Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

Рада предусмотрела создание единого контролирующего органа для всей пищевой продукции

Рада предусмотрела создание единого контролирующего органа для всей пищевой продукции
21/07/2014
Рада предусмотрела создание единого контролирующего органа для всей пищевой продукции
2509/2020
Шановні колеги! До Вашої уваги – в України створена Комунікативна платформа з технічного регулювання Комунікативна платформа з технічного регулювання надає можливість представникам бізнесу отримати відповіді на актуальні питання з приводу створення якісної продукці, що відповідає національним та міжнародним стандартам. Комунікативна платформа з технічного регулювання в Україні — єдиний прямий та безкоштовний ресурс з оперативними роз’ясненнями від: — Міністерства економічного розвитку і торгівлі України (департамент технічного регулювання); — Торгово-промислової палати України; — Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України; — ДП “Укрметртестстандарт”; — ДП “Київоблстандартметрологія”; — ДП “Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації та якості”. ТІЛЬКИ НА ПЛАТФОРМІ ВИ МОЖЕТЕ ОТРИМАТИ: — всю…
детальніше >
В України створена Комунікативна платформа з технічного регулювання
1809/2020
Фахівці  Органу з сертифікації систем управління Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (ДП «Херсонстандартметрологія») впродовж 8 місяців 2020 року зареєстрували 16 сертифікатів відповідності систем управління якістю вимогам стандартів (5 сертифікатів на відповідність системи управління якістю ДСТУ ISO 9001, 11 сертифікатів на відповідність системи управління безпечністю харчових продуктів ДСТУ ISO 22000). Крім того, фахівці провели попередню оцінку 17 систем та остаточну  оцінку 10 систем управління,  здійснили 7 наглядових аудитів за сертифікованими системами  управління.   З питань розробки та впровадження систем управління звертатись за адресою: ДП «Херсонстандартметрологія», м. Херсон, вул. Смольна,134-а, к. 207 тел. (0552) 41-04-67, факс 41-04-78, e-mail: csm_suya@i.ua
детальніше >
В ДП «Херсонстандартметрологія» зареєстрували 16 сертифікатів відповідності систем управління вимогам стандартів

Народные депутаты поддержали в первом чтении и в целом законопроект № 4179а "О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно пищевых продуктов". За соответствующее решение проголосовали 230 нардепы.

Закон совершенствует терминологии для обеспечения гармонизации с законодательством ЕС, уточняет положеня относительно видов правонарушений и меры наказаний, предусматривает создание единого контролирующего органа для всей пищевой продукции, отменяет разрешительные процедуры, которых не существует в ЕС, внедряет европейские принципы регулирования ГМО, устанавливает детализированные требования к процедурам государственного контроля пищевых продуктов на рынке Украины и импортной продукции в соответствии с европейской практикой, устанавливает механизм саморегуляции операторами рынка на основе общих требований законодательства по гигиене пищевых продуктов.

Закон предусматривает введение в Украине европейской модели системы обеспечения безопасности и качества пищевых продуктов, которая построена на принципе "от поля до стола", а также процедурах HACCP.

Закон отвечает требованиям европейского законодательства в сфере безопасности пищевых продуктов, целям евроинтеграции.

Поділитися статею:
Напишіть нам