Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

Світ відзначає Всесвітній день метрології

Світ відзначає Всесвітній день метрології
18/05/2014
Світ відзначає Всесвітній день метрології
1604/2021
Фахівці  Органу з сертифікації систем управління Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (ДП «Херсонстандартметрологія») впродовж І кварталу 2021 року зареєстрували 5 сертифікатів відповідності систем управління якістю вимогам стандартів (2 сертифікати на відповідність системи управління якістю ДСТУ ISO 9001, 3 сертифікати на відповідність системи управління безпечністю харчових продуктів ДСТУ ISO 22000). Крім того, фахівці провели попередню оцінку 4 систем та остаточну  оцінку 6 систем управління, здійснили 6  наглядових аудитів за сертифікованими системами управління.   З питань розробки та впровадження систем управління звертатись за адресою: ДП «Херсонстандартметрологія», м. Херсон, вул. Смольна,134-а, к. 207 тел. (0552) 41-04-67, факс 41-04-78, e-mail: csm_suya@i.ua
детальніше >
В ДП «Херсонстандартметрологія» зареєстрували 5 сертифікатів відповідності систем управління вимогам стандартів
1504/2021
Впродовж І кварталу 2021 року у фахівці Органу з сертифікації продукції та послуг ДП «Херсонстандартметрологія» видали 22 сертифікати на продукцію та послуги. З них 11 сертифікатів на харчову продукцію, 7 сертифікатів на промислову продукцію, 3 сертифікати на готельні послуги, 1 сертифікат на послуги харчування. Всього впродовж І кварталу 2021 року на добровільну сертифікацію продукції та послуг надійшла 32 заявки. Сертифікація передбачає підтвердження третьою стороною показників (характеристик) продукції (процесів або послуг) на підставі випробувань, обстеження, атестації виробництва та оцінки систем управління якістю.  Згідно з галуззю акредитації Орган з оцінки відповідності                       ДП…
детальніше >
На добровільну сертифікацію продукції та послуг надійшло 32 заявки

20 травня міжнародне співтовариство відзначає Всесвітній день метрології - науки, яка вивчає вимірювання, способи досягнення їхньої єдності і необхідної точності. Для ДП «Херсонстандартметрологія» Всесвітній день метрології - свято, яке напряму зв\'язано з діяльністю організації.

Тільки уявіть, якщо б не існувало поняття «метрологія»... Годинники показували різний час, медичне обладнання невірно діагностувало стан здоров\'я людини, в крамницях обважували і таке інше. Отже, без метрології неможлива життєва достовірність!

Всесвітній день метрології почали відзначати починаючи з 1999 року за рішенням Міжнародного Комітету Мір та Вагів. Адже саме 20 травня 1875 року у Парижі на Дипломатичній метрологічній конференції представники 17 держав поставили свої підписи під Метричною конвенцією - першою угодою про науково-технічне співробітництво, в результаті якої з\'явилася єдина для цих країн система одиниць вимірювання. Засновником метрології та державної повірочної служби в Україні вважають Дмитра Івановича Мендєлєєва.

У Херсоні відділення мір та вагів, яке сьогодні відоме як державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації», було створено у червні 1944-го року.

Сьогодні ДП «Херсонстандартметрологія» відноситься до сфери управління Міністерства економічного розвитку та торгівлі України. За роки свого існування підприємство розширило сферу своєї діяльності. На базі ДП «Херсонстандартметрологія» створена еталонна база, яка забезпечує повірку засобів вимірювальної техніки, що експлуатуються у Херсонській області. Діяльність метрологічних підрозділів направлена на забезпечення високого рівня метрологічних робіт і послуг на основі впровадження сучасної вимірювальної техніки і прогресивних методів вимірювань, які допомагають досягати херсонським підприємствам найвищого рівня якості, конкурентоспроможності продукції, товарів і послуг, відповідності міжнародним та європейським стандартам.

Серед видів вимірювань, що виконує ДП «Херсонстандартметрологія»: електричні, температурні, механічні, геометричні, теплофізичні, магнітні, фізико-хімічні, оптико-фізичні, вимірювання рівня і об\'єму речовин, радіоелектронні вимірювання та іонізуючі випромінювання.

Колектив ДП «Херсонстандартметрологія» вітає колег-метрологів з професійним святом! Міцного здоров\'я, професійних успіхів, усього найкращого!

 

Поділитися статею:
Напишіть нам