Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

День стандартизації i метрології

День стандартизації i метрології
10/10/2016
День стандартизації i метрології
3004/2021
  Шановні колеги! Прийміть найкращі вітання і побажання з Великоднем! Смачної паски! Христос Воскрес! Нехай свято подарує вам справжнє щастя і умиротворення. Бажаю вам, щоб переможний дух надії, радості, всепрощення і супроводжували Вас і Вашу родину, давав сили та наснагу для справ на добробут і процвітання вашої родини. Миру вам, любові і надії в цей радісний день! З повагою в.о.генерального директора ДП «Херсонстандартметрологія» Микола Курдюмов  
детальніше >
З Великоднем!
1604/2021
Фахівці  Органу з сертифікації систем управління Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (ДП «Херсонстандартметрологія») впродовж І кварталу 2021 року зареєстрували 5 сертифікатів відповідності систем управління якістю вимогам стандартів (2 сертифікати на відповідність системи управління якістю ДСТУ ISO 9001, 3 сертифікати на відповідність системи управління безпечністю харчових продуктів ДСТУ ISO 22000). Крім того, фахівці провели попередню оцінку 4 систем та остаточну  оцінку 6 систем управління, здійснили 6  наглядових аудитів за сертифікованими системами управління.   З питань розробки та впровадження систем управління звертатись за адресою: ДП «Херсонстандартметрологія», м. Херсон, вул. Смольна,134-а, к. 207 тел. (0552) 41-04-67, факс 41-04-78, e-mail: csm_suya@i.ua
детальніше >
В ДП «Херсонстандартметрологія» зареєстрували 5 сертифікатів відповідності систем управління вимогам стандартів

Вчора, 10 жовтня, Генеральний директор Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (далі - ДП «Херсонстандартметрологія») Микола Курдюмов привітав підпорядкований йому колектив з професійним святом - Днем працівників стандартизації та метрології України та Всесвітнім днем стандартів.
На урочистий захід, який проходив у актовому залі Херсонської школи № 46, завітало керівництво обласної державної адміністрації. Зі словами щирої вдячності та привітаннями до колективу звернувся виконуючий обов'язки заступника голови Дмитро Бутрій, та урочисто вручив Подяки голови обласної державної адміністрації з нагоди професійного свята.
В ході урочистості Микола Курдюмов вручив працівникам ДП «Херсонстандартметрологія» Подяки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України за зразкове виконання посадових обов'язків у сфері реалізації державної економічної політики України, з нагоди Дня працівників стандартизації, метрології України та Всесвітнього дня стандартів. Так, Подякою Міністерства економічного розвитку і торгівлі України нагородили провідного інженера Новокаховського метрологічного відділу Просова Миколу, начальника випробувального центра продукції Павлову Ірину та начальника сектору маркетингу та зв'язків з громадськістю Ковальську Олександру.
Крім того деякі працівники підприємства були відзначені Грамотами ДП «Херсонстандартметрологія» з нагоди професійного свята.
Велику підтримку у присутніх мала промова начальника сектору з питань стандартизації та репутаційного менеджменту Лук'янчук Рити, яка понад 38 років віддано працює на підприємстві: «За багато років ми, старше покоління, бачили і злети і падіння, навіть були часи - початок дев'яностих, коли заробітну плату не одержували по два місяці, але ми встояли, і я сподіваюсь, по - переду у нас з вами буде краще життя та більша віддача за внесок у розвиток стандартизації і метрології».

 

         

Поділитися статею:
Напишіть нам