Міністерство економіки України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

Мінекономрозвитку продовжує роботу з адаптації національних стандартів і техрегламентів до міжнародних норм

Мінекономрозвитку продовжує роботу з адаптації національних стандартів і техрегламентів до міжнародних норм
24/01/2014
Мінекономрозвитку продовжує роботу з адаптації національних стандартів і техрегламентів до міжнародних норм
3012/2021
Шановні колеги! Від імені трудового колективу та від себе особисто сердечно вітаю вас з нагоди Нового 2022 року та Різдва Христового! Бажаю вам зустріти свята у доброму здоров’ї та веселому настрої. Нехай Новий рік принесе у Ваші родини  добробут та благополуччя, мир та затишок, достаток та радість. Хай життєві труднощі оминають вас! Щастя вам і вашім родинам і Господнього благословення! Міцного здоров’я, натхнення в роботі, успіхів у всіх добрих починаннях та надії на краще майбутнє. З повагою в.о. генерального директора  Микола КУРДЮМОВ
детальніше >
З Новим 2022 роком!
0312/2021
Впродовж 11 місяців 2021 року фахівці сектору метрологічного забезпечення Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» встановили та документально підтвердили технічну компетентність 158 лабораторій в Херсонській області, що виконують вимірювання. Крім того, фахівці відповідно до вимог СОУ РЧ 74.9-02568648-001:2015 провели оцінювання стану вимірювань в 46 вимірювальних лабораторіях, здійснили моніторинг фактичного стану вимірювань в 110 вимірювальних лабораторіях. З метою незалежного підтвердження запровадження та оцінки відповідності системи керування вимірюваннями вимогам, встановленим ДСТУ ISO 10012:2005, фахівці провели аудит стану вимірювань в 4 вимірювальних лабораторіях та моніторинг фактичного стану вимірювань у 1 вимірювальній лабораторії. До того ж фахівці надали для 3-х підприємств…
детальніше >
В Херсонській області підтвердили технічну компетентність 158 лабораторій, що виконують вимірювання

Адаптацію українського законодавства у сфері національних стандартів і техрегламентів до міжнародного і європейського визначено Урядом одним з пріоритетних завдань. Це, з одного боку, сприятиме пожвавленню бізнесової активності, а з другого - зміцненню позицій національного товаровиробника на внутрішньому і зовнішньому ринках. На цьому наголосив заступник директора департаменту технічного регулювання Мінекономрозвитку Микола Гарагуля.

«Прийняття та застосування національних стандартів та техрегламентів, гармонізованих з міжнародними та європейськими, сприяє розвитку підприємницької діяльності в країні та підвищенню конкурентоспроможності української продукції, забезпечує впровадження новітніх технологій та інновацій, захищає громадян від споживання неякісної та небезпечної продукції», - сказав заступник директора департаменту.

За словами Миколи Гарагулі, Україна представлена у 9 міжнародних, європейських і регіональних організаціях зі стандартизації, метрології та сертифікації. Наразі триває робота у цій сфері з міжнародними інституціями, налагоджуються партнерські стосунки із органами влади інших країн.

«Підготовлено до підписання проекти Угоди про співробітництво між Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та Польським комітетом зі стандартизації у сфері стандартизації та Угоди про співробітництво у сфері стандартизації, метрології та оцінки відповідності між Мінекономрозвитку України та Міністерством промисловості Ліванської Республіки», - пояснив заступник директора департаменту.

Він також зазначив, що на сьогодні укладено 37 домовленостей у сфері технічного регулювання з 33 країнами, 18 з яких - на міжурядовому рівні. Крім того, укладено 13 домовленостей на рівні органів з оцінки відповідності Німеччини, Росії, Чехії, Словаччини, Польщі та інших країн.

Прес-служба Мінекономрозвитку

 

Поділитися статею:
Напишіть нам