Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

Законодавчі нововведення в сфері надання послуг з тимчасового розміщення

Законодавчі нововведення в сфері надання послуг з тимчасового розміщення
22/01/2014
Законодавчі нововведення в сфері надання послуг з тимчасового розміщення
0608/2019
Впродовж першого півріччя 2019 року фахівці Органу з сертифікації продукції та послуг ДП «Херсонстандартметрологія» видали 106 сертифікатів на продукцію та послуги. З них 41 сертифікат на харчову продукцію, 32 сертифікати на промислову продукцію, 16 сертифікатів на готельні послуги, 20 сертифікатів на послуги харчування та 2 сертифікати на послуги ДТЗ. Всього впродовж першого півріччя 2019 року на добровільну сертифікацію продукції та послуг надійшло 125 заявок. Сертифікація передбачає підтвердження третьою стороною показників (характеристик) продукції (процесів або послуг) на підставі випробувань, обстеження, атестації виробництва та оцінки систем управління якістю.             Згідно з галуззю акредитації Орган з оцінки відповідності ДП «Херсонстандартметрологія» акредитований на проведення…
детальніше >
На добровільну сертифікацію продукції та послуг надійшло 125 заявок
0108/2019
Впродовж першого півріччя 2019 року фонд нормативних документів Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» поповнено  на 41 нормативний документ і тепер він налічує  20 403 найменування стандартів.  Для  95 підприємств області виготовлено  260 офіційних копії нормативних документів, для 46 підприємств області впродовж  першого півріччя 2019 року актуалізовано 999 нормативних документів. Крім того,  фахівці сектору стандартизації та репутаційного менеджменту надали методичну допомогу з розробки технічних умов для 83 підприємств області, взяли на облік  6 одиниць технічних умов та 38 одиниці змін до технічних умов.   Для придбання офіційних  копій нормативних документів та поставлення на облік  технічних умов на продукцію та послуги  звертатись за адресою м. Херсон, вул. Смольна, 134-А,  кімн. 203,…
детальніше >
Стандартизація: 95 підприємств області забезпечені офіційними копіями нормативних документів

Видача свідоцтва про встановлення певної категорії здійснюється Державним агенством України з туризму і курортів (м. Київ, пр-т Перемоги,14).

Постановою Кабінету Міністрів України від 29.07.2009 № 803 затверджено Порядок встановлення категорій готелям та іншим об'єктам, що призначаються для надання послуг з тимчасового розміщення (проживання) (далі - Порядок).

Згідно з пунктом 3 Порядку категорії готелям та іншим об'єктам, що призначаються для надання послуг з тимчасового розміщення встановлюються за результатами добровільної сертифікації послуг з тимчасового розміщення стосовно рівня безпеки для життя та здоров'я, захисту їх майна та охорони навколишнього природного середовища в державній системі сертифікації та оцінювання відповідності готелю вимогам певної категорії.

Отримання сертифікату відповідності закладу харчування та категорії перукарні обов'язкове для готелів категорії «три зірки», «чотири зірки», «п'ять зірок»

Згідно із пунктом 10 Порядку орган із сертифікації надсилає документи про результати оцінювання відповідності готелю та пропозиції щодо встановлення йому відповідної категорії комісії із встановлення категорій готелям Державного агенства України з туризму і курортів, яка протягом 14 днів розглядає їх і приймає рішення щодо присвоєння заявленої категорії.

Консультації щодо отримання сертифікату відповідності на послуги з тимчасового розміщення та процедури оцінювання відповідності готелю вимогам певної категорії можна отримати в Органі з сертифікації ДП «Херсонстандартметрологія» (кімн. 207), вул. Смольна, 134-а, м. Херсон, або за тел. (0552) 41-04-70.

Поділитися статею:
Напишіть нам