Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

День працівника харчової та переробної промисловості

День працівника харчової та переробної промисловості
12/10/2016
День працівника харчової та переробної промисловості
3004/2021
  Шановні колеги! Прийміть найкращі вітання і побажання з Великоднем! Смачної паски! Христос Воскрес! Нехай свято подарує вам справжнє щастя і умиротворення. Бажаю вам, щоб переможний дух надії, радості, всепрощення і супроводжували Вас і Вашу родину, давав сили та наснагу для справ на добробут і процвітання вашої родини. Миру вам, любові і надії в цей радісний день! З повагою в.о.генерального директора ДП «Херсонстандартметрологія» Микола Курдюмов  
детальніше >
З Великоднем!
1604/2021
Фахівці  Органу з сертифікації систем управління Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (ДП «Херсонстандартметрологія») впродовж І кварталу 2021 року зареєстрували 5 сертифікатів відповідності систем управління якістю вимогам стандартів (2 сертифікати на відповідність системи управління якістю ДСТУ ISO 9001, 3 сертифікати на відповідність системи управління безпечністю харчових продуктів ДСТУ ISO 22000). Крім того, фахівці провели попередню оцінку 4 систем та остаточну  оцінку 6 систем управління, здійснили 6  наглядових аудитів за сертифікованими системами управління.   З питань розробки та впровадження систем управління звертатись за адресою: ДП «Херсонстандартметрологія», м. Херсон, вул. Смольна,134-а, к. 207 тел. (0552) 41-04-67, факс 41-04-78, e-mail: csm_suya@i.ua
детальніше >
В ДП «Херсонстандартметрологія» зареєстрували 5 сертифікатів відповідності систем управління вимогам стандартів

Сьогодні, 13 жовтня, фахівці ДП «Херсонстандартметрологія» взяли участь у засіданні за «круглим столом» присвяченому Дню працівника харчової та переробної промисловості, також на захід були запрошені представники обласної та районних державних адміністрацій, представники Держпродспоживслужби в Херсонській області, Херсонської Торгово-промислової палати, громадських організацій, Асоціації фермерів та приватних землевласників у Херсонській області, керівники підприємств харчової та переробної промисловості області.

Організатором заходу виступив Департамент агропромислового розвитку Херсонської обласної державної адміністрації.
Головною темою заходу стало обговорення стану та подальшого розвитку переробки овочів та фруктів. Під час проведення круглого столу обговорювалися питання подальшого розвитку галузі переробки овочів та фруктів у Херсонській області, перспективні плани щодо впровадження на підприємствах регіону інноваційних технологій у виробництві продовольчих товарів, а також проблемні питання, які виникають у ході господарської діяльності підприємств переробної промисловості та можливі шляхи вирішення.
Крім того, у рамках заходу з нагоди Дня працівників харчової та переробної промисловості, найкращих працівників відповідної галузі Херсонщини було відзначено дипломами Міністерства аграрної політики та продовольства України, грамотами та подяками голів обласної державної адміністрації та обласної ради, Департаменту агропромислового розвитку Херсонської обласної державної адміністрації.

Поділитися статею:
Напишіть нам