Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»
ДП «Херсонстандартметрологія»

Представники колективу ДП «Херсонстандартметрологія» взяли участь в урочистостях з нагоди Дня Гідності та Свободи

Представники колективу ДП «Херсонстандартметрологія» взяли участь в урочистостях з нагоди Дня Гідності та Свободи
22/11/2018
Представники колективу ДП «Херсонстандартметрологія» взяли участь в урочистостях з нагоди Дня Гідності та Свободи
2005/2019
Тема Всесвітнього дня метрології 2019 року - «Міжнародна система одиниць вимірювання - принципово краще». Ця тема була обрана тому, що 16 листопада 2018 року Генеральна конференція з мір та ваг погодила, мабуть, один з найбільш значних змін Міжнародної системи одиниць (СІ) з моменту її створення. Дослідження нових методів вимірювання, в тому числі з використанням квантових явищ, лежать в основі змін, які набирають чинності 20 травня 2019 року. В даний час СІ ґрунтується на наборі визначень, кожне з яких пов'язане з законами фізики, і має перевагу, що полягає в можливості забезпечити подальше вдосконалення науки і техніки в галузі вимірювань для задоволення…
детальніше >
Всесвітній день метрології - 20 травня
0805/2019
Шановні колеги, дорогі ветерани!Прийміть найщиріші вітання з річницею Великої Перемоги!Цей дійсно святий день завжди викликає у мене почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас. Я схиляю голову перед священною пам'яттю загиблих, які великою ціною завоювали нам Перемогу.Висловлюю свою безмежну синівську вдячність усім, хто тяжкою ратною працею наближав довгоочікуваний день визволення та кував перемогу в тилу. Низький уклін вам за це!Щиросердно бажаю вам міцного здоров'я, добра й благополуччя. Нехай в вашій домівці завжди панують мир, спокій та достаток. З найкращими побажаннями разом із колективом генеральний директор ДП «Херсонстандартметрологія» Микола Курдюмов
детальніше >
9 травня - День Перемоги!

Вчора, 21 листопада 2018 року, представники колективу ДП «Херсонстандартметрологія» разом з представниками обласної, міської влади та громадськості взяли участь в урочистостях з нагоди Дня Гідності та Свободи. Це важлива для українців дата, тому що п’ять років тому нашою державою пронеслася хвиля, яка сколихнула та згуртувала народ, а найголовніше – показала європейський вибір українців.

«Учасники Революції Гідності – приклад мужності, сили духу, чесності та патріотизму! - зазначив голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв.

Україна рухається шляхом реформування майже кожної сфери. Наша мета – побудувати сильну європейську державу.

Під час заходу учасники згадали у молитвах усіх героїв, які поклали свої життя за майбутнє України та вшанували їх хвилиною мовчання, спільно з духовенством помолилися за Україну та український народ.

У рамках заходу відбувся флешмоб за участі студентської молоді.

Молодь та студентство – найбільш активна частина суспільства. Внесок української молоді у зміни, що відбуваються в державі, важко переоцінити. Україна переживає справжній бум молодіжних ініціатив, громадських рухів, культурних заходів, стартапів та бізнесових ідей.
Мітинг до Дня Гідності та Свободи закінчився покладанням квітів до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні.

Поділитися статею:
Напишіть нам