Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

Запрошуємо до участі у семінарі!

Запрошуємо до участі у семінарі!
17/07/2014
Запрошуємо до участі у семінарі!
2509/2020
Шановні колеги! До Вашої уваги – в України створена Комунікативна платформа з технічного регулювання Комунікативна платформа з технічного регулювання надає можливість представникам бізнесу отримати відповіді на актуальні питання з приводу створення якісної продукці, що відповідає національним та міжнародним стандартам. Комунікативна платформа з технічного регулювання в Україні — єдиний прямий та безкоштовний ресурс з оперативними роз’ясненнями від: — Міністерства економічного розвитку і торгівлі України (департамент технічного регулювання); — Торгово-промислової палати України; — Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України; — ДП “Укрметртестстандарт”; — ДП “Київоблстандартметрологія”; — ДП “Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації та якості”. ТІЛЬКИ НА ПЛАТФОРМІ ВИ МОЖЕТЕ ОТРИМАТИ: — всю…
детальніше >
В України створена Комунікативна платформа з технічного регулювання
1809/2020
Фахівці  Органу з сертифікації систем управління Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (ДП «Херсонстандартметрологія») впродовж 8 місяців 2020 року зареєстрували 16 сертифікатів відповідності систем управління якістю вимогам стандартів (5 сертифікатів на відповідність системи управління якістю ДСТУ ISO 9001, 11 сертифікатів на відповідність системи управління безпечністю харчових продуктів ДСТУ ISO 22000). Крім того, фахівці провели попередню оцінку 17 систем та остаточну  оцінку 10 систем управління,  здійснили 7 наглядових аудитів за сертифікованими системами  управління.   З питань розробки та впровадження систем управління звертатись за адресою: ДП «Херсонстандартметрологія», м. Херсон, вул. Смольна,134-а, к. 207 тел. (0552) 41-04-67, факс 41-04-78, e-mail: csm_suya@i.ua
детальніше >
В ДП «Херсонстандартметрологія» зареєстрували 16 сертифікатів відповідності систем управління вимогам стандартів

31 липня 2014 року фахівці Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» в приміщенні Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Херсонської обласної державної адміністрації (м. Херсон, площа Свободи, 1, 4-й поверх, вхід з двору) проводять семінар «Діяльність підприємств в період реформування системи стандартизації, оцінки відповідності та державного ринкового нагляду»

Початок семінару о 10:00, реєстрація учасників з 9:00 до 10:00.

Мета семінару: сприяти стимулюванню економічного розвитку і виробництва нашої області, удосконаленню нашої спільної діяльності в період реформування системи технічного регулювання.

У ході семінару будуть розглянуті наступні питання:

 • Сучасний стан та перспективи розвитку національної системи стандартизації;
 • Нова редакція проекту Закону України «Про стандартизацію». Види документів (ДСТУ, ТУ, СОУ) в новому законопроекті.Узгодження нормативних документів. Гармонізація українських стандартів з міжнародними та європейськими;
 • Новини про зміни в законодавстві, про державну реєстрацію технічних умов та змін до них;
 • Питання, що виникають при перевірці ТУ на нехарчову продукцію та послуги. Шляхи їх рішення.
 • Новий Державний класифікатор продукції та послуг ДК 016: 2010. Особливості його складу, відмінності від старого класифікатора ДК 016-97
 • Особливості сучасного етапу переходу від системи обов'язкової сертифікації продукції до системи оцінки відповідності
 • Зміни законодавства для забезпечення впровадження в Україні європейської моделі оцінки відповідності продукції вимогам технічних регламентів
 • Процедури та правила проведення робіт по оцінки відповідності продукції вимогам технічних регламентів. Вибір моделі оцінки (підтвердження) відповідності. Формування доказової бази (технічної документації). Оформлення декларації про відповідність.
 • Про внесення змін в Перелік продукції, що підлягає обов'язковій сертифікації в Україні. (Наказ Мінекономрозвитку України № 1308).
 • Державний ринковий нагляд за нехарчовою продукцією. Закон України «Про державний ринковий нагляд та контроль за нехарчовою продукцією». Органи ринкового нагляду, їх права та обов'язки. Основні принципи та порядок здійснення державного ринкового нагляду. Відповідальність виробників та розповсюджувачів за введення в обіг продукції, що не відповідає встановленим вимогам.
 • Проведення незалежної споживчої експертизи товарів та послуг. Експертний висновок

З доповідями виступлять провідні фахівці Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації».

Веде семінар начальник відділу стандартизації та репутаційного менеджменту ДП «Херсонстандартметрологія» Лук'янчук Ріта Семенівна.

Вартість участі у семінарі складає 400,00 грн. за одного учасника, в тому числі з ПДВ. Будемо вдячні, якщо Ви підтвердите свою участь у семінарі шляхом направлення заповненої заявки та перерахуванням коштів відповідно до виставленого рахунку.

Вартість внеску передбачає: участь в роботі семінару, інформаційні матеріали, індивідуальні консультації по темі семінару, кава-брейк.

За результатами семінару учасникам буде видане свідоцтво слухача.

Про своє рішення просимо повідомити заздалегідь.

Програма семінару                                       Заявка на участь

Контактна інформація:

відділ маркетингу та зв'язків з громадськістю Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»

факс: (0552) 41 04 79

e-mail: Kovalska@khcsm.org.ua

Відповідальна особа - Сопочева Тетяна Іванівна, перший заступник генерального директора ДП «Херсонстандартметрологія», тел.(0552) 41 04 78.

Поділитися статею:
Напишіть нам