Міністерство економіки України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

Акредитована калібрувальна лабораторія Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»

Акредитована калібрувальна лабораторія Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
23/01/2017
Акредитована калібрувальна лабораторія Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
2812/2023
Дорогі друзі, З найкращими побажаннями з Різдвом Христовим та Новим роком! Нехай ці святкові дні приносять Вам тепло, радість та щасливі миті з рідними та близькими. Бажаємо кожному з Вас невичерпної енергії та сил для здійснення усіх задуманих планів у новому році. Нехай кожен день приносить Вам нові можливості для саморозвитку та досягнень. Нехай мир та благополуччя заповнять кожен куточок нашої країни, а спільні зусилля приведуть до перемоги.   З Новим роком та світлими побажаннями, ДП "Херсонстандартметрологія"
детальніше >
З Новим 2024 роком!
1010/2023
Шановні колеги! Щиро вітаю Вас із професійним святом — Днем працівників стандартизації та метрології і Всесвітнім днем стандартів! Метрологічна діяльність надзвичайно важлива для суспільства, адже ваш професіоналізм гарантуєте безпеку для життя і здоров’я людини, охорони навколишнього середовища, створює умови для раціонального використання всіх видів національних ресурсів та відповідності об’єктів стандартизації своєму призначенню, сприяє усуненню технічних бар’єрів у торгівлі. Стандарти допомагають випускати якісну продукцію, яка гідно конкурує на міжнародному ринку. Вони сприяють розвиткові міжнародної торгівлі, підвищенню якості, продуктивності, ефективності та надійності на всіх рівнях сектору економіки. Від Вашої професійної майстерності залежить економічна стабільність держави в цілому, інтеграція країни у світовий простір,…
детальніше >
День працівників стандартизації та метрології України. Всесвітній день стандартів!

Калібрувальна лабораторія Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» акредитована Національним органом України з акредитації відповідно до вимог ДСТУ ISO/IEC 17025: 2006 (ISO/IEC 17025: 2005) «Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій». Атестат про  акредитацію зареєстрованій в реєстрі калібрувальних лабораторій 19 грудня 2016 року за № 4К020.

Національне Агентство з акредитації України (НААУ) засвідчило компетентність калібрувальної лабораторії в сфері калібрування засобів вимірювальної техніки та устатковання за видами вимірювань: L –  довжина, M – маса та пов’язані з нею величини, T – термометрія, TF – час і частота, EM – електрика та магнетизм, QM – хімія (кількість речовин), PR – фотометрія (сфера з акредитації)

З питань калібрування засобів вимірювальної техніки звертатися за адресою:

вул. Смольна, 134 а, м. Херсон, 73011

тел. (0552) 41-04-62, моб. (050) 49 48 676  

е-mail: office@khcsm.org.ua,

контактна особа - Оніщенко Владислав Вікторович, заступник генерального директора

 

Поділитися статею:
Напишіть нам