Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

Факти та цифри про поточні результати діяльності

Факти та цифри про поточні результати діяльності
11/03/2015
Факти та цифри про поточні результати діяльності
3004/2021
  Шановні колеги! Прийміть найкращі вітання і побажання з Великоднем! Смачної паски! Христос Воскрес! Нехай свято подарує вам справжнє щастя і умиротворення. Бажаю вам, щоб переможний дух надії, радості, всепрощення і супроводжували Вас і Вашу родину, давав сили та наснагу для справ на добробут і процвітання вашої родини. Миру вам, любові і надії в цей радісний день! З повагою в.о.генерального директора ДП «Херсонстандартметрологія» Микола Курдюмов  
детальніше >
З Великоднем!
1604/2021
Фахівці  Органу з сертифікації систем управління Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (ДП «Херсонстандартметрологія») впродовж І кварталу 2021 року зареєстрували 5 сертифікатів відповідності систем управління якістю вимогам стандартів (2 сертифікати на відповідність системи управління якістю ДСТУ ISO 9001, 3 сертифікати на відповідність системи управління безпечністю харчових продуктів ДСТУ ISO 22000). Крім того, фахівці провели попередню оцінку 4 систем та остаточну  оцінку 6 систем управління, здійснили 6  наглядових аудитів за сертифікованими системами управління.   З питань розробки та впровадження систем управління звертатись за адресою: ДП «Херсонстандартметрологія», м. Херсон, вул. Смольна,134-а, к. 207 тел. (0552) 41-04-67, факс 41-04-78, e-mail: csm_suya@i.ua
детальніше >
В ДП «Херсонстандартметрологія» зареєстрували 5 сертифікатів відповідності систем управління вимогам стандартів

Впродовж 2-х місяців 2014 року фахівці Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (далі - ДП «Херсонстандартметрологія») виконали наступну роботу.
У сфері стандартизації виготовлено 64 копії нормативних документів для 27 підприємств області, актуалізовано 578 нормативних документів для 24 підприємств області, укладено 39 договорів на абонементне обслуговування підприємств області. Для 20 підприємств області надано 20 консультацій при розробці технічних умов, перевірено та поставлено на облік 3 одиниці технічних умов та 11 одиниць змін до технічних умов.
У сфері сертифікації та оцінки відповідності видано 29 сертифікатів на продукцію та послуги, з них 8 сертифікатів на харчову продукцію, 18 сертифікатів на промислову продукцію, 2 сертифікати на готельні послуги, 1 сертифікат на послуги харчування. Проведено 31 технагляд за виробництвом сертифікованої продукції. Надійшло 11 заявок на добровільну сертифікацію харчової та 33 заявки на добровільну сертифікацію промислової продукції.
Випробувальним центром продукції прийнято на випробування 224 зразки продукції, проведено 1 889 випробувань, видано 224 протоколи випробувань. Не відповідало вимогам нормативних документів 2 зразки продукції. Проведено стажування на робочому місці для 2 фахівців підприємств області.
У сфері метрології здійснено повірку 12 548 одиниць засобів вимірювальної техніки (ЗВТ), атестовано 198 одиниць обладнання, видано 7 експертних висновків щодо відповідності засобів вимірювальної техніки, які ввозяться на територію України, вимогам Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність».
Крім того, атестовано 20 вимірювальних лабораторій, проведено контроль за діяльністю 23 атестованих вимірювальних лабораторій. З метою розширення галузі проведено позачергову атестацію 4 вимірювальних лабораторії.
У сфері якості зареєстровано 3 сертифікати на сучасні системи управління, проведено остаточну оцінку 1 системи управління, проведено 9 наглядових аудитів за функціонуванням систем управління, проведено 1 внутрішній аудит за функціонуванням власної системи управління.

Поділитися статею:
Напишіть нам