічно залежна від двох дефіцитів - фіскального і торговельного. Ці проблеми накопичувалися тривалий час і потребують першочергової уваги. І це те, на що в першу чергу буде звертати увагу український Уряд.

Поділитися статею:
Напишіть нам