Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

Херсонські спеціалісти діляться досвідом градуювання

Херсонські спеціалісти діляться досвідом градуювання
27/02/2014
Херсонські спеціалісти діляться досвідом градуювання
3004/2021
  Шановні колеги! Прийміть найкращі вітання і побажання з Великоднем! Смачної паски! Христос Воскрес! Нехай свято подарує вам справжнє щастя і умиротворення. Бажаю вам, щоб переможний дух надії, радості, всепрощення і супроводжували Вас і Вашу родину, давав сили та наснагу для справ на добробут і процвітання вашої родини. Миру вам, любові і надії в цей радісний день! З повагою в.о.генерального директора ДП «Херсонстандартметрологія» Микола Курдюмов  
детальніше >
З Великоднем!
1604/2021
Фахівці  Органу з сертифікації систем управління Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (ДП «Херсонстандартметрологія») впродовж І кварталу 2021 року зареєстрували 5 сертифікатів відповідності систем управління якістю вимогам стандартів (2 сертифікати на відповідність системи управління якістю ДСТУ ISO 9001, 3 сертифікати на відповідність системи управління безпечністю харчових продуктів ДСТУ ISO 22000). Крім того, фахівці провели попередню оцінку 4 систем та остаточну  оцінку 6 систем управління, здійснили 6  наглядових аудитів за сертифікованими системами управління.   З питань розробки та впровадження систем управління звертатись за адресою: ДП «Херсонстандартметрологія», м. Херсон, вул. Смольна,134-а, к. 207 тел. (0552) 41-04-67, факс 41-04-78, e-mail: csm_suya@i.ua
детальніше >
В ДП «Херсонстандартметрологія» зареєстрували 5 сертифікатів відповідності систем управління вимогам стандартів

Нещодавно вийшов з друку шостий номер науково-виробничого журналу «Метрологія та прилади» за 2013 рік. На його сторінках розміщено науково обґрунтовану статтю, авторами якої є генеральний директор Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (далі - ДП «Херсонстандартметрологія») Костянтин Лясковець та його заступник з питань метрології Владислав Оніщенко.

В статті розглянуті питання градуювання паливних танків суден з урахуванням особливостей їх конструкції та експлуатації. Розроблено методи розрахунку поправок до градуювальних таблиць танків, що враховують вплив дифферента і крену судна в процесі експлуатації, проаналізована похибка вимірювання об'єму нафтопродуктів за допомогою суднових танків.

Тепер, коли досвід фахівців ДП «Херсонстандартметрологія» став доступним через засоби масової інформації, фахівці з інших областей України можуть скористатися ним у своїй практиці.

Поділитися статею:
Напишіть нам