Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

В ДП «Херсонстандатметрологія» відбулося навчання з питань запобігання та виявлення корупції.

В ДП «Херсонстандатметрологія» відбулося навчання з питань запобігання та виявлення корупції.
04/07/2019
В ДП «Херсонстандатметрологія» відбулося навчання з питань запобігання та виявлення корупції.
2706/2019
  Шановні колеги! Щиро вітаю Вас із державним святом – Днем Конституції України! Від усього серця бажаю вам міцного здоров'я та творчого натхнення, добробуту та затишку у ваших родинах, мудрості та далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни – народовладдя, гуманізму та законності. А країні, в якій ми почуваємо себе впевненими, затребуваними, самореалізованими, повноправними, щасливими людьми і громадянами - миру і процвітання! З повагою Генеральний директор ДП «Херсонстандартметрологія» Микола Курдюмов
детальніше >
З Днем Конституції Украї\ни!
2606/2019
Впродовж 5 місяців 2019 року фахівці Органу з сертифікації продукції та послуг ДП «Херсонстандартметрологія» видали 97 сертифікатів на продукцію та послуги. З них 37 сертифікатів на харчову продукцію, 32 сертифікати на промислову продукцію, 14 сертифікатів на готельні послуги, 17 сертифікатів на послуги харчування та 1 сертифікат на послуги ДТЗ. Всього впродовж 5 місяців 2019 року на добровільну сертифікацію продукції та послуг надійшло 110 заявок. Сертифікація передбачає підтвердження третьою стороною показників (характеристик) продукції (процесів або послуг) на підставі випробувань, обстеження, атестації виробництва та оцінки систем управління якістю. Згідно з галуззю акредитації Орган з оцінки відповідності ДП «Херсонстандартметрологія» акредитований на проведення оцінки…
детальніше >
На добровільну сертифікацію продукції та послуг надійшло 110 заявок

1 липня 2019 року уповноважений з антикорупційної діяльності Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» провів навчання з питань запобігання та виявлення корупції.

По завершенню навчання 15 працівників (посадові особи юридичних осіб публічного права) пройшли тестування на знання антикорупційного законодавства.

Для тестування було запропоновано 16 питань.

За результатами тестування 4 працівники не припустилися жодної помилки, 3 працівники допустили по одній неправильній відповіді, решта – від двох до п’яти неправильних відповідей.

Поділитися статею:
Напишіть нам