Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

З 1 липня 2014 року введено в дію ДСТУ ISO 14006:2013

З 1 липня 2014 року  введено в дію ДСТУ ISO 14006:2013
16/07/2014
З 1 липня 2014 року введено в дію ДСТУ ISO 14006:2013
2509/2020
Шановні колеги! До Вашої уваги – в України створена Комунікативна платформа з технічного регулювання Комунікативна платформа з технічного регулювання надає можливість представникам бізнесу отримати відповіді на актуальні питання з приводу створення якісної продукці, що відповідає національним та міжнародним стандартам. Комунікативна платформа з технічного регулювання в Україні — єдиний прямий та безкоштовний ресурс з оперативними роз’ясненнями від: — Міністерства економічного розвитку і торгівлі України (департамент технічного регулювання); — Торгово-промислової палати України; — Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України; — ДП “Укрметртестстандарт”; — ДП “Київоблстандартметрологія”; — ДП “Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації та якості”. ТІЛЬКИ НА ПЛАТФОРМІ ВИ МОЖЕТЕ ОТРИМАТИ: — всю…
детальніше >
В України створена Комунікативна платформа з технічного регулювання
1809/2020
Фахівці  Органу з сертифікації систем управління Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (ДП «Херсонстандартметрологія») впродовж 8 місяців 2020 року зареєстрували 16 сертифікатів відповідності систем управління якістю вимогам стандартів (5 сертифікатів на відповідність системи управління якістю ДСТУ ISO 9001, 11 сертифікатів на відповідність системи управління безпечністю харчових продуктів ДСТУ ISO 22000). Крім того, фахівці провели попередню оцінку 17 систем та остаточну  оцінку 10 систем управління,  здійснили 7 наглядових аудитів за сертифікованими системами  управління.   З питань розробки та впровадження систем управління звертатись за адресою: ДП «Херсонстандартметрологія», м. Херсон, вул. Смольна,134-а, к. 207 тел. (0552) 41-04-67, факс 41-04-78, e-mail: csm_suya@i.ua
детальніше >
В ДП «Херсонстандартметрологія» зареєстрували 16 сертифікатів відповідності систем управління вимогам стандартів

З 1 липня 2014 року введено в дію ДСТУ ISO 14006:2013 «Системи екологічного управління. Настанови щодо запровадження екологічного проектування ( ISO 14006:2011, IDT).

Цей стандарт можуть застосовувати всі організації, які мають на меті розробити і виконувати екологічну політику та завдання, ураховуючи правові й інші вимоги.

Міжнародна спільнота висловлює стурбованість з приводу шкідливих змін довкілля, наприклад, зміни клімату, виснаження ресурсів, забруднення атмосферного повітря, водних об'єктів і земельних ділянок. Це спонукає організації приділяти більшу увагу керуванню впливами своєї діяльності та продукції на довкілля, зосереджувати свої зусилля на постійному поліпшуванні своєї екологічної дієвості. Щоб зменшувати шкідливі наслідки на довкілля, все більше й більше організацій визнають потребу враховувати екологічні характеристики під час проектування своєї продукції.

Законодавство стосовно впливу продукції на довкілля запроваджують у всьому світі постійно збільшуваними темпами. Це спонукає чимало організацій до поліпшування екологічних характеристик своєї продукції. Ці організації потребують настанов щодо того, як докладати своїх зусиль систематичним чином, щоб досягати екологічних цілей і забезпечувати постійне поліпшування екологічних характеристик своєї продукції, а також екологічної дієвості своїх процесів.

Екологічне проектування - це інтегрований з проектуванням і розроблянням процес, спрямований на зменшення впливів на довкілля та на постійне поліпшування екологічних характеристик продукції на всіх стадіях її життєвого циклу - від придбання сировини до закінчення експлуатації та остаточного видалення продукції.

Поділитися статею:
Напишіть нам