Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

В області відбувся науково-практичний семінар

В області відбувся науково-практичний семінар
10/06/2016
В області відбувся науково-практичний семінар
0608/2019
Впродовж першого півріччя 2019 року фахівці Органу з сертифікації продукції та послуг ДП «Херсонстандартметрологія» видали 106 сертифікатів на продукцію та послуги. З них 41 сертифікат на харчову продукцію, 32 сертифікати на промислову продукцію, 16 сертифікатів на готельні послуги, 20 сертифікатів на послуги харчування та 2 сертифікати на послуги ДТЗ. Всього впродовж першого півріччя 2019 року на добровільну сертифікацію продукції та послуг надійшло 125 заявок. Сертифікація передбачає підтвердження третьою стороною показників (характеристик) продукції (процесів або послуг) на підставі випробувань, обстеження, атестації виробництва та оцінки систем управління якістю.             Згідно з галуззю акредитації Орган з оцінки відповідності ДП «Херсонстандартметрологія» акредитований на проведення…
детальніше >
На добровільну сертифікацію продукції та послуг надійшло 125 заявок
0108/2019
Впродовж першого півріччя 2019 року фонд нормативних документів Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» поповнено  на 41 нормативний документ і тепер він налічує  20 403 найменування стандартів.  Для  95 підприємств області виготовлено  260 офіційних копії нормативних документів, для 46 підприємств області впродовж  першого півріччя 2019 року актуалізовано 999 нормативних документів. Крім того,  фахівці сектору стандартизації та репутаційного менеджменту надали методичну допомогу з розробки технічних умов для 83 підприємств області, взяли на облік  6 одиниць технічних умов та 38 одиниці змін до технічних умов.   Для придбання офіційних  копій нормативних документів та поставлення на облік  технічних умов на продукцію та послуги  звертатись за адресою м. Херсон, вул. Смольна, 134-А,  кімн. 203,…
детальніше >
Стандартизація: 95 підприємств області забезпечені офіційними копіями нормативних документів

Фахівці ДП «Херсонстандартметрологія» взяли участь у науково-практичному семінарі на тему «Міська інфраструктура. Час діяти», який відбувся 09 червня 2016 року у приміщенні сесійного залу Херсонської обласної державної адміністрації.

Організатором семінару виступив Департамент житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу ОДА.

На семінар були запрошені представники Державного підприємства «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут міського господарства» (далі ДП «НДКТІ МГ»), які займаються питаннями водопостачання, очищення стічних вод, санітарним очищенням та озелененням, а також представники фірм, які займаються розробкою та постачанням обладнання, необхідного для систем водопостачання та каналізації тощо.

На семінарі розглядалися питання про сучасну нормативну базу та нові технології у сфері водопровідно-каналізаційного господарства та поводження з твердими побутовими відходами.

Так, згідно з програмою семінару учасники працювали на двох тематичних платформах. Під час роботи першої розглянули нові нормативи та технології у сферах водопостачання, водовідведення та поводження з твердими побутовими відходами й ознайомлення з досвідом роботи ДП «НДКТІ МГ». На другій представлено новітнє обладнання для систем водопостачання та каналізації.

Експерти семінару ознайомили учасників з новітніми розробками у цій сфері, які будуть корисними не тільки під час роботи, але й у побуті.

Поділитися статею:
Напишіть нам