Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

Херсонське підприємство стало дипломантом 4-го Конкурсу

Херсонське підприємство стало дипломантом 4-го Конкурсу
01/04/2014
Херсонське підприємство стало дипломантом 4-го Конкурсу
3004/2021
  Шановні колеги! Прийміть найкращі вітання і побажання з Великоднем! Смачної паски! Христос Воскрес! Нехай свято подарує вам справжнє щастя і умиротворення. Бажаю вам, щоб переможний дух надії, радості, всепрощення і супроводжували Вас і Вашу родину, давав сили та наснагу для справ на добробут і процвітання вашої родини. Миру вам, любові і надії в цей радісний день! З повагою в.о.генерального директора ДП «Херсонстандартметрологія» Микола Курдюмов  
детальніше >
З Великоднем!
1604/2021
Фахівці  Органу з сертифікації систем управління Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (ДП «Херсонстандартметрологія») впродовж І кварталу 2021 року зареєстрували 5 сертифікатів відповідності систем управління якістю вимогам стандартів (2 сертифікати на відповідність системи управління якістю ДСТУ ISO 9001, 3 сертифікати на відповідність системи управління безпечністю харчових продуктів ДСТУ ISO 22000). Крім того, фахівці провели попередню оцінку 4 систем та остаточну  оцінку 6 систем управління, здійснили 6  наглядових аудитів за сертифікованими системами управління.   З питань розробки та впровадження систем управління звертатись за адресою: ДП «Херсонстандартметрологія», м. Херсон, вул. Смольна,134-а, к. 207 тел. (0552) 41-04-67, факс 41-04-78, e-mail: csm_suya@i.ua
детальніше >
В ДП «Херсонстандартметрологія» зареєстрували 5 сертифікатів відповідності систем управління вимогам стандартів

4-й Конкурс на здобуття Премії СНД за досягнення у сфері якості продукції та послуг в Україні було оголошено на виконання Рішення Ради глав урядів держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав від 25 листопаду 2005 року, Рішення засідання Міждержавної ради зі стандартизації, метрології та сертифікації 24 травня 2012 року № 41 та згідно з протокольним рішенням національної конкурсної комісії (НКК) при Мінекономрозвитку України від 17 жовтня 2012 року.

Конкурс проводився з метою підтримки національних ініціатив і об'єднання зусиль державних органів управління, спрямованих на підвищення якості та конкурентоспроможності продукції, що виготовляється або послуги, що надається державами - учасниками СНД; підвищення експортних можливостей організацій держав - учасників СНД; стимулювання виробництва високоякісної продукції або надання високоякісної послуги в державах - учасниках СНД і впровадження високоефективних методів менеджменту якості.

Згідно з Планом заходів щодо організації та проведення 4-го конкурсу на здобуття Премії Співдружності Незалежних Держав за досягнення у сфері якості продукції та послуг Рішенням Економічної ради СНД від 14 березня 2014 року Міждержавна конкурсна комісія визначила його переможців. Серед них є і наше, херсонське підприємство. За досягнення в галузі якості продукції та послуг в номінації «Виробництво продовольчих товарів та сільськогосподарської продукції з чисельністю працюючих від 251 до 3000 чоловік» звання дипломанта Премії СНД 2013 року присуджено Публічному акціонерному товариству «Дім марочних коньяків «Таврія» (Україна, Херсонська область, м. Нова Каховка).

Всього у Міждержавному етапі Конкурсу взяло участь 24 підприємства з 5 країн СНД (Україна, Російська Федерація, Республіка Білорусь, Республіка Вірменія, Республіка Казахстан, Республіка Таджикистан). Україну представляло 7 підприємств: Товариство з обмеженою відповідальністю «Артіль» ЛТД, Публічне акціонерне товариство «Одеський кабельний завод «Одескабель», Товариство з обмеженою відповідальністю «Керамейя», ПП «Фабрика меблів «Нова», Товариство з обмеженою відповідальністю «Парк-готель «Порто Маара XXI», Приватне акціонерне товариство «Науково-виробничий центр «Трансмаш» і, звичайно ж Публічне акціонерне товариство «Дім марочних коньяків «Таврія». Директор Дому марочних коньяків «Таврія» Віталій Кошелев, оцінюючи участь у Міждержавному етапі Конкурсу, зазначив, що для підприємства це не тільки підсумок роботи всього колективу, а й примноження слави України. «Інколи нам закидають, - продовжів Віталій Кошелев, - що ми своїми здобутками рекламуємо алкогольні напої. Маю нагоду висловити своє бачення - ми своєю продукцією підтверджуємо, що Україна - країна виноробницька. Адже наша продукція реалізується в таких країнах як Франція, Іспанія, США, Прибалтика, в країнах СНД. Наші коньяки мають свого поціновувача, що зайвий раз підтверджує - ми можемо конкурувати з провідними виноробними країнами. Наша присутність на ринку Франції говорить багато про що».

Як наголосив організатор конкурсу в Херсонській області генеральний директор Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (ДП «Херсонстандартметрологія») Костянтин Лясковець, основною метою конкурсу є стимулювання виробництва високоякісної і конкурентоспроможної продукції, підвищення її експортних можливостей. Саме участь у Конкурсі вітчизняних підприємств підвищує репутацію нашої країни як країни з великим потенціалом. Тому наше завдання досягати реалізації головної ідеї - поставити якість на службу суспільству.

Поділитися статею:
Напишіть нам