Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

Заходи Програми економічного, соціального та культурного розвитку Херсонської області на 2014 рік

Заходи Програми економічного, соціального та культурного розвитку Херсонської області на 2014 рік
17/03/2014
Заходи Програми економічного, соціального та культурного розвитку Херсонської області на 2014 рік
2501/2021
     Фахівці  Органу з сертифікації систем управління Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (ДП «Херсонстандартметрологія») впродовж 2020 року зареєстрували 49 сертифікатів відповідності систем управління якістю вимогам стандартів (10 сертифікатів на відповідність системи управління якістю ДСТУ ISO 9001, 37 сертифікатів на відповідність системи управління безпечністю харчових продуктів ДСТУ ISO 22000, 2 сертифікати на відповідність системи управління навколишнім середовищем ДСТУ ISO 14000).    Крім того, фахівці провели попередню оцінку 44 систем та остаточну  оцінку 46 систем управління, здійснили 16  наглядових аудитів за сертифікованими системами управління.   З питань розробки та впровадження систем управління звертатись за адресою: ДП «Херсонстандартметрологія», м. Херсон,…
детальніше >
В ДП «Херсонстандартметрологія» зареєстрували 49 сертифікатів відповідності систем управління вимогам стандартів
2201/2021
Впродовж 2020 року фахівці випробувального центру продукції Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» прийняли на випробування 1 813 зразків продукції,  з них по договірних роботах – 1 669 зразків, за рішенням органу з сертифікації – 144 зразки.   Фахівці провели 22 264 випробування продукції, видали 1 813 протоколів випробувань. За результатами випробувань вимогам нормативних документів не відповідало 5 зразків продукції. До того ж  перевірено 580 зразків продукції на вміст ГМО, в 10 зразках виявлено вміст ГМО. Крім того, фахівці взяли участь в 52 раундах Програми міжлабораторних порівнянь результатів вимірювань (МПР). Для фахівців 15 підприємств області проведено стажування на…
детальніше >
У випробувальному центрі продукції ДП «Херсонстандартметрологія» провели понад 22 тисячі випробувань

На виконання Програми економічного, соціального та культурного розвитку Херсонської області на 2014 рік, які необхідно здійснити для досягнення стратегічних цілей розвитку економіки і соціальної сфери області, фахівці Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (далі - ДП «Херсонстандартметрологія») здійснили низку заходів.

Так, в лютому місяці 2014 року з метою підтримки підприємств області, що виробляють високотехнологічну продукцію, зокрема підприємств судно- та автомобілебудування, підприємств з виробництва сонячних колекторів 9 підприємствам області надано методичну допомогу з питань стандартизації, метрології, сертифікації, впровадження сучасних систем управління тощо.

Крім того, для підприємств області здійснено повірку 10 437 одиниць засобів вимірювальної техніки (ЗВТ), калібровано 23 одиниці ЗВТ, атестовано 188 одиниць обладнання, в тому числі для ПАТ «Херсонський суднобудівний завод», ПАТ «Каховський завод ЕЗУ», ПАТ «Завод крупних електричних машин». Також проведено атестацію 12 вимірювальних лабораторій підприємств, здійснено контроль за діяльністю 12 атестованих вимірювальних лабораторій. В зв'язку з розширенням галузі виконано позачергову атестацію 1 вимірювальної лабораторії.

З метою забезпечення необхідними нормативними документами, гармонізованими з європейськими, для 14 підприємств області виготовлено 67 офіційних копій нормативних документів, актуалізовано 399 нормативних документів.

В сфері сертифікації та оцінки відповідності продукції вимогам технічних регламентів видано 20 сертифікатів на продукцію та послуги, з них 5 сертифікатів на харчову продукцію, 9 сертифікатів на промислову продукцію, 2 сертифікати на готельні послуги, 4 сертифікати на послуги харчування, в тому числі для ЗАТ «Завод крупних електричних машин», ПАТ «Каховський завод ЕЗУ». Також проведено 22 технагляди за виробництвом сертифікованої продукції. Від підприємств області надійшло 18 заявок на добровільну сертифікацію промислової та 5 заявок на добровільну сертифікацію харчової продукції.

Поділитися статею:
Напишіть нам