Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

В області відбувся науково-практичний семінар

В області відбувся науково-практичний семінар
10/06/2016
В області відбувся науково-практичний семінар
0912/2019
Впродовж 11 місяців 2019 року фонд нормативних документів Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» поповнено  на 68 нормативних документів і тепер він налічує  20 430  найменування стандартів.  Для  176 підприємств області виготовлено  491 офіційну копію нормативних документів, для 85 підприємств області впродовж  11 місяців 2019 року актуалізовано 2050 нормативних документів. Крім того,  фахівці сектору стандартизації та репутаційного менеджменту надали методичну допомогу з розробки технічних умов для 146 підприємств області, взяли на облік  12 одиниць технічних умов та 71 одиницю змін до технічних умов. Для придбання офіційних  копій нормативних документів та поставлення на облік  технічних умов на продукцію та послуги  звертатись за адресою м. Херсон, вул. Смольна, 134-А,  кімн. 203, тел.…
детальніше >
Стандартизація: 176 підприємств області забезпечені офіційними копіями нормативних документів
0412/2019
Туризм є однією з галузей економіки України, що активно розвивається. Пріоритетний напрям розвитку в’їзного та внутрішнього туризму є важливим чинником підвищення якості життя в Україні, утворення додаткових робочих місць, поповнення валютних запасів держави та підвищення її авторитету на міжнародному рівні. З метою   підвищення   рівня   туристичного   обслуговування, сприяння   споживачам   у  свідомому  виборі  туристичних  послуг, забезпечення рівних можливостей суб'єктам  туристичної  діяльності на ринку туристичних послуг,  забезпечення захисту прав і законних інтересів,  життя,  здоров'я та майна громадян,  підвищення  рівня екологічної    безпеки    об'єктам    туристичної   інфраструктури присвоюються категорії якості та рівня обслуговування. Категорії готелям та іншим об’єктам, що призначаються для надання послуг з тимчасового розміщення…
детальніше >
До уваги керівників готелей та інших об’єктів, що призначаються для надання послуг з тимчасового розміщення (проживання)!

Фахівці ДП «Херсонстандартметрологія» взяли участь у науково-практичному семінарі на тему «Міська інфраструктура. Час діяти», який відбувся 09 червня 2016 року у приміщенні сесійного залу Херсонської обласної державної адміністрації.

Організатором семінару виступив Департамент житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу ОДА.

На семінар були запрошені представники Державного підприємства «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут міського господарства» (далі ДП «НДКТІ МГ»), які займаються питаннями водопостачання, очищення стічних вод, санітарним очищенням та озелененням, а також представники фірм, які займаються розробкою та постачанням обладнання, необхідного для систем водопостачання та каналізації тощо.

На семінарі розглядалися питання про сучасну нормативну базу та нові технології у сфері водопровідно-каналізаційного господарства та поводження з твердими побутовими відходами.

Так, згідно з програмою семінару учасники працювали на двох тематичних платформах. Під час роботи першої розглянули нові нормативи та технології у сферах водопостачання, водовідведення та поводження з твердими побутовими відходами й ознайомлення з досвідом роботи ДП «НДКТІ МГ». На другій представлено новітнє обладнання для систем водопостачання та каналізації.

Експерти семінару ознайомили учасників з новітніми розробками у цій сфері, які будуть корисними не тільки під час роботи, але й у побуті.

Поділитися статею:
Напишіть нам