Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

Представники колективу ДП «Херсонстандартметрологія» взяли участь в урочистостях з нагоди Дня Гідності та Свободи

Представники колективу ДП «Херсонстандартметрологія» взяли участь в урочистостях з нагоди Дня Гідності та Свободи
22/11/2018
Представники колективу ДП «Херсонстандартметрологія» взяли участь в урочистостях з нагоди Дня Гідності та Свободи
1202/2019
Справа в тому, що Законом України від 05.06.2014 р. № 1314-VII «Про метрологію та метрологічну діяльність» (далі - Закон), що набрав чинності 01.01.2016 р., проведення атестації вимірювальних лабораторій у державній метрологічній системі не передбачено. Оскільки проведення атестації не передбачено, то залишається тільки акредитація. Відповідно до Закону України «Про технічні регламенти та оцінку відповідності», акредитації підлягають випробувальні лабораторії, які за наявності технічного регламенту на продукцію проводять оцінку її відповідності вимогам технічного регламенту. За відсутності технічних регламентів проводиться добровільна оцінка відповідності продукції. Для проведення добровільної оцінки відповідності продукції акредитація випробувальних лабораторій не є обов’язковою. Тобто, система акредитації є добровільною, окрім визначених за­конами…
детальніше >
Підтвердити технічну компетентність вимірювальної лабораторії - в ДП «Херсонстандартметрологія» це просто.
0502/2019
Сьогодні в Україні є багато стандартів мовою оригіналу - англійською. Це цілком нормальна світова практика. Прийняття міжнародних та європейських стандартів методом підтвердження мовою оригіналу не суперечить вимогам чинного законодавства. Законом «Про стандартизацію» визначено, що національні стандарти та кодекси усталеної практики приймаються державною мовою або в разі потреби однією з мов відповідних міжнародних або регіональних організацій стандартизації. Прийняття міжнародних та регіональних стандартів як національних методом підтвердження дозволяє скоротити терміни їх прийняття, а також фінансові витрати, необхідні для прийняття їх методом перекладу, у тому числі державного бюджету. Крім того, цим законом також визначено, що роботи із стандартизації фінансуються їх замовниками. Відповідно до…
детальніше >
Стандарти мовою оригіналу - світова практика

Вчора, 21 листопада 2018 року, представники колективу ДП «Херсонстандартметрологія» разом з представниками обласної, міської влади та громадськості взяли участь в урочистостях з нагоди Дня Гідності та Свободи. Це важлива для українців дата, тому що п’ять років тому нашою державою пронеслася хвиля, яка сколихнула та згуртувала народ, а найголовніше – показала європейський вибір українців.

«Учасники Революції Гідності – приклад мужності, сили духу, чесності та патріотизму! - зазначив голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв.

Україна рухається шляхом реформування майже кожної сфери. Наша мета – побудувати сильну європейську державу.

Під час заходу учасники згадали у молитвах усіх героїв, які поклали свої життя за майбутнє України та вшанували їх хвилиною мовчання, спільно з духовенством помолилися за Україну та український народ.

У рамках заходу відбувся флешмоб за участі студентської молоді.

Молодь та студентство – найбільш активна частина суспільства. Внесок української молоді у зміни, що відбуваються в державі, важко переоцінити. Україна переживає справжній бум молодіжних ініціатив, громадських рухів, культурних заходів, стартапів та бізнесових ідей.
Мітинг до Дня Гідності та Свободи закінчився покладанням квітів до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні.

Поділитися статею:
Напишіть нам