Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

Микола Курдюмов взяв участь у роботі колегії

Микола Курдюмов  взяв участь у роботі колегії
18/10/2016
Микола Курдюмов взяв участь у роботі колегії
3004/2021
  Шановні колеги! Прийміть найкращі вітання і побажання з Великоднем! Смачної паски! Христос Воскрес! Нехай свято подарує вам справжнє щастя і умиротворення. Бажаю вам, щоб переможний дух надії, радості, всепрощення і супроводжували Вас і Вашу родину, давав сили та наснагу для справ на добробут і процвітання вашої родини. Миру вам, любові і надії в цей радісний день! З повагою в.о.генерального директора ДП «Херсонстандартметрологія» Микола Курдюмов  
детальніше >
З Великоднем!
1604/2021
Фахівці  Органу з сертифікації систем управління Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (ДП «Херсонстандартметрологія») впродовж І кварталу 2021 року зареєстрували 5 сертифікатів відповідності систем управління якістю вимогам стандартів (2 сертифікати на відповідність системи управління якістю ДСТУ ISO 9001, 3 сертифікати на відповідність системи управління безпечністю харчових продуктів ДСТУ ISO 22000). Крім того, фахівці провели попередню оцінку 4 систем та остаточну  оцінку 6 систем управління, здійснили 6  наглядових аудитів за сертифікованими системами управління.   З питань розробки та впровадження систем управління звертатись за адресою: ДП «Херсонстандартметрологія», м. Херсон, вул. Смольна,134-а, к. 207 тел. (0552) 41-04-67, факс 41-04-78, e-mail: csm_suya@i.ua
детальніше >
В ДП «Херсонстандартметрологія» зареєстрували 5 сертифікатів відповідності систем управління вимогам стандартів

Під час засідання колегії облдержадміністрації розглядалися питання про результати проведення в області у 2016 році IX Міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти: співпраця, інвестиції, економічний розвиток»; про виконання в області Указу Президента України від 18 березня 2015 року № 150/2015 «Про додаткові заходи щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції»; про хід проведення ремонтних робіт на автодорогах та заходи щодо подальшого розвитку дорожньої інфраструктури в області; про роботу по виконанню в області актів і доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень і доручень голови обласної державної адміністрації та стан виконавської дисципліни за підсумками ІІІ кварталу 2016 року; про проект програми розвитку культури і духовності в Херсонській області на 2017 - 2020 роки тощо.

На засіданні колегії обласної державної адміністрації заслухали доповідь про результати проведення в області у 2016 році ІХ Міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти: співпраця, інвестиції, економічний розвиток».
Було зазначено, що Форум, який відбувся 30 вересня - 01 жовтня 2016 року в м. Нова Каховка, зібрав близько 650 учасників з різних країн світу та регіонів України, у тому числі 14 представників дипломатичного корпусу (Казахстан, Македонія, Білорусь, Польща, Канада, Малайзія, Швеція, Румунія, Угорщина, Литва, КНР, ПАР, Швейцарія), 25 іноземних делегацій з Іраку, Індії, Кувейту, Туреччини, Азербайджану, Швеції, В'єтнаму, Австрії, США, а також представників центральних та місцевих органів виконавчої влади, бізнесу й інвестиційних компаній, громадських організацій та науковців. В рамках урочистої гала сесії Форуму було презентовано 5 потужних інвестиційних проектів, які пропонуються до реалізації на Херсонщині у середньостроковій перспективі. Крім того, в рамках Форуму було підписано 9 меморандумів про співпрацю, які заклали надійний фундамент для реалізації інвестиційних проектів на суму близько 2 млрд. грн. та партнерських програм на найближчі роки.
А голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв зазначив: «Зважаючи на такі позитивні результати проведення Форуму, варто замислитися про створення окремої агенція, яка б займалася супроводом інвесторів впродовж усього часу співпраці на Херсонщині. Це вкрай важливо для області, щоб результати спільної роботи тільки примножували зиск як для Херсонщини, так і для інвестиційних партнерів».
Щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції зазначено, що велика увага сьогодні приділяється питанням медичного обслуговування демобілізованих. В області запроваджено обов'язкове медичне обстеження стану здоров'я демобілізованих учасників антитерористичної операції.

З питань проведення ремонтних робіт на автодорогах та заходи щодо подальшого розвитку дорожньої інфраструктури в області начальник управління транспорту дорожньої інфраструктури та зв'язку проінформував, що протяжність автомобільних доріг загального користування місцевого значення в області становить 3571,6 км і вже зараз потрібно готуватись до непогоди, яка може паралізувати дороги області.
Про те очільник області Андрій Гордєєв зазначив, що обласна державна адміністрація буде всіляко сприяти в облаштуванні й збереженні доріг в області. «На сьогодні в результаті здійснення вагового контролю складено штрафів на суму 120 тисяч євро. Проте, враховуючи, що частина вантажних машин-порушників не херсонські, податкова частка зі штрафів надходитиме до бюджетів інших областей», - повідомив голова ОДА.
Крім того, очільник області Андрій Гордєєв зазначив, що відбуваються регулярні крадіжки витратних матеріалів, а працівники неякісно вкладають дорожнє покриття. Ортофотозйомка дозволить контролювати цей процес - установки будуть розміщені на машинах, фотоекспертиза роботи підрядника буде проводитися на початку і в кінці робочого дня бригади.
Він звернувся до керівництва Служби автомобільних доріг Херсонської області й Облавтодору з тим, щоб вони серйозно розглянули дане питання й виділили кошти на придбання апаратури. Якщо такої можливості не буде, то обласна державна адміністрація готова посприяти у знаходженні інвесторів й отриманні необхідних коштів.

Поділитися статею:
Напишіть нам