Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

ДП Херсонстандартметрологія святкує 70-річчя

ДП Херсонстандартметрологія святкує 70-річчя
22/06/2014
ДП Херсонстандартметрологія святкує 70-річчя
3004/2021
  Шановні колеги! Прийміть найкращі вітання і побажання з Великоднем! Смачної паски! Христос Воскрес! Нехай свято подарує вам справжнє щастя і умиротворення. Бажаю вам, щоб переможний дух надії, радості, всепрощення і супроводжували Вас і Вашу родину, давав сили та наснагу для справ на добробут і процвітання вашої родини. Миру вам, любові і надії в цей радісний день! З повагою в.о.генерального директора ДП «Херсонстандартметрологія» Микола Курдюмов  
детальніше >
З Великоднем!
1604/2021
Фахівці  Органу з сертифікації систем управління Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (ДП «Херсонстандартметрологія») впродовж І кварталу 2021 року зареєстрували 5 сертифікатів відповідності систем управління якістю вимогам стандартів (2 сертифікати на відповідність системи управління якістю ДСТУ ISO 9001, 3 сертифікати на відповідність системи управління безпечністю харчових продуктів ДСТУ ISO 22000). Крім того, фахівці провели попередню оцінку 4 систем та остаточну  оцінку 6 систем управління, здійснили 6  наглядових аудитів за сертифікованими системами управління.   З питань розробки та впровадження систем управління звертатись за адресою: ДП «Херсонстандартметрологія», м. Херсон, вул. Смольна,134-а, к. 207 тел. (0552) 41-04-67, факс 41-04-78, e-mail: csm_suya@i.ua
детальніше >
В ДП «Херсонстандартметрологія» зареєстрували 5 сертифікатів відповідності систем управління вимогам стандартів

Народилося державне підприємство «Херсонстандартметрологія» 23 червня 1944 року на основі приказу №63 Ради Народних Комісарів УРСР. Перша назва, яку отримало підприємство з сімдесятилітнім існуванням, - Управління уповноваженого комітету зі справ мір та вимірювальних пристроїв при виконкомі Херсонської обласної ради депутатів трудящих.

Проіснувавши десять років, підприємство зазнало значних змін: у 1954 році Управління перейменоване в Державну контрольну лабораторію вимірювальної техніки. З цього часу робота щодо державної повірки мір і вимірювальних приладів проводилася через тимчасові відділення в сільських місцевостях області. Всього їх нараховувалося у Херсонській області 16.

У 60-х роках підприємство переформовувалося декілька разів. У цей період Державна лабораторія з вимірювальної техніки провела перевірку контролю за дотриманням ГОСТ і якості продукції на головних капіталоутворюючих підприємствах: Херсонському бавовняному комбінаті, Херсонському консервному заводі імені 8-го березня і Херсонському комбінаті будівельної індустрії.

Весь час свого існування - всі 70 років підприємство, незважаючи на постійні реформації, виконувало основні функції регулювання виробничих взаємовідносин задля підвищення рівня державної економіки.

З 1945 року з підприємством пов'язало свою долю понад 520 людей. Якщо в перші повоєнні роки у його штаті нараховувалось 8 працюючих, то на сьогодні в ДП «Херсонстандартметрологія» працює понад 120 осіб.

Сьогодні державне підприємство «Херсонстандартметрологія» - організація, що орієнтована на споживача. Адже працює для задоволення потреб і очікувань громадян України, зокрема Херсонщини; сприяє розвитку бізнесу та суспільства в цілому шляхом забезпечення високої якості надання послуг зі стандартизації, метрології, сертифікації, постійному поліпшенню системи управління якістю та конкурентоспроможності української продукції.

Головним завданням у сфері якості є формулювання єдиних цілей і напрямів діяльності підприємства, створення умов для повного залучення усього персоналу в процеси досягнення підприємством його стратегічних та повсякденних задач, реалізації особистих якостей кожного співробітника.

ДП «Херсонстандартметрологія» постійно приділяє увагу підвищенню кваліфікації кадрів, розвитку їх ініціативності та активності, посиленню відповідальності за виконання своїх посадових обов'язків. Проводиться обмін досвідом роботи, щорічно фахівці підприємства беруть участь у семінарах, науково-практичних конференціях, симпозіумах.

Рівень ДП «Херсонстандартметрологія» підвищується шляхом розвитку його матеріально-технічної бази, впровадження прогресивних технологій, шляхом безперервного зростання професійного рівня колективу та вдосконалення їх виробничих взаємовідносин.

Поділитися статею:
Напишіть нам