Міністерство економіки України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

Зміни до стандартів акредитації закладів охорони здоров’я

Зміни до стандартів акредитації закладів охорони здоров’я
08/02/2014
Зміни до стандартів акредитації закладів охорони здоров’я
2812/2023
Дорогі друзі, З найкращими побажаннями з Різдвом Христовим та Новим роком! Нехай ці святкові дні приносять Вам тепло, радість та щасливі миті з рідними та близькими. Бажаємо кожному з Вас невичерпної енергії та сил для здійснення усіх задуманих планів у новому році. Нехай кожен день приносить Вам нові можливості для саморозвитку та досягнень. Нехай мир та благополуччя заповнять кожен куточок нашої країни, а спільні зусилля приведуть до перемоги.   З Новим роком та світлими побажаннями, ДП "Херсонстандартметрологія"
детальніше >
З Новим 2024 роком!
1010/2023
Шановні колеги! Щиро вітаю Вас із професійним святом — Днем працівників стандартизації та метрології і Всесвітнім днем стандартів! Метрологічна діяльність надзвичайно важлива для суспільства, адже ваш професіоналізм гарантуєте безпеку для життя і здоров’я людини, охорони навколишнього середовища, створює умови для раціонального використання всіх видів національних ресурсів та відповідності об’єктів стандартизації своєму призначенню, сприяє усуненню технічних бар’єрів у торгівлі. Стандарти допомагають випускати якісну продукцію, яка гідно конкурує на міжнародному ринку. Вони сприяють розвиткові міжнародної торгівлі, підвищенню якості, продуктивності, ефективності та надійності на всіх рівнях сектору економіки. Від Вашої професійної майстерності залежить економічна стабільність держави в цілому, інтеграція країни у світовий простір,…
детальніше >
День працівників стандартизації та метрології України. Всесвітній день стандартів!

Набули чинності зміни до стандартів
акредитації закладів охорони здоров'я

17 січня 2014 року набув чинності наказ МОЗ України від 201.12.2013 року №1116 «Про внесення до наказу МОЗ України від 14 березня 2011 року №142 «Про вдосконалення акредитації закладів охорони здоров'я», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 13 січня 2014 року за №31/24808. Відтепер заклади другого та третього рівня надання медичної допомоги зможуть отримати вищу кваліфікаційну категорію лише за умови наявності сертифіката відповідності вимогам національного стандарту ДСТУ ISO серії 9000. До багатьох стандартів внесені доповнення, включено додаткові розділи, що стосуються спеціалізованих служб закладу охорони здоров'я.

Звертаємо увагу!

У складі ДП «Херсонстандартметрологія» функціонує Орган з сертифікації систем управління (ОС СУ) призначений в системі УкрСЕПРО та акредитований в Національному агентстві з акредитації України.

ОС СУ проводить роботи по сертифікації систем управління якістю на відповідність вимог ДСТУ ISO 9001:2009, систем управління безпечністю харчових продуктів на відповідність вимог ДСТУ ISO 22000:2007 (НАССР) та ДСТУ 4161:2003 (СУБХП), систем екологічного керування на відповідність вимог ДСТУ ISO 14001:2006, та сертифікацію інтегрованих систем управління.

Спеціалістами відділу систем управління надаються послуги по проведенню внутрішніх аудитів систем управління відповідно ДСТУ ISO 19011, проводиться навчання та підготовка фахівців підприємств з питань впровадження систем управління, а також підготовка внутрішніх аудиторів підприємств. Також, проводиться інформування щодо впровадження сучасних систем управління: гігієна та безпека праці ДСТУ ОНSAS 18001, систем управління якістю в автомобільній промисловості ДСТУ ISO 16949, соціальна відповідальність ISO 26000 (SA 8000), систем менеджменту інформаційної безпеки ISO/IEC 27001.

Ми сподіваємось на взаємовигідне співробітництво та чекаємо Вас.

Контактний телефон/факс: (0552) 41-04-78, 41-04-67

 

Поділитися статею:
Напишіть нам