Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

Микола Курдюмов взяв участь в урочистих заходах на Алеї Героїв незалежної України

Микола Курдюмов взяв участь в урочистих заходах на Алеї Героїв незалежної України
05/12/2016
Микола Курдюмов взяв участь в урочистих заходах на Алеї Героїв незалежної України
3004/2021
  Шановні колеги! Прийміть найкращі вітання і побажання з Великоднем! Смачної паски! Христос Воскрес! Нехай свято подарує вам справжнє щастя і умиротворення. Бажаю вам, щоб переможний дух надії, радості, всепрощення і супроводжували Вас і Вашу родину, давав сили та наснагу для справ на добробут і процвітання вашої родини. Миру вам, любові і надії в цей радісний день! З повагою в.о.генерального директора ДП «Херсонстандартметрологія» Микола Курдюмов  
детальніше >
З Великоднем!
1604/2021
Фахівці  Органу з сертифікації систем управління Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (ДП «Херсонстандартметрологія») впродовж І кварталу 2021 року зареєстрували 5 сертифікатів відповідності систем управління якістю вимогам стандартів (2 сертифікати на відповідність системи управління якістю ДСТУ ISO 9001, 3 сертифікати на відповідність системи управління безпечністю харчових продуктів ДСТУ ISO 22000). Крім того, фахівці провели попередню оцінку 4 систем та остаточну  оцінку 6 систем управління, здійснили 6  наглядових аудитів за сертифікованими системами управління.   З питань розробки та впровадження систем управління звертатись за адресою: ДП «Херсонстандартметрологія», м. Херсон, вул. Смольна,134-а, к. 207 тел. (0552) 41-04-67, факс 41-04-78, e-mail: csm_suya@i.ua
детальніше >
В ДП «Херсонстандартметрологія» зареєстрували 5 сертифікатів відповідності систем управління вимогам стандартів

Генеральний директор Державного підприємства  «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» Микола Курдюмов разом із представниками підпорядкованого йому трудового колективу  взяв участь в урочистих заходах на Алеї Героїв незалежної України за участі обласного і міського керівництва, військових, їх родин, волонтерів та громадськості.

 Під час заходу згадали про багатьох історичних особистостей, які боролись за незалежність та захищали народ і країну, саме таке могутнє і мужнє коріння зараз надає сили нашим сучасним захисникам.

Усіх загиблих Героїв сьогодення вшанували хвилиною мовчання.

  А очільник області Андрій Гордєєв сказав, що за попередніми домовленостями з міською владою за результатами конкурсу Алея Героїв незалежної України буде перебудована у цілісний меморіальний комплекс  на честь захисників України різних поколінь. Також він подякував нашим захисникам  за те, що зараз, виборюючи незалежність,  ми створюємо нову самобутню державу.

Поділитися статею:
Напишіть нам