Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

До уваги виробників харчової продукції та її імпортерів!

До уваги виробників харчової продукції та  її імпортерів!
19/03/2014
До уваги виробників харчової продукції та її імпортерів!
3004/2021
  Шановні колеги! Прийміть найкращі вітання і побажання з Великоднем! Смачної паски! Христос Воскрес! Нехай свято подарує вам справжнє щастя і умиротворення. Бажаю вам, щоб переможний дух надії, радості, всепрощення і супроводжували Вас і Вашу родину, давав сили та наснагу для справ на добробут і процвітання вашої родини. Миру вам, любові і надії в цей радісний день! З повагою в.о.генерального директора ДП «Херсонстандартметрологія» Микола Курдюмов  
детальніше >
З Великоднем!
1604/2021
Фахівці  Органу з сертифікації систем управління Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (ДП «Херсонстандартметрологія») впродовж І кварталу 2021 року зареєстрували 5 сертифікатів відповідності систем управління якістю вимогам стандартів (2 сертифікати на відповідність системи управління якістю ДСТУ ISO 9001, 3 сертифікати на відповідність системи управління безпечністю харчових продуктів ДСТУ ISO 22000). Крім того, фахівці провели попередню оцінку 4 систем та остаточну  оцінку 6 систем управління, здійснили 6  наглядових аудитів за сертифікованими системами управління.   З питань розробки та впровадження систем управління звертатись за адресою: ДП «Херсонстандартметрологія», м. Херсон, вул. Смольна,134-а, к. 207 тел. (0552) 41-04-67, факс 41-04-78, e-mail: csm_suya@i.ua
детальніше >
В ДП «Херсонстандартметрологія» зареєстрували 5 сертифікатів відповідності систем управління вимогам стандартів

З початку року набрав чинності Закон України «Про виробництво та обіг сільськогосподарської продукції та сировини» від 03.09.2013 №425-VII. Він визначає вимоги та правила виробництва, зберігання, перевезення та реалізації органічної продукції, а також її маркування. Зокрема, у статті 29 забороняється при маркуванні продукції, яка не відповідає вимогам даного документу, використовувати написи «органічний», «біодинамічний». «біологічний», «екологічний» та інші слова з префіксом «біо».

Тож відтепер виробникам, що виготовляють продукцію відповідно до вимог державних стандартів України (ДСТУ), необхідно привести у відповідність до чинного законодавства маркування. А тим виробникам, що використовують у своїй діяльності технічні умови, необхідно внести у них зміни відповідно до чинного законодавства.

Якщо органічна продукція імпортована з інших країн і вироблена відповідно до законодавства країни походження, що підтверджено відповідним сертифікатом, має позначку у вигляді напису «органічний», «біодинамічний», «біологічний», «екологічний», а також слова з префіксом «біо» тощо, то в перекладі на українську мову вона повинна позначатися написом «органічний продукт».

З питань внесення змін до технічних умов на продукцію та з питань маркування продукції звертатись за адресою:

м. Херсон, вул. Смольна, 134а, тел.(0552) 41 04 80

 

Поділитися статею:
Напишіть нам