Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

Представники колективу ДП «Херсонстандартметрологія» взяли участь в урочистостях з нагоди Дня Гідності та Свободи

Представники колективу ДП «Херсонстандартметрологія» взяли участь в урочистостях з нагоди Дня Гідності та Свободи
22/11/2018
Представники колективу ДП «Херсонстандартметрологія» взяли участь в урочистостях з нагоди Дня Гідності та Свободи
1012/2018
Фахівці  Органу з сертифікації систем управління Державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (ДП «Херсонстандартметрологія») впродовж 11-ти місяців 2018 року зареєстрували 26 сертифікатів відповідності систем управління якістю вимогам стандартів (18 сертифікатів на відповідність системи управління якістю ДСТУ ISO 9001, 8 сертифікатів на відповідність системи управління безпечністю харчових продуктів ДСТУ ISO 22000). Крім того, фахівці провели попередню оцінку 25 та остаточну  оцінку 24 систем управління. Також здійснили 33 наглядових аудити та 11 внутрішніх аудитів за функціонуванням систем управління. Для 8-х підприємств області фахівці надали  методичну допомогу з питань розробки та впровадження систем управління. З питань розробки та впровадження систем управління звертатись за адресою: ДП «Херсонстандартметрологія», м. Херсон,…
детальніше >
В ДП «Херсонстандартметрологія» зареєстрували 26 сертифікатів відповідності систем управління вимогам стандартів
0612/2018
Сьогодні, 6 грудня 2018 року, Верховна Рада України прийняла Закон «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів» (реєстраційний номер законопроекту 8450). Мета Закону - забезпечення належного рівня захисту здоров’я та інтересів споживачів, їх поінформованості, встановлення засобів гарантування права споживачів на інформацію та процедури надання інформації про харчові продукти. З прийняттям цього закону в нашій державі буде сформована нова культура інформування споживачів про харчовий продукт. Крім того, цей закон приводить у відповідність українське законодавство до норм ЄС, а також підвищує рівень поваги до споживача. Він містить вимоги щодо виділення алергенів, передбачає збільшення шрифту на етикетці, зазначення країни чи місця походження харчового…
детальніше >
Верховна Рада прийняла Закон «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів»

Вчора, 21 листопада 2018 року, представники колективу ДП «Херсонстандартметрологія» разом з представниками обласної, міської влади та громадськості взяли участь в урочистостях з нагоди Дня Гідності та Свободи. Це важлива для українців дата, тому що п’ять років тому нашою державою пронеслася хвиля, яка сколихнула та згуртувала народ, а найголовніше – показала європейський вибір українців.

«Учасники Революції Гідності – приклад мужності, сили духу, чесності та патріотизму! - зазначив голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв.

Україна рухається шляхом реформування майже кожної сфери. Наша мета – побудувати сильну європейську державу.

Під час заходу учасники згадали у молитвах усіх героїв, які поклали свої життя за майбутнє України та вшанували їх хвилиною мовчання, спільно з духовенством помолилися за Україну та український народ.

У рамках заходу відбувся флешмоб за участі студентської молоді.

Молодь та студентство – найбільш активна частина суспільства. Внесок української молоді у зміни, що відбуваються в державі, важко переоцінити. Україна переживає справжній бум молодіжних ініціатив, громадських рухів, культурних заходів, стартапів та бізнесових ідей.
Мітинг до Дня Гідності та Свободи закінчився покладанням квітів до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні.

Поділитися статею:
Напишіть нам