Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

Запрошуємо до участі у семінарі!

Запрошуємо до участі у семінарі!
16/07/2014
Запрошуємо до участі у семінарі!
2509/2020
Шановні колеги! До Вашої уваги – в України створена Комунікативна платформа з технічного регулювання Комунікативна платформа з технічного регулювання надає можливість представникам бізнесу отримати відповіді на актуальні питання з приводу створення якісної продукці, що відповідає національним та міжнародним стандартам. Комунікативна платформа з технічного регулювання в Україні — єдиний прямий та безкоштовний ресурс з оперативними роз’ясненнями від: — Міністерства економічного розвитку і торгівлі України (департамент технічного регулювання); — Торгово-промислової палати України; — Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України; — ДП “Укрметртестстандарт”; — ДП “Київоблстандартметрологія”; — ДП “Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації та якості”. ТІЛЬКИ НА ПЛАТФОРМІ ВИ МОЖЕТЕ ОТРИМАТИ: — всю…
детальніше >
В України створена Комунікативна платформа з технічного регулювання
1809/2020
Фахівці  Органу з сертифікації систем управління Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (ДП «Херсонстандартметрологія») впродовж 8 місяців 2020 року зареєстрували 16 сертифікатів відповідності систем управління якістю вимогам стандартів (5 сертифікатів на відповідність системи управління якістю ДСТУ ISO 9001, 11 сертифікатів на відповідність системи управління безпечністю харчових продуктів ДСТУ ISO 22000). Крім того, фахівці провели попередню оцінку 17 систем та остаточну  оцінку 10 систем управління,  здійснили 7 наглядових аудитів за сертифікованими системами  управління.   З питань розробки та впровадження систем управління звертатись за адресою: ДП «Херсонстандартметрологія», м. Херсон, вул. Смольна,134-а, к. 207 тел. (0552) 41-04-67, факс 41-04-78, e-mail: csm_suya@i.ua
детальніше >
В ДП «Херсонстандартметрологія» зареєстрували 16 сертифікатів відповідності систем управління вимогам стандартів

24 липня 2014 року фахівці Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» в приміщенні Херсонської міської ради ( м. Херсон, пр. Ушакова,37) проводять семінар «Розробка, впровадження, застосування та сертифікація систем управління безпечністю харчових продуктів на основі принципів НАССР відповідно до вимог вітчизняного законодавства та країн - учасниць Євросоюзу».

Початок семінару о 9:30, реєстрація учасників з 9:00 до 9:30.

Мета семінару: інформування зацікавлених сторін щодо розробки, впровадження, застосування та переваги від сертифікації систем управління безпечністю харчових продуктів згідно вимог ДСТУ 4161-2003 «Система управління безпечністю харчових продуктів. Вимоги», ДСТУ ISO 22000:2007 «Система управління безпечністю харчових продуктів. Вимоги до будь-яких організацій харчового ланцюга» (ISO 22000:2005, IDT), наказу №590 Мінагрополітики України «Про затвердження Вимог щодо розробки, впровадження та застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах Системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР)» відповідно до вимог вітчизняного законодавства та країн - учасниць Євросоюзу.

У ході семінару будуть розглянуті наступні питання:

  • Розробка, впровадження та застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах НАССР.
  • Основні поняття та визначення у відповідності до вимог ДСТУ 4161-2003, ДСТУ ISO 22000:2007, наказу №590.
  • Сертифікація СУБХП у відповідності до вимог ДСТУ 4161, ДСТУ ISO 22000.
  • Розробка ПЛАНУ НАССР.

З доповідями виступлять провідні фахівці Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації».

Вартість участі у семінарі складає 450,00 грн. за одного учасника, в тому числі з ПДВ. Будемо вдячні, якщо Ви підтвердите свою участь у семінарі шляхом направлення заповненої заявки та перерахуванням коштів відповідно до виставленого рахунку.

Вартість внеску передбачає: участь в роботі семінару, інформаційні матеріали, індивідуальні консультації по темі семінару, кава-брейк.

За результатами семінару учасникам буде видане свідоцтво про навчання.

Про своє рішення просимо повідомити заздалегідь.

Програма семінару                                     Заявка на участь

Контактна інформація:

відділ систем управління Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»

факс: (0552) 41-04-67

e-mail: supr@khcsm.org.ua

Відповідальна особа - Сопочева Тетяна Іванівна, перший заступник генерального директора ДП «Херсонстандартметрологія», тел.(0552) 41 04 78.

Поділитися статею:
Напишіть нам