Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

Міністр економічного розвитку і торгівлі України Павло Шеремета про боротьбу з корупцією

Міністр економічного розвитку і торгівлі України Павло Шеремета про боротьбу з корупцією
25/03/2014
Міністр економічного розвитку і торгівлі України Павло Шеремета про боротьбу з корупцією
3004/2021
  Шановні колеги! Прийміть найкращі вітання і побажання з Великоднем! Смачної паски! Христос Воскрес! Нехай свято подарує вам справжнє щастя і умиротворення. Бажаю вам, щоб переможний дух надії, радості, всепрощення і супроводжували Вас і Вашу родину, давав сили та наснагу для справ на добробут і процвітання вашої родини. Миру вам, любові і надії в цей радісний день! З повагою в.о.генерального директора ДП «Херсонстандартметрологія» Микола Курдюмов  
детальніше >
З Великоднем!
1604/2021
Фахівці  Органу з сертифікації систем управління Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (ДП «Херсонстандартметрологія») впродовж І кварталу 2021 року зареєстрували 5 сертифікатів відповідності систем управління якістю вимогам стандартів (2 сертифікати на відповідність системи управління якістю ДСТУ ISO 9001, 3 сертифікати на відповідність системи управління безпечністю харчових продуктів ДСТУ ISO 22000). Крім того, фахівці провели попередню оцінку 4 систем та остаточну  оцінку 6 систем управління, здійснили 6  наглядових аудитів за сертифікованими системами управління.   З питань розробки та впровадження систем управління звертатись за адресою: ДП «Херсонстандартметрологія», м. Херсон, вул. Смольна,134-а, к. 207 тел. (0552) 41-04-67, факс 41-04-78, e-mail: csm_suya@i.ua
детальніше >
В ДП «Херсонстандартметрологія» зареєстрували 5 сертифікатів відповідності систем управління вимогам стандартів

Український народ не хоче миритися з корупцією в країні, саме це стало однією з причин, що збурили людей організувати Майдан. Тому зараз влада повинна вжити рішучих заходів, щоб це явище якнайшвидше зникло з життя українців. На цьому наголосив у своєму виступі Міністр економічного розвитку і торгівлі України Павло Шеремета у ході брифінгу «Боротьба із корупцією: практичний підхід». Цей захід був організований Transparency International Ukraine у рамках днів Великої Британії в Україні.

«Корупція стала однією з причин Майдану. Люди більше не готові з цим жити. Прозорість, відкритість, дерегуляція, усунення перепон для бізнесу, економічна свобода, захист прав власності, боротьба з корупцією - основні напрямки дій влади для того, щоб українці могли використати свої бізнесові можливості на повну. Для мене у цій роботі завжди буде важливою думка громадських активістів», - сказав Павло Шеремета.

Він наголосив, що вітає ініціативу, започатковану українським бізнесом, «ні гривні на корупцію», хоча разом з тим відзначив, що для того, аби вилікувати суспільство від «пухлини» корупції, необхідне не тільки «хірургічне втручання», яке здійснить влада, а й тривалий «терапевтичний період», який потребує спільних зусиль усього українського суспільства і піде на користь інвестиційному клімату, оздоровить національну економіку і суспільство у цілому.

«Подолання корупції, введення європейських стандартів ведення бізнесу поліпшать інвестиційний клімат і створять передумови для зростання бізнесу і країни в цілому», - висловив упевненість і президент Європейської бізнес асоціації Томаш Фіала.

У заході взяли участь українські експерти і провідні британські спеціалісти, які презентували свій закон «Про хабарі» від 2010 року. У ході обговорення британський документ було порівняно із чинним антикорупційним законодавством України, а також надані фахові пропозиції для удосконалення останнього, беручи до уваги британський досвід.

За інформацією ДП «Київоблстандартметрологія»

 

Поділитися статею:
Напишіть нам