Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

Законодавчі нововведення в сфері надання послуг з тимчасового розміщення

Законодавчі нововведення в сфері надання послуг з тимчасового розміщення
22/01/2014
Законодавчі нововведення в сфері надання послуг з тимчасового розміщення
0912/2019
Впродовж 11 місяців 2019 року фонд нормативних документів Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» поповнено  на 68 нормативних документів і тепер він налічує  20 430  найменування стандартів.  Для  176 підприємств області виготовлено  491 офіційну копію нормативних документів, для 85 підприємств області впродовж  11 місяців 2019 року актуалізовано 2050 нормативних документів. Крім того,  фахівці сектору стандартизації та репутаційного менеджменту надали методичну допомогу з розробки технічних умов для 146 підприємств області, взяли на облік  12 одиниць технічних умов та 71 одиницю змін до технічних умов. Для придбання офіційних  копій нормативних документів та поставлення на облік  технічних умов на продукцію та послуги  звертатись за адресою м. Херсон, вул. Смольна, 134-А,  кімн. 203, тел.…
детальніше >
Стандартизація: 176 підприємств області забезпечені офіційними копіями нормативних документів
0412/2019
Туризм є однією з галузей економіки України, що активно розвивається. Пріоритетний напрям розвитку в’їзного та внутрішнього туризму є важливим чинником підвищення якості життя в Україні, утворення додаткових робочих місць, поповнення валютних запасів держави та підвищення її авторитету на міжнародному рівні. З метою   підвищення   рівня   туристичного   обслуговування, сприяння   споживачам   у  свідомому  виборі  туристичних  послуг, забезпечення рівних можливостей суб'єктам  туристичної  діяльності на ринку туристичних послуг,  забезпечення захисту прав і законних інтересів,  життя,  здоров'я та майна громадян,  підвищення  рівня екологічної    безпеки    об'єктам    туристичної   інфраструктури присвоюються категорії якості та рівня обслуговування. Категорії готелям та іншим об’єктам, що призначаються для надання послуг з тимчасового розміщення…
детальніше >
До уваги керівників готелей та інших об’єктів, що призначаються для надання послуг з тимчасового розміщення (проживання)!

Видача свідоцтва про встановлення певної категорії здійснюється Державним агенством України з туризму і курортів (м. Київ, пр-т Перемоги,14).

Постановою Кабінету Міністрів України від 29.07.2009 № 803 затверджено Порядок встановлення категорій готелям та іншим об'єктам, що призначаються для надання послуг з тимчасового розміщення (проживання) (далі - Порядок).

Згідно з пунктом 3 Порядку категорії готелям та іншим об'єктам, що призначаються для надання послуг з тимчасового розміщення встановлюються за результатами добровільної сертифікації послуг з тимчасового розміщення стосовно рівня безпеки для життя та здоров'я, захисту їх майна та охорони навколишнього природного середовища в державній системі сертифікації та оцінювання відповідності готелю вимогам певної категорії.

Отримання сертифікату відповідності закладу харчування та категорії перукарні обов'язкове для готелів категорії «три зірки», «чотири зірки», «п'ять зірок»

Згідно із пунктом 10 Порядку орган із сертифікації надсилає документи про результати оцінювання відповідності готелю та пропозиції щодо встановлення йому відповідної категорії комісії із встановлення категорій готелям Державного агенства України з туризму і курортів, яка протягом 14 днів розглядає їх і приймає рішення щодо присвоєння заявленої категорії.

Консультації щодо отримання сертифікату відповідності на послуги з тимчасового розміщення та процедури оцінювання відповідності готелю вимогам певної категорії можна отримати в Органі з сертифікації ДП «Херсонстандартметрологія» (кімн. 207), вул. Смольна, 134-а, м. Херсон, або за тел. (0552) 41-04-70.

Поділитися статею:
Напишіть нам